Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(tesulka @ 2010 02 12, 17:52)
Jėzau, merginos, atsibuskite. Aš gi jums nesiūlau pirkti ir jūsų darbų net nekomentuoju (nors tikrai galėčiau , nes ir technikoje yra ne kas ir šiaip darbai kai kurie primena maksimos sidabro laužą). Gerbiu kiekvieną žmogų, džiaugiuosi, kad lietuviai talentingi ir patys viską moką. Kaip sakoma "prikakoti į dūšia mokame visi."

tai kad jau pasirodei,tai mes ir apiplepesim biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau ir ačiū labai . "Pakakojom, nusivalėm, išsiskirstėm."
Atsakyti
QUOTE(tesulka @ 2010 02 12, 15:57)
Tai jau ir ačiū labai . "Pakakojom, nusivalėm, išsiskirstėm."


Nu a ka daryt, toks gyvenimas jame yra ir kakuciu ir zibuciu rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip sakoma ant kakučių viskas geriau auga tongue.gif Dirvą jau pasiruošiau, dabar imsiu kastuva, supuresniu žemę ir toliau darbuosius.
Atsakyti
tesulka,nesikarsciuok neikas cia kakojo nei ka smile.gif turiu savo nuomone ja ir pasakiau.Man tai tie "vienetiniai originalus bla bla bla " tai staciai akis bado.

Va cia,pvz, man vienetiniai ir originalus darbai http://www.google.co.../Kristina.Magic

http://images.google...NEojDsAa_kLykCg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 12 vasario 2010 - 16:11
Jums dar neatsibodo? Aš jau savo dirvą supurenau ir laukiu naujo derliaus smile.gif
Atsakyti
nereikia cia taip jautrai reaguoti..kiekvienas turi savo supratima...na tesulka save labai ivertino, kazkas tai sukritikavo..nu gi bet mes turim tokias teises, ir save vetrinti ir kitus 4u.gif

dabar lauksim zibuciu biggrin.gif
Atsakyti
Tam antram linke, kur o-pa-pa įdėjo, patiko man šparagai thumbup.gif
Ten apyrankė gal. Nu gerulė. Reiktų draugei morkas kokias padaryt.
Lūžtu vietoj.
Pamenu jai nuvėlus buvau morką, tai prisisegus prie tašės nešiojo. Bais stilingai atrodė su daržove lotuliukas.gif

Apie tesulka nieko nenorėjau sakyti. Matau ir be manęs jau čia sulesėt.
Iš tikrųjų viskas ten būtų gerai jei ne tas bla bla bla. Gal čiut persistengė. O kaina tai kiekvienas ima kokią nori. Ką jau, bele perka thumbup.gif
Atsakyti
Merginos turiu klausima - kuri ten i youtube idejusi mokume gane technika daryta apyranke? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, Merginos,

kas manes pasigedo, tai as dar gyva wink.gif Uzeinu pasiskaitineju, bet nepasisakau blush2.gif Darbeliu pas mane nauju nera. Gi atostogas ilgas apturejau, modelino jau ilgai i rankas nemiau. Uzvakar uzsipirkau nauju atsargu, bet... kad to laiko nera, po atostogu darbu kruvos, draugai nelankyti wink.gif
Atsakyti
niu va tik nulipk nuo pc ir drake praziopsai smile.gif Sveikunu visus su meiles diena ir linkiu nebesipykti, juk skonis yra toks subjektyvus dalykas! su valentinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2010 02 12, 14:34)

Del tarybinio modelino - vadinosi jis plastika ir darbai is jo net po 20 (o gal ir daugiau nei po 20  g.gif ) metu man nesuminkstejo

drinks_cheers.gif aš irgi turiu prieš tiek pat metų savo darytus karolius iš to plastoko, viskas čiki, jokių pakitimų, nei formos nei spalvos. Pamenu buvo tokia baltos spalvos plyta, ir rinkinukas dažų, su jais maišyt reikėjo, uj nostalgoja wub.gif kietumas plastiko buvo neišpasakytas kol išminkai biggrin.gif

QUOTE(varlyte @ 2010 02 12, 16:03)
Nu a ka daryt, toks gyvenimas jame yra ir kakuciu ir zibuciu rolleyes.gif

lotuliukas.gif patiko posakis

patiko tesulkos reakcija smile.gif
nu panos, kaip kas gali taip tas ir sukasi, mano tokia nuomonė smile.gif jeigu perka už tokią kainą - reiškias nori žmonės, juk nieko nepriversi, juolab, kad ir pasirinkimas dabar LT nemenakas modelino dirbinių.

QUOTE(inieska @ 2010 02 12, 23:25)
Merginos turiu klausima - kuri ten i youtube idejusi mokume gane technika daryta apyranke?  blush2.gif

turbūt aš g.gif
Atsakyti