Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(Julyy @ 2011 07 15, 18:03)
Sveikos, ar normalu, kad gana daznokai vakarop pulsas sureteja gulint, ar visiskai ramiai sedint iki 53 maziausiai? Anksciau taip yra buve keleta dienu, poto lyg ir pastebejus praejo, dabar vel va savaitele kaip dazniausiai jau po pietu ramiai prisedus jis taip sureteja. Ar tai jau skaitosi bradikardija? :] Siaip jauciuosi normaliai, tas nuovargis daznesnis,nes turiu visad zema spaudima,o skydliauke irgi tirta:>
Pas kardiologus tiriantis manau nepavyktu jos uzfiksuoti, nes vis tas balto chalato sindromas smarkiai pakelia pulsa biggrin.gif

Normalumo nedaug. Apie medikamentine pagalba nezinau nieko,kai prasideda samones netekimas,ekstra tvarka dedamas stimuliatorius..O jei jausis prastai,pasidaryk paros hotleri....
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 07 15, 18:05)
Normalumo nedaug. Apie medikamentine pagalba nezinau nieko,kai prasideda samones netekimas,ekstra tvarka dedamas stimuliatorius..O jei jausis prastai,pasidaryk paros hotleri....



hmm..keista. O lyg ir esu skaiciusi, kad normalus pulsas ramybes metu gali buti nebutinai nuo 60-80, o kai kur rasoma kad 50-90.tai nezinia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julyy: 15 liepos 2011 - 18:17
QUOTE(Julyy @ 2011 07 15, 19:16)
hmm..keista. O lyg ir esu skaiciusi, kad normalus pulsas ramybes metu gali buti nebutinai nuo 60-80, o kai kur rasoma kad 50-90.tai nezinia

viskas čia normalu,jei ilsintis toks pulsas.blogai būtų,jei jis toks būtų aktyviai judant..pas mane seniau tachikardija dieną būdavo,o naktį bradikardija (mažiausias užregistruotas pulsas-32).o dabar,geriant nuo spaudimo vaistus,pulsas visad nedidelis-48-62 visad,išskyrus fizinio krūvio metu.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 07 15, 19:21)
viskas čia normalu,jei ilsintis toks pulsas.blogai būtų,jei jis toks būtų aktyviai judant..pas mane seniau tachikardija dieną būdavo,o naktį bradikardija (mažiausias užregistruotas pulsas-32).o dabar,geriant nuo spaudimo vaistus,pulsas visad nedidelis-48-62 visad,išskyrus fizinio krūvio metu.


na taip tesiog ramiai sedint ilgeliau mano pulsas nuo 53 iki 60 svyruoja dazniausiai.
Aisku miegant itariu ir pas mane gali buti panasus, bet miegas yra miegas, normalu tada labai suletejas pulsas :] Na tik vaistu jokiu negeriu as. Idomu ar retesnis pulsas galimas nuo tokiu dalyku kaip vegetodistonija. Cia amzinai mane persekiojantis sutrikimas kuris vis pokstauja tiek su sirdim tiek su kitais organais :]
Atsakyti
Man šiandien kai pamatavo tai spaudimas buvo 150/100 o pulsas 178 doh.gif Pirmadienį eisiu pas daktarę bet nemanau, kad kažkas bus blogai, nes jokių skausmų lyg ir nejaučiu.
Atsakyti
sveikos, gal kas patarsit...vyrui sutriko sirdies ritmas, pagulde i ligonine, per pora dienu pats atsistate, paskyre gerti aspirina, betaloka, preduktali, kali , magni.Ritmas kaip ir gerai , bet prasidejo sirdies permusimai.tai per minute 10 ir daugiau , tai nebuna.Kauno klinikose kardiogramoj neuzfiksavo nei vieno tuo metu.Siaip su sirdim jau buvo pries kelis metus ritmas sutrikes, paskui praejo.Jis kas ryta vaziuoja su dviraciu po 10-15 km, anksciau kai nebuvo problemu daugiau numindavo , o karta i savaite net 60-80 km.Gal cia tas prisideda, bet jis ir dabar mina dvirati, nes sako jei sustosiu man bus dar blogiau.Sirdis tirta echoskopu , kiekvienas gydytojas randa vis kitaip.Sake hipertenzija, prolapsas, kiti kad krutines angina itariama, zodziu ,kiek daktaru tiek nuomoniu.Kazin ka daryti kad nepermusinetu sirdis , gal kas turit kokiu minciu.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Grandinele @ 2011 07 17, 10:16)
sveikos, gal kas patarsit...vyrui sutriko sirdies ritmas, pagulde i ligonine, per pora dienu pats atsistate, paskyre gerti aspirina, betaloka, preduktali, kali , magni.Ritmas kaip ir gerai , bet prasidejo sirdies permusimai.tai per minute 10  ir daugiau , tai nebuna.Kauno klinikose  kardiogramoj neuzfiksavo nei vieno tuo metu.Siaip su sirdim jau buvo pries kelis metus ritmas sutrikes, paskui praejo.Jis kas ryta vaziuoja su dviraciu po 10-15 km, anksciau kai nebuvo problemu daugiau numindavo , o karta i savaite net 60-80 km.Gal cia tas prisideda, bet jis ir dabar mina dvirati, nes sako jei sustosiu man bus dar blogiau.Sirdis tirta echoskopu , kiekvienas gydytojas randa vis kitaip.Sake hipertenzija, prolapsas, kiti kad krutines angina itariama, zodziu ,kiek daktaru tiek nuomoniu.Kazin ka daryti kad nepermusinetu sirdis , gal kas turit kokiu minciu.Aciu.

Jusu vyrui paskirti visi vaistai,kurie reikalingi šiuo momentu.Šneku kaip ilga patirty turinti gydantis manajam B.Bet aš žinau,kas sutrikes ritmas,girdis klausant ir naminiu aparatu....Tie permušimai,ar ne tas pats sutrikes ritmas,kuris ir kardiogramoj fiksuojamas.ir girdimas ir matomas pagal ženkliuka naminiuose spaudimo aparatuose(ne visuose)/Kad daktarai abejoja diagnoze,nereiktu stebetis,reiskia,tikrai tu ligu dar nera smile.gif Prolapsa rado,bet ritmui vargu ar itakos turi,tik faktas,kad zmogui reikia kuo maziau nervuotis,nes tai išauks skausmus,kuriuos ir galima painioti su kr.angina. Pagal save zinau,nes turiu prolapsa,kad betalokas ateme skausmus,kuriuos kenčiau nuo pat paauglystes daugybe metu,kol buvo padaryta echoskopija doh.gif schmoll.gif
Atrodo,ritmo sutrikimai kartosis,o tada daktarai megins kitus medikamentus,gal elertrosoka naudos,primirsau,kaip ta intervencija vadinas blush2.gif Klauskit,jei kas dar neramina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 17 liepos 2011 - 11:27
aciu uz atsakyma:) kai dabar jam prasidejo permusimai , tai negulde i ligonine, nes sake, kad tai permusimai ,o ne ritmas sutrikes, tai kaip supratau jie kazkuo skiriasi...nu bet nezinau...matuojant naminiu spaudimo aparatu kartais pagaunam permusimus, kartais ne, bet jis sake juos jaucia pastoviai, o kadangi zmogus vietoj nenusedintis- jie ji labai nervuoja , ir siandien grizo mazai pavaziaves dviraciu , issigandes kazko , matyt kokio naujo pojucio , bet nekalba ta tema, kas yra labai sunku man , pesu po zodi ir tai kartais su piktumu...jau tie vyrai... smile.gif svarbiausia kad yra problemu , bet nezinom konkreciai kokiu -isskyrus ritma ir permusimus, na dar spaudimas , bet tas buna 140/90.As galvoju , kad jam tas sportas visai ne i nauda., nors is pat pradziu susitvarke spaudimas, nukrito svoris ir pagerejo savijauta bent 2 metams.
Atsakyti
ritmo sutrikimas jau ir yra problema,zmogus prastai-silpnai jauciasi, Butina atydziai gerti krauja skystinanti preparata-sutrikus ritmui gali susidaryti kresuliai.Betalokas taiso ritma. Daugiau problemu ,manau,nera su sirdele,butu rade,nesijaudinkit. ritmo sutrikimu kilme visada ,turbut,neaiski, gali buti labiau nuo skydliaukes,ar tyre jau hormonus g.gif Nezinau,bet pablogejus sveikatai,jau ruosiantis vykti i ligonine,manasis pasidarydavo hiper aktyvus doh.gif Kai reiktu guleti ir laukti,kol bus suruostas kelionei.Jam budavo dažnas pulsas ir pereidavo i PP. Kas nežino,ka reiskia tos raides,reiskia ir nereikia,neklauskit tongue.gif
Atsakyti
Maniskis geria aspirina tik kas 3-cia diena, taip liepe gydytojas , o betaloka geria 1 karta dienoj 100mg.As galvoju ar nereikia aspirina gerti kasdien.Ir siaip labai jau megsta alu , vos tik pagereja savijauta ,tuoj griebia buteli.
O del skydliaukes, tai rado maza guzeli , bet hormonai normoj.
Ir dar... pries keleta metu itare infarkta, pagulde, patvirtino kad infarktas, gyde nuo jo , paskui po savaites pasake, kad nera , nepasitvirtino tyrimais infarktas doh.gif galu gale parase kortelej kad krutines angina, o kas ten jam buvo niekas nezino.Tik buvo pakiles spaudimas ir permusinejimai atsirade.Jau ir man kartais atrodo , kad jam tie PP smile.gif buna, nugi zmogus jis tai nervuotas...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti