Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE(korrona @ 2007 11 14, 01:22)
jo i daktara tai butinai kreipsiuos.Jei buciau LT tai jau seniai buciau nulekusi verysad.gif

Labukas,o ka Londone negalima?Mes ten gyvenome,kad jokiu problemu nebudavo ir niekada neapgyde ir antibiotiku negereme...
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2007 11 14, 16:12)
Labukas,o ka Londone negalima?Mes ten gyvenome,kad jokiu problemu nebudavo ir niekada neapgyde ir antibiotiku negereme...

Sveikute.Kiek teko cia lankytis pas daktarus,visalaika nusvildavau.Jie nieko nepasako,o ir vaistu jokiu neisraso,atseit viskas savaime praeis,tai tik persalimas doh.gif ,todel as cia ir nebenoriu eiti.Airijoj pasitaike galimybe apsilankyti pas lietuvi daktara,tai ten ir bandysiu laime.
Atsakyti
QUOTE(korrona @ 2007 11 13, 20:31)
Mano mazylei didziule sloga,baisiausia,kad nesileidzia lasinti vaistu,ir nuvalyti nosyte doh.gif vyro pagalba,dar seip ne taip ilasinu Vibrocil.Bet vakare vistiek reikes kazkaip isvalyti nosyte,nes kaip blogai kvepuoja tai ir nakti prabudineja.O dar baisiausia,kad 3savaite nepraeina kosulys,o dar sloga prie to prisideda,kosija prikimusiai.Bijau kad kas rimtesnio nebutu nuo to kosulio,3savaites nera mazai verysad.gif

Pabandyki žaidimo forma,kaip nors kad pati išpūstų vonioje ar dar kaip nors,tikrai.Mes tai taip darom.O mums ir nei tai bėga nei tai ne,nesuprantu.O kuom dar gydyti tą slogytę? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 11 15, 14:12)
Pabandyki žaidimo forma,kaip nors kad pati išpūstų vonioje ar dar kaip nors,tikrai.Mes tai taip darom.O mums ir nei tai bėga nei tai ne,nesuprantu.O kuom dar gydyti tą slogytę?  blink.gif

Reikes pabandyti 4u.gif
Atsakyti
maniskiui jau 2 metai,jis serga istisai tik pasveiksta pora dienu ir vel sloga vel kosulys,gydytoja patare gert RIBOMUNYL,,tai pasikartojanciu ausu,nosies,gerkles ir kvepavimo taku infekciju profilaktikai,kitaip sakant imuninei stiprinti,gan brangoki pirmam menesiui 60lt kainuoja o po to po 20lt i menesi,ten etapais reik gert,milteliai be skonio tirpsta vandenyje,bet ant vaistu tiek ir dar daugiau isleidziu,tad mamytes nepagailekit tikrai geras daiktas,ir klinikose vaiku gydytoja patare si vaista gert,tik nezinau nuo kokio amziaus galima,bet kuriuo atveju reiktu savo gydytojos paklaust thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(askristi @ 2007 11 16, 09:48)
maniskiui jau 2 metai,jis serga istisai tik pasveiksta pora dienu ir vel sloga vel kosulys,gydytoja patare gert RIBOMUNYL,,tai pasikartojanciu ausu,nosies,gerkles ir kvepavimo taku infekciju profilaktikai,kitaip sakant imuninei stiprinti,gan brangoki pirmam menesiui 60lt kainuoja o po to po 20lt i menesi,ten etapais reik gert,milteliai be skonio tirpsta vandenyje,bet ant vaistu tiek ir dar daugiau isleidziu,tad mamytes nepagailekit tikrai geras daiktas,ir klinikose vaiku gydytoja patare si vaista gert,tik nezinau nuo kokio amziaus galima,bet kuriuo atveju reiktu savo gydytojos paklaust thumbup.gif

mes gėrėm nuo 1,6 metukų...Iki to liako visos slogos baigdavosi bronchitais....Dabar sirguliuoja gan dažnokai, bet praktiškai tik sloga, kuri gan greit praeina....
Atsakyti
Aš vyresniajam girdžiau pavasarį kursą ir dabar tuoj kartosiu Broncho-Munal , tai irgi imunitetą stiprinantys kvėpamino takų ligomis dažnai sergantiems ligoniukams.Pavasarį nuo sausio iki rudens nesirgo, bet dabar vėl tai gerklė paraudusi, tai kosti. g.gif

O mažajai visgi gydytoja rekomendavo ir nupirkau Immuwash (brangokas tiesa apie 30Lt ) purškalas nosytės higienai, atstato imuninę sistemą nosies gleivinės. Dar negaliu pasakyti rezultatų nes nesergam tik kokią porą savaičių, žiūrėsim kas bus toliau.Nes ta sloga jau varo į neviltį, tiek vaiką tiek mane kai reikia valyti klykiančiai nosį. doh.gif
Atsakyti
SOS mamytes, pasidalinkit patirtimi, gal kas esat susidure? Mano pupai 1 metukai ir susirgo. Sloga, kuri nevarva, o siaip nosyte uzsikimsusi.Bet didziausia problema yra ta, kad vaikutis vemia ir vemia nuo bet ko. Kai prasidejo sloga tai nakti daviau arbatos atsigerti, nes galvoju gal gerkle skauda, dirgina, nes prakvepuoti negali, tai lyg uzspringo ir apsiveme. Kita diena juros vandeni i nosyte purskiau, nuo jo apsiveme, veliau veme nuo maisto, siandien veme nuo to, kad siurbtuku meginau nosyte isvalyti, tik siek tiek patraukiau ir pradejo vamstytis. Apsivemia net ir verkti pradejusi, visa israusta ir viskas is skranduko eina lauk, tai per 4 ligos dienas jau 6-7 kartus vememe. Kas tai per baisumas toks, gal kuri susidurete? jau bijau veikui ir prie nosies listi, nes kai vemia, tai dusti pradeda, o ant veido net kraujosruvos nedideles atsiranda? ka daryti?
Atsakyti
Na va, mums vėl sloga doh.gif bet nebėganti - o užgulus nosytė ax.gif
Nupirkau to išgirtojo IMMUWASH, vakar vakare įpurškiau - šiandien pastebimai geriau smile.gif
bet dar kilo keli klausimėliai dėl šių vaistukų:
- mes geriam sinupretą, tai per dieną kokius 3 kartus ištraukiam baubus. Nelabai daug, bet ištraukiam. Ar skystinančius vaistukus jūs geriat, naudodami IMMUWASH?
-Prieš traukiant nosytę, aš įpurškiu HUMMER. Ir ištraukus įpurškiu IMMUWASH. Ar taip galima?
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2007 11 06, 14:41)
Nu siaubas kazkoks ta sloga sad.gif Mes tai labai su ja kankinames. Jau trecia karta prasidejo. Vos dvi savaites praejo ir vel apsisnarglejom. Nesuprantu, atrodo, siltai prirengiu, bet vis tiek jis kazkaip sugeba persalt sad.gif Ir nezinau net ka daryti. Taip jis kankinasi nakti, kas pusvalandi keliasi. Isvalai su juros vandeniu, issiurbi, tai kokiai valandai ar pusantros pagereja, o po to vel. Ir tie lasai kazkaip nelabai mums veikia. Net nezinau, kaip cia jam padeti nakti. O ir siaip idomu, kaip cia galima butu imuniteta stiprinti, nes, sakau, vos spejam pasveikt, ir vel pradedam sirgti. O ana juk visa ziema isziemojom be jokios ligos. O i lauka ir per salcius eidavom. Kas gi cia dabar mums pasidare... sad.gif

Tai gal tame ir bėda, kad per šiltai prirengi? Gal sukaista? O nakčiai aš palieku pravertą langą, tikrai geriau mažylis miega. Dabar, kai šildymo sezonas, oras namuose labai sausas, drėkink patalpas, džiauk skalbinius ant radiatorių, statyk indus su vandeniu prie jų. Pas mane kambariuose +22C, tai oras taip išsausėja, nuolat vėdinu, drėkinu, nes vaikai kaip mat susloguoja.
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2007 11 20, 16:26)
Na va, mums vėl sloga  doh.gif  bet nebėganti - o užgulus nosytė  ax.gif
Nupirkau to išgirtojo IMMUWASH, vakar vakare įpurškiau - šiandien pastebimai geriau  smile.gif
bet dar kilo keli klausimėliai dėl šių vaistukų:
- mes geriam sinupretą, tai per dieną kokius 3 kartus ištraukiam baubus. Nelabai daug, bet ištraukiam. Ar skystinančius vaistukus jūs geriat, naudodami IMMUWASH?
-Prieš traukiant nosytę, aš įpurškiu HUMMER. Ir ištraukus įpurškiu IMMUWASH. Ar taip galima?

mes ir sloga pasigavom blink.gif nezinau nei kur g.gif o nuo kokio amziaus sitie vaistai IMMUWASH?mes lasinom vibrocili bet jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida1229 @ 2007 11 23, 15:18)
mes ir sloga pasigavom blink.gif nezinau nei kur g.gif o nuo kokio amziaus sitie vaistai IMMUWASH?mes lasinom vibrocili bet jokio efekto schmoll.gif

net nežinau nuo kokio amžiaus ax.gif ant pakuotės neparašyta ax.gif Aš vaistinėj klausiau, ar tinka 2,5 metų vaikui - sakė tinka ax.gif
Atsakyti