Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

Mums jau metukai ir 4 men, taciau irgi dar duodam gert Aptamil nuo metuku, taip daktarai rekomenduoja bent jau iki 2 metuku. Aisku duodam paskanaut desertiniu varskyciu ir jogurtu smile.gif
Atsakyti
na mes kalbame apie namini piena ir nereikia ziureti i parduotuvini su visais priedais, be to kaip tik visokie migdolai, sezamai greiciau sukels alergija, nes pas mus jie neauga.

Klausiau gydytojos del maitinimo pienuku, tai sake jokiu problemu - vel eina nauja banga, vaikus maitinti ne misinukais (kas yra sintetika), o karves pienu ir tai kalbama apie vaikiukus apie puse metu.

taigi manau kiekvienas renkasi kaip jam geriau, na as uz piena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutės @ 2008 09 09, 10:04)
žiūrint koks karvės pienas-parduotuvinis ar naminis. aš tai duodu parduotuvinį pieną prieš naktį, išgeria pilną butelį, dukrai daviau nuo 4 mėn gerti ir nieko neatsitiko, o ir mes pačios užaugom su pienu ir kas atsitiko?-nieko nei tų alergijų buvo nei nieko. dabar visi siūlo tuos mišinius, gal tai reklamos triukas?


Nu bent jau man ir mano broliui tai nuo tu visu klijuku ir karves pieno atsitiko - abu alergiski buvom. Tik man pasiseke - as is tu alergiju isaugau, o broliui taip ir liko tas dziaugsmas visam gyvenimui. Jau tik nereikia lialia kad anksciau alergisku zmoniu nebuvo doh.gif
O man uztenka paciai pieno ar varskes pavalgyt, kad dukra MP fontanais isvemtu. Taigi mes karves pieno iki 2, o gal net iki 3 metu tikrai nebandysim schmoll.gif
Atsakyti
as ir nieko pries karves piena neturiu,tik mano maze dar jo negeria nes pati pieno turiu,o koses tik su karves pienu verdu.
Atsakyti
bandysim nuo metų,kol kas mišinuką
Atsakyti
valgome dar po kol kas misinuka, bet tikrai jau greit duosiu pienuko. As tik uz naturalu produkta 4u.gif
Atsakyti
Karvės pieną pradėjau duoti nuo 1metų ir 1 mėnesio. Dabar tik jį ir geria. Turiu ir mišinuko, tačiau jo beveik negeria.
Atsakyti
lotuliukas.gif del coca-colos tai taikliai pasake. Liux.
Mano suneliui uz keletos dienu jau 8 menesiukai, tai jau siandien bandem gerti karves pienuka. Pirkti is turgaus mums nereikia, perku is kaimynes. Zadu virinti ir kol kas skiesti lygiomis dalimis su virintu vandenuku, nes manau, kad per riebus. Na ka, mano sunelis siandien raukesi, nervinosi, verke, kad pienukas ne toks skanus, kaip misinukas. Taciau tikrai nenuleisiu ranku ir pripratinsiu gerti kp, nes pastaruoju metu misinuka atpylineja g.gif , todel emiau galvoti kuo ji pakeisti. Tad viskas gavosi naturaliai. Aisku nesmerkiu mamu, kurios laikosi grieztos nuomones kp neduoti iki 1 metuku, bet tvirtai pritariu toms mamytems, kurios teige, kad kiekviena mama zino, kas jos kudikeliui yra geriausia. thumbup.gif Na o toms kurios duoda kp anksciau nei metukai, sekmes auginant mazuosius.
Atsakyti
Ir as pienuko savo turiu, o kosytes tai parduotuviniu karves pienuku pabalinu, nuo kokiu 8men., nors knygose raso, kad balint reiktu nuo9men. ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,mano lialiai tik 3dienos,jai sunkiai iseina zysti kruti,nepavalgo,tai naki jai daviau pieno is parduotuves,kaip manot,ar galima tokiai mazytei duoti parduotuvinio pieno papildomai,kad normaliai pavalgitu???
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 04 09, 16:38)
sveikos mamytes,mano lialiai tik 3dienos,jai sunkiai iseina zysti kruti,nepavalgo,tai naki jai daviau pieno is parduotuves,kaip manot,ar galima tokiai mazytei duoti parduotuvinio pieno papildomai,kad normaliai pavalgitu???


mano maziukas(antrasis) taip pat nepavalgydavo,tai daduodavau misinuko.
parduotuvini pienuka, manau, ne anksciau 10men g.gif
nes mano nuomone, tokiem zirniam reikia vitaminu, o parduotuviniame piene geriausiu atveju koks vienas metosi mirksiukas.gif

negaves reikiamo kiekio vitaminu sirgs, is tavo maitinimo kogero taip pat mazoka jam vitaminu,nes visi zinom kuo dabar maitinames blink.gif , sirgs.. pirkt vaistus reiks isvargsi.. zodziu nieko nesutaupysi perkant paprasta pienuka. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gress: 09 balandžio 2009 - 14:55
4u.gif mano dukryte kategoriškai atsisako gerti pieną( pieninis košes valgo), ik šiol dar geriem NESTLE misinuko . Kaip pripratinti prie pieno g.gif . mums jau beveik1m5 men. ir kokio pieno geriau pirkti. ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi2003: 11 balandžio 2009 - 15:05