Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

kol kas tik jogurtai, varskyte, pacio pieno dar nedrystu duoti.
Atsakyti
iki 3 m. daviau misinukus, nes ten daug ivairiu vitaminu, maistingu medziagu, o va kai ugtelejo, jau ir pienuka geria smile.gif tariausi su gydytoja, tai sake, kad iki 3 m. ir nepatartina gert normalu piena rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spmommy: 30 balandžio 2009 - 09:44
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 04 09, 15:38)
sveikos mamytes,mano lialiai tik 3dienos,jai sunkiai iseina zysti kruti,nepavalgo,tai naki jai daviau pieno is parduotuves,kaip manot,ar galima tokiai mazytei duoti parduotuvinio pieno papildomai,kad normaliai pavalgitu???


Nu tikrai tokiam maziukui negalima pieno. jei truksta mamos pienelio, o misinuko negalite/nenorite nusipirkti tai virkite tada klijukus is ryziu ir skieskit pienu. Gryno karves pieno tokie mazuteliai nesuvirskina, esu skaicius, kad net zaizdeles skranduke gali atsirasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egipta: 01 gegužės 2009 - 17:42
man gydytoja irgi sake, kad toks pienas gali pakenkti vaikucio virskinimo sistemai… unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egipta @ 2009 05 01, 19:41)
Nu tikrai tokiam maziukui negalima pieno. jei truksta mamos pienelio, o misinuko negalite/nenorite nusipirkti tai virkite tada klijukus is ryziu ir skieskit pienu. Gryno karves pieno tokie mazuteliai nesuvirskina, esu skaicius, kad net zaizdeles skranduke gali atsirasti.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
mums nuo misinuku paskutiniu metu alergija kyla, zandukai sauseja, sakau gal per daug jau ten visko, tu vit ir pan. pabandziau duot karves pieno neriebaus, pirktinio aisku ir thumbup.gif tai dabar du kart dienoj ji geriam ryte ir kartais vakare ax.gif
Atsakyti
savo maziukui nuo 4men retkarciais isverdu manu koses su karves pienu(is parduotuves) ar nieko blogo??? ax.gif nes zurnale skaiciau,kad manu kose tik nuo 8men verysad.gif idomu butu suzinoti jusu nuomone??? smile.gif
Atsakyti
karves piena duodu nuo 4men,kai pradejom ragauti koses,nes visas koses verdu pati.. smile.gif mano ziogui nieko nesidaro nuo pieno...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miksta: 05 gegužės 2009 - 13:43
O mes pieno neimam į burną,geriam mišinuką nuo 1 metų aptamilą,kažkada pritrūkom mišinio,tai pašildžiau pienelio,kaip metė buteliuką su tuo pienu....taigi,bandysim gerti mišinį iki dviejų metukų,o paskui teks arba gerti pienuką arba arbatąsmile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes as ir jau duosiu savo lelytei karves piena, nes jau metukai uz keliu savaiciu bus, tik kaip pripratinti, kol kas geria MP
Atsakyti
QUOTE(spmommy @ 2009 04 30, 10:42)
iki 3 m. daviau misinukus, nes ten daug ivairiu vitaminu, maistingu medziagu, o va kai ugtelejo, jau ir pienuka geria smile.gif tariausi su gydytoja, tai sake, kad iki 3 m. ir nepatartina gert normalu piena rolleyes.gif

Neseniai buvau pas pediatre, klausiau butent del pard. karves pieno, nuo kada galima duoti nevirinta gerti. Atsake, kad jau galim po truputi bandyti (mums beveik 1m.) Pabandem alergijos nera. Dabar 2k. per diena geriam karves piena, o 2k. misinuka.
Atsakyti
hmm... o maniškei jau metukai ir mėnuo. tai nuo metukų iš vis pieno nebeduodu. kartais kefyrą, kartais jogurtą, varškę. tik į košes karvės pieną pilu. pasidariau avižų pieno. bandysiu duot. bet ar ten yra kalcio? o kur dar kalcio galėtų būti? o karvės pienas dėl kokių priežaščių naudingas? dėl kalcio ar dar dėl ko nors? dabar pavasaris. šviežios daržovės atsiranda, tai vitaminų turėtų pakakti ir taip. o jums neatrodo, kad mišinukai tik pinigus traukia iš mūsų kišenės - verslininkams?
Atsakyti