Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

[quote=Barby,2010 06 09, 20:23]
Reikia Holteri pakabinti para panešioti, kaip eisite pas kardiologa paprašykite.
Ir būtinai krauja priduokite, gal kalio, ar magnio mažai.
Man tai kardiologe sake tas palkimas, ir permušimai užeina savaime, ar tu nerviniesi ar ne neturi reikšmes.

Man tai būna kartais, net nebijau tu visu širdies persivertimo, einu atrodo ramiai, ir kaip persiverčia širdis net visa kunas nusipurto tuo momentu. Seniau buvau pripratusi del to vartymosi (atrodo lik persiverčia), o dabar kažko negera.
[/quot

Is tiesu tai ryt ir nuleksiu paprasyt holterio,nors vakar jau atrode ,kad gal bus nieko,tai siandien kaip ir dirbt negalejau,ar kalbi ,ar ka ka darai,tik ir jauti bum,bum ,negali nei susikaupt normaliai.

Ir butent taip ir yra ,kad savaime.
O jums irgi permusimai?
O kaip pakabina ta holteri,ar jis jauciasi kai kazka daro,ar matosi?
Papildyta:
[quote=amarrile,2010 06 09, 20:05]Pasikviesciau greitaja tuo momentu,pirmine problema rastu. Gal tuo metu labai mazas spaudimas arba pulsas?
[/quote]

Kad tai vyksta ne visuomet namie ,galiu but kur noriu,kai uzplaukia banga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luxx: 09 birželio 2010 - 20:56
To aparato neturėjau,bet palatos kaimynei buvo užkabinę tai yra aparatėlis ir laidai su lipdukais kaip per kardiogramos darymą ,su juo visą parą namuose vaikštai viską dirbi kai yprasta jis registruoja širdies darbą.
Atsakyti
QUOTE(luxx @ 2010 06 09, 21:55)
Ir butent taip ir yra ,kad savaime.
O jums irgi permusimai?

Taip yra man ir permušimai ir būna labai smakus, ir būna geras plakimas, bet jaučiu kartai tos persivertimus, kaip yra stiprus palkimas tai geriu "metoprolol-ratiopharm 50mg arba atenolol-ratiopharm 25mg"

luxx - o jums nuo ko viskas prasidejo? Nuo kada tie permušimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barby: 10 birželio 2010 - 17:05
QUOTE(Barby @ 2010 06 10, 17:05)
Taip yra man ir permušimai ir būna labai smakus, ir būna geras plakimas, bet jaučiu kartai tos persivertimus, kaip yra stiprus palkimas tai geriu "metoprolol-ratiopharm 50mg arba atenolol-ratiopharm 25mg"

luxx - o jums nuo ko viskas prasidejo? Nuo kada tie permušimai?


Kad as nezinau ,nei nuo ko, nei kada viskas prasidejo.Jauciu seniai,bet pakankina ir praeina .O si karta jau labai smarkiai,todel sunerimau .Gal nuo nervu ,gal nuo fizinio kruvio ,nes kiek sirdis tirta lyg viskas ir normaliai .Tiesa yra mitralinio voztuvo prolapsas,bet ar nuo to gali buti.

Uzsidejau siandien holteri,baisiai nepatogus ir taip keistai matuoja,tai kas valanda,tai dukart is eiles.Pries tai ekraniuke maciau koks spaudimas ,o dabar kazkas issiderino ,ar nusispaude ,tik bruksnelius rodo.Tai cia galvot kad blogai,ar ten atminti viskas liks,nebezinau ka ir galvot.Vaikstau apsikabinejus laidais.Greiciau rytdiena .

O jums kaip suprantu jau diagnozuota? Holteri kabino ? Paskyre gydyma?
Atsakyti
Labukas, nieko nebijok luxx, viskas su tuo aparaciuku gerai,jis raso kardiograma visa para, o paskui gyditojai mato kiek buvo permusimu, kokiu metu daugiausia, koks pulsas buvo, spaudimo jis nematuoja manau . As su permusimais jau treti metai kovoju, o prasidejo po nestumo sad.gif is pradziu jausdavau koky viena i kelis menesius, paskui vis daugiau ir daugiau, aiksu prasidejo ilgos ir nuobodziops keliones pas kardiologus, gal tris apejau ir visi ta paty tvirtina, sirdis sveika (gal nervai, nuovargis, vaikas mazas , o be to antsvoris labai didelis ) Labai bijojau, kaip reiks gryzt i darba, bet va gryzau jau antra savaite atidirbau nusimeciau apie 7-10 kg ir lyg tu permusimu taip nebejauciu, tik kai jau pasiklausau tai suprantu , kad jie yra sad.gif Geriu betaloczoc, jei nepades ir kamuos profesorius kardiologas sake galima parsisiut kazkokiu geru vaistuku is Rygos arba is Prancuzijos (pas mus ju nera), tai ziuresiu, jei dar vargins tai bandysiu tuos vaistukus gert :)Nuo permusimu gydimo nelabai ir yra (betalozokas pagrinde , taciau ne visiems jie padeda, jei permusimu yra daugiau nei 10 000 galima daryti prideginima, bet ir tai nera 100 procentu , kad ju nebebus, priklausomai nuo ko kyla tie permusimai )
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
QUOTE(luxx @ 2010 06 10, 20:06)
....

luxx - ka tau kardiologas pasake, kokie holterio rezultatai?
Atsakyti
O man nuo mažumės širdies užesiukai..
Atsakyti
Labuka mergaites, sakykit o kas skiria ta holterio aparata? Pas mane supermusimais beda , skundziuos gydytojai kad jie mane neramina ,ta nusiuncia kardiograma o tuo metu nefiksuoja ir tipo nuo nervu, pagerk mildronato... o mane jau nervina tie permusimai ypac kai guliu kazkokia nesamone ,itariu keist reik mano daktare nes ji neklauso ka kalbu. verysad.gif

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2010 06 18, 10:59)
Labuka mergaites, sakykit o kas skiria ta holterio aparata?  Pas mane supermusimais  beda , skundziuos gydytojai kad jie mane neramina ,ta  nusiuncia kardiograma  o tuo metu nefiksuoja ir tipo  nuo nervu, pagerk mildronato... o mane jau nervina tie permusimai ypac kai guliu  kazkokia nesamone ,itariu keist reik mano daktare nes ji neklauso ka kalbu. verysad.gif

Aciu.

Labukas, holterio tyri,mus skiria kardiologas , Paprasyk siuntimo pas kardiologa, savo seimos gyditojos, jei ne nueik privaciai , ziurint is kokio miesto esi? jei is Kauno arba turi galimybe siulau kreiptis pas profesoriu Zabiela, jis man labai patinka kaip zmogus ir kaip daktaras, jei turi siuntima kaina 50 lt jei ne 90 lt jis tikrai pasius atlikti visus tyrimukus :)Nuo permusimu padeda betalozokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barby @ 2010 06 17, 22:58)
Sveikos mergaites  4u.gif

luxx - ka tau kardiologas pasake, kokie holterio rezultatai?


Zinot jau net rasyt nebesinori.Rezultatu nezinau ,nes

gun_bandana.gif bash.gif neva uzluzo kompas .Suprantu,kad taip pasitaiko,bet maciau kaip ji ten dirba,grabalioja,spaudo kazka ,nelabai supranta pati ka .Zodziu apgailestauja,bet reikes detis dar karta.Ta smirdancia slikstyne .Juk man tada ir buvo blogai,vat ir buciau paziurejus ,ka ten rodo,nes jau nesiojant jis man po du kart is kart spaude ,kaip sakiau ir ekranas ten visa vaizda pamete ir tuos musimus jauciau .Visko buvo ,tai vat ir buvo idomu ar tikrai ka fiksuoja,ar cia kaip daugelis pasakytu ,kad nervukai slubuoja.
Dabar nieko kita nebelieka ,tik jaustis gerai,taip ir yra. yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 06 18, 19:31)
Labukas, holterio tyri,mus skiria kardiologas , Paprasyk siuntimo pas kardiologa, savo seimos gyditojos, jei ne nueik privaciai , ziurint is kokio miesto esi? jei is Kauno arba turi galimybe siulau kreiptis pas profesoriu Zabiela, jis man labai patinka kaip zmogus ir kaip daktaras, jei turi siuntima kaina 50 lt jei ne 90 lt jis tikrai pasius atlikti visus tyrimukus :)Nuo permusimu padeda betalozokas smile.gif

labuka, as is kauno reiks paprasyti o Betalazoka -50 geriu jau 3 m ir su juo man permusa ir daznai tikrai. As galvoju gal doze neteisingai parinkta bet butinai prasysiuos pas Zabiela.
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2010 06 19, 07:41)
labuka, as is kauno reiks paprasyti o Betalazoka -50  geriu jau 3 m ir su juo man permusa ir daznai tikrai. As galvoju gal doze neteisingai parinkta bet butinai prasysiuos pas Zabiela.
Labukas as ir geriu jau treti metai, bet nieko man jisai nepadeda sad.gif Profesorius sake, kad ne sirdeleje beda, nes jau visi tyrimai atlikti , o pas jy ir prasytis nereikia smile.gif Pasiskambini i Azuolyno poliklinika (jis ten dirba privaciai) uzsiregistruoji ir po poros dienu jau eini pas profesoriu:) Tiesa tyrimus atlieka Klinikose, uz juos beje reikia ir susimoketi (bet , jis nukreipia pas geriausius tyrejus, sutaria laika , belieka tik atvykti ir nereikia laukti nei menesio nei dvieju smile.gif )
Man jis labai patiko, nes tikrai randa laiko isklausyt nusiskundimu, issiaiskint kokios sveikatos bedos vargina (pav : permusimus gali sukelti angina, refliuksas, antsvoris ir pan... ) issamiai padaro kardiograma (man kai dare nebuvo permusimu, tai pagulde ir lauke kol bus, kad tik pamatytu is kur jie kile )o kiti padaro kardiograma ir stok sveikas sad.gif
Atsakyti