Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

Geriausia vaikuti iki metuku, o gal ir ilgiau, maitinti savo pieneliu ir tada nekils jokiu panasiu klausimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutės @ 2008 09 09, 10:04)
žiūrint koks karvės pienas-parduotuvinis ar naminis. aš tai duodu parduotuvinį pieną prieš naktį, išgeria pilną butelį, dukrai daviau nuo 4 mėn gerti ir nieko neatsitiko, o ir mes pačios užaugom su pienu ir kas atsitiko?-nieko nei tų alergijų buvo nei nieko. dabar visi siūlo tuos mišinius, gal tai reklamos triukas?


anksciau tikriausiai tas pienas buvo naturalus, o dabar viena sintetika. paziurekite kiek pienas stoveti gali, o kai "sugyzta", tai kokio kvapo buna.
as iki metu tikrai nesiruosiu duoti.
Atsakyti
mano dukra nuo 2 menesiu siaubingai atpylineja...pasikankinom iki 6 menesiu ir tada pabandziau duoti pienuka is parduotuves-stebuklas-praejo thumbup.gif ir dabar vietoj misinio duodu dukrytei virinta pienuka,jai patinka ir nieko blogo nepastebejau...as nelinkusi vadovautis vien daktaru patarimais,manau kad kiekviena mama zino kas jos vaikui geriausiai tinka...sekmes 4u.gif
Atsakyti
savo dukrai karvės pieną davėm nuo 5 mėnesių. Ir nieko nenutiko, užaugo sveika stipri mergaitė. Tiesiog tuo metu sunkiai vertėmės ir mišinukams pritrūkome lėšų. Sūnų manau bent iki metų maitinti mišinukais. smile.gif Ir mišinukai sintetika, bet ir pienas parduotuvinis nekoks. Gyvenčiau kaime, tai nuo metų jau tikrai natūralų pienuką duočiau. Beveik visos mes taip užaugom ir pieną gėrėm jau nuo kelių mėnesiukų. smile.gif
Atsakyti
Nieniekinkit, mamytes, taip tu misinuku. Pamenu, kaip mano sese kamavosi, kai mama neturejo savo pieno ir turejo ja tais "klijukais" maitint - buvo baisi egzema, zandukai raudoni, istisas naktis verkdavo, draskydavosi. Jeigu butu tais laikais buve Lietuvoj prieinami misinukai - viso to nebutu buve. Man savo mazyle irgi teko primaitinti, nes mano pienelio neuzteko. Nesinorejo maitint, kaip cia skeptikes mamytes vadina, "chemija", bet karves pieno duoti nerizikavau, nes mazyle ir taip kentejo nuo pilvuko diegliu. Dabar jau greit metukai. Bandziau pora kartu kose pabalinti karves pienuku - deja, nieko gero. Pucia mazajai viduriukus, matyt, teks palaukti, arba paieskoti pieno su mazesniu laktozes kiekiu, net nezinau. Siaip, kiek domejausi, ozkos pienas irgi ne iseitis. Noretusi jau prie paprasto pienelio pereiti, nes laikas ir nuo buteliuko atpratinti, o misinio is jokios kitos "taros" nei i burna neima - suka galva i sona ir rekia, lyg ja kas pjautu... ax.gif Pavydziu toms mamytems, kurios beveik iki metu pacios ismaitino. Manau, kad tuomet ir su misiniais nebeverta prasideti.
Atsakyti
mums greit metukai,tai jau greit maziukui ragaut duosiu:)
Atsakyti
8.5men kazkur jau geriam piena.nors gydytoja leido nuo 6men.ir viskas liuks.
Atsakyti
4 men thumbup.gif
Atsakyti
o mes visai nemegstam karves pienuko, paragauja, nusipurto ir viskas, todel geriam misinuka
Atsakyti
O mes nuo 3men pienuka geriam ir daug skaniau nei misinuka.....
Siaip verdu klijukus, bet prie koses vaikui gryno pienuko duodu ir taip skaniai deria, net dusaudama thumbup.gif
Atsakyti
Ir kaip jūs nebijot...
Atsakyti
QUOTE(rgs @ 2008 10 29, 20:08)
Ir kaip jūs nebijot...

Ko? g.gif
Atsakyti