Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(tesulka @ 2010 02 12, 11:37)
Sutinku įgūdžiai pirmoje eilėje. Bet kai šnekėjau, kad toli pažengę, turėjau omenyje Amerikoja darbas su modelinu kaip Lietuvoje mezgimas, t.y. labai populiarus dalykas.  Tikrai mačiau labai gražių dirbinių, o apie modelinu sukurtas skulptūras net šnekėti nėra ko. Vienu žodžiu yra kur augti:)


Tai kiek gi laiko mes turim ta modelina? Pas mus viskas zymiai veliau atkeliauja,tai naturalu kad mes atsiliekam.
Atsakyti
Mezgimas Amerikoje lyg šiolei neprigijo:) Čia gal daugiau tradicijos nei atsilikimo ar pirmavimo klausymas. Ypač polimerinio molio tradicijos jaučiamos Arizonos krašte, ten mažose dailės galerijose polimeras karaliauja, o vat mezginių kaip Lietuvoje neteko daug matyti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tesulka: 12 vasario 2010 - 10:03
nu kad ner jau ir pas mus tiek daug mezginiu schmoll.gif , pas mus daba veltinis karaliauja thumbup.gif
Atsakyti
Na velia mūsų mergaitės tikrai nerealiai gražiai. Niekada pati nebandžiau, bet pati nusiperku veltinuku..o segės..uh nu tikras grožis:)
Atsakyti
Hytka, matau skaitai, kur dingus. Kažkaip senokai besirodei g.gif

O čia mano širdis ant lenciūgo. Pagaliau damušiau. Tiksliau prirakinau prie grandinės lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
gerulė širdukė bigsmile.gif

senai besivaidenau biggrin.gif tai su šviežiausiu ateinu biggrin.gif

user posted image



tesulka, paklausiau, nes lietuviškas smalsumas nugalėjo biggrin.gif Pažiūrėjau į darbus ir jų kainas, tai ir kilo klausimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2010 02 12, 13:58)
gerulė širdukė bigsmile.gif
tesulka, paklausiau, nes lietuviškas smalsumas nugalėjo biggrin.gif Pažiūrėjau į darbus ir jų kainas, tai ir kilo klausimas rolleyes.gif

aga labai geruliska sirdis - gotiska tokia thumbup.gif
o vat klausimas kaip Jus nustatot kainas? ax.gif doh.gif
Atsakyti
Tesulka - o kas lemia jūsų dirbinių tokias aukštas kainas?



Noriu teirautis merginų, kurios savo dirbinius tik šlifuoja (nelakuoja). Intrnetiniuose vaizdeliuose viena su polimoliu dirbanti dizainerė pasakė, kad nelakuojant darbelių po kurio laiko jie tampą lipnūs. Konkretaus laiko (per kiek) ji neminėjo. Gal kas susidūrėte?
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 02 12, 14:11)
nelakuojant darbelių po kurio laiko jie tampą lipnūs

Nu kiek žinojau, tai atvirkščiai - lakuoti netinkamu laku po to tampa lipnūs. Poliruoti pas mane nei vienas nelimpa schmoll.gif

Jutare, ten ant pakabuko man kaip graužtukai atrodo hihihi.gif
O tas žalias tai toks odos imitacija ane? Labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Naja as turiu senus senus mamos karolius darytus dar is sovietinio modelino (buvo toks verdamas plastika baltos ir juodos spalvu) tai jie ne tai kad lipnus bet suminksteje, stipriau paspaudus lieka pirstu atspaudai. Na bet tiems karoliams tai gal 20 metu.

o turiu ir nelakuotu fimuku kokiu 3-4 metu senumo nu nieko nelimpa dar kol kas

Irunia superine sirdis kaip akmenine wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 12 vasario 2010 - 14:20
Nu bet sovietinis tas plastikas gal skiriasi vis gi nuo fimo g.gif
Oi yra urme skyrelis, kur iš tokio modelino pardavinėja isteriškų spalvų magnetukus ant šaldytuvų. Mane vyrs pastoviai erzina - žiūrėk ir pigu ir gražu, o tu čia stengiesi, dirbi, kankiniesi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(varlyte @ 2010 02 12, 14:18)
sirdis kaip akmenine  wub.gif

Čia tipo suprask - nejautri, šalta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ačiū ačiū, man pačiai patinka. blush2.gif
Atsakyti
Irunia, Jurate, nuostabus darbai wub.gif

Del tarybinio modelino - vadinosi jis plastika ir darbai is jo net po 20 (o gal ir daugiau nei po 20 g.gif ) metu man nesuminkstejo. Tik pas mane jis nevirtas, o keptas buvo, gal del to ir laikosi geriau. Turiu is jo darytas dezutes (zalioj jaunystej teko pasizaisti) - laikosi puikiai, kaip tik vakar dulkes valiau, tai ciupijau biggrin.gif
Atsakyti