Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(gylyte @ 2010 01 05, 12:20)
Kadangi mano mažylis labai valgus berniukas, tai gydytoja patare, kad nedidinti mišinuko kiekio (suvalgo 150 ml) po truputi duoti sotesnio maisto. Taigi pradejom nuo bulves atskiestos su mišinuku, vėliau pamaišytos su morkytėm, bet morkos kietina viduriukus verysad.gif . Taigi dabar mūsų dienos meniu:
6:00 Ankstyvieji pusryčiai - mišinukas
9:30 mišinukas ir obuoliukų tyrelė
12:30-13:00 Daržovienė (morka, bulvė, žiediniai kopūstai) ir truputį mišinuko
16:30 mišinukas ir obuolių tyrlė
19:00 mišinukas
23:30 mišinukas
Po kokios savaitės bandysim įvesti kitokių daržovių ar kruopų (tik ne manų). Kiek žinau manų kruopose nėra nieko vertingo  schmoll.gif , tik svoris nuo jų auga. Kadangi mums svorio ir taip per akis  smile.gif , tai manų net neragausim


ohoho koks meniu... mūsiškiai tą pačią dieną gimę biggrin.gif . Mano sūnelis irgi pavalgyti niekada nepamiršta biggrin.gif .

QUOTE(musik @ 2010 01 06, 13:50)
Gal savo pienuku geriau  g.gif  nes aliejus irgi kaip naujas produktas, o po 2 neivedineja, ir su pienuku turbut skaniau  nestuke.gif
O mes dar ant MP, musu pediatre sake kol nesueis 5 men net negalvokit nieko ivedinet  blush2.gif


čia kiek pediatrių - tiek nuomonių. Mums irgi liepė pradėti daržovienes valgyti. Niu, man nekyla dar ranka pradėti jas virti. Atrodo per maži. Tuo labiau, kad PSO rekomenduoja nuo 6 mėn. pradėti ir nesvarbu ar MP, ar mišinėliais maitinami- jeigu geraiu priaugama svorio, tai kur skubėti...? g.gif
Aš bandysiu irgi nuo kokių 5 mėn. pradėti. unsure.gif

Atsakyti
Pagal PSO rekomendacijas, tokio amziaus vaikiukams pilnai uztenka MP arba misinuko.
Neskubekit, mamos.Spes dar tie vaikai visko prisiragauti.
Atsakyti
QUOTE(ruteliauskas @ 2010 01 05, 10:47)
oho koks valgiaraštis...o nuo kada pradėjote košes ragauti, kad jau tiek daug visko valgot? mes tai per mėnesį tik iki vieno maitinimo pakeitimo iš MP į tyrelę obuolių pakeitėm...iš karto maišytas košes duodat? ar iš pradžių bandėte atskirus produktus?    užpyliau klausimais blush2.gif

dviejų mėn. pradėjom kruopinėles ragaut, nes mano vaikinas papulio iš burniuko nepaleisdavo, pervargau nenormaliai, o ir mažius kankinosi. Virdavom avižų dribsnius, ryžius, grikius, su blenderiu sutrindavau tokią sriubytę ir mišinuko miltelių tiek kiek reikia tokiam kiekiui vandens ir duodavau iš buteliuko iš pradžių tik rytais ,paskui ir vakare. Su laiku dasidėjo moliūgas , morka. Visgi bulvės dar nedaviau- persigalvojau blush2.gif vakar vakare valgė avižų dribsnius su moliūgu ir mišinuku- valgė puikiausiai(šiaip ir man skanu tokia malošė tongue.gif ) ?Beje MP sekmingai ir toliau maitinu, nes kai kas manes per visą naktį iš burniuko negali paleisti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 06 sausio 2010 - 16:12
laba.
mes tai turim didele problema su valgymu.sergam.problemos su plaiciais ir sirdute.geriam daug vaistu.vaiaks pats nevalge.va 4 men su zonduku tik pamaitindvau.daktrai patare nuo 4 men kosytes, tyreles duot, o su zondu vaikui jas sunku gurkt..pieno netraukia per buteliuka ir viskas...as misiniuku maitinu...isbandyta viskas...tai nuo vakar istraukiau zonduka, bandau kiek pati suvalgys tiek...baisu...bet...tai musu pasiekimai kolaks:[vakar]
4 val-40 ml pinukuko suvarvinau;
8 val-40 ml koses;
11 val-40mol koses
14 val-60 koses
17 val-40 koses
21-60 koses....
idomu vaikas tuo gyvas bus?savijauta jos tai liuks , be zonduko....
Atsakyti
Gal pamažu priras g.gif Arba išalks ir valgys g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2010 01 07, 12:52)
laba.
mes tai turim didele problema su valgymu.sergam.problemos su plaiciais ir sirdute.geriam daug vaistu.vaiaks pats nevalge.va 4 men su zonduku tik pamaitindvau.daktrai patare nuo 4 men kosytes, tyreles duot, o su zondu vaikui jas sunku gurkt..pieno netraukia per buteliuka ir viskas...as misiniuku maitinu...isbandyta viskas...tai nuo vakar istraukiau zonduka, bandau kiek pati suvalgys tiek...baisu...bet...tai musu pasiekimai kolaks:[vakar]
4 val-40 ml pinukuko suvarvinau;
8 val-40 ml koses;
11 val-40mol koses
14 val-60 koses
17 val-40 koses
21-60 koses....
idomu vaikas tuo gyvas bus?savijauta jos tai liuks , be zonduko....

Vaje kaip gaila vaikučio verysad.gif
Stiprybės jums ir sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti
siaip pasiskaiciau visa tema, tai gal mano mazyle maziausiai valgo kitokio maistelio blush2.gif . musu meniu: 6 val. misinukas
10 val misinukas
12 val obuoliu tyrele ir misinukas
17 val obuoliu bananu tyrele ir misinukas
22 val misinukas
kartais dar arbateles pageriam ax.gif
ziuriu cia ir kosytem vaikiukus jau maitina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura2 @ 2010 01 08, 11:44)
siaip pasiskaiciau visa tema, tai gal mano mazyle maziausiai valgo kitokio maistelio blush2.gif . musu meniu: 6 val. misinukas
                                10 val misinukas
                                12 val obuoliu tyrele ir misinukas
                                17 val obuoliu bananu tyrele ir misinukas
                                22 val misinukas
kartais dar arbateles pageriam ax.gif
ziuriu cia ir kosytem vaikiukus jau maitina blink.gif


šiaip tai reikia pradėti nuo daržovienės arba kruopienės... o jūs čia vaisiais mintate unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura2 @ 2010 01 08, 12:44)
siaip pasiskaiciau visa tema, tai gal mano mazyle maziausiai valgo kitokio maistelio blush2.gif . musu meniu: 6 val. misinukas
                                10 val misinukas
                                12 val obuoliu tyrele ir misinukas
                                17 val obuoliu bananu tyrele ir misinukas
                                22 val misinukas
kartais dar arbateles pageriam ax.gif
ziuriu cia ir kosytem vaikiukus jau maitina blink.gif

nereikia skubėt su tom košėm jei vaikas nereikalauja rimtesnio maisto, bet noriu primint jog jei vaiką pradėsit primaitint nuo saldžių tyrelių, tai ateity daržovienes pačiai gali tekt valgyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 01 06, 14:50)
Gal savo pienuku geriau  g.gif  nes aliejus irgi kaip naujas produktas, o po 2 neivedineja, ir su pienuku turbut skaniau  nestuke.gif
O mes dar ant MP, musu pediatre sake kol nesueis 5 men net negalvokit nieko ivedinet  blush2.gif


as per visus 4 menesius nei karto nenusitraukinejau pieno ir net nezinociau kaip ta normaliai padaryti lotuliukas.gif tai kosele skiedziu su virintu vandenuku ir ipilu dar arbatini saukstuka alyvuogiu aliejaus - tai gaunasi pakankamai skanu, jei vaikas kazkiek palieka, tai pati su malonumu sukapoju likuti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ziuriu jusu maziukai daug suvalgo, mano tai vos 90 ml.misinuko, ir dar valgom MP,bet jauciu,kad nedaug. Kai buvo koks 1-2 men. tai valgydavom po 160 ml. .MP (nusitraukinedavau),paskui sake daktare,kad per daug,tai vaikas po tu zodziu is karto maziau pradejo valgyt po koki 120 ml.ir maziau biggrin.gif lyg butu suprates tongue.gif ,eisim pirmadieni svertis tai klausiu ir jau ir man pradeti duoti papildomo maisto.
Kiek jusu maziukai sveria? o jus bulves,morkas kai davete po 1-2 saukstelius duodavote siltas ar jau budavo atsale, nes toki kieki kol sutrinni tai iskarto ir atsals, gal as klystu g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 2.gif na as irgi jau pradejau rinktis informacija kuo cia pradeti primaitini savo leliuka bigsmile.gif mums jau grietai 4 menesiai,maitinu MP ir misinuku. Dabar niekaip nenusprendziu ka pirma duoti bulves ar morkytes tyreles,ka manote?
Atsakyti