Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(vanility @ 2010 07 04, 21:40)
abliacija nepanaikina ekstrasistolių, j

kaip nepanaikina? mb 100proc panaikino abliacija . jau ant operacinio stalo ideali ekg buvo..
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 07 05, 11:10)
kaip nepanaikina? mb 100proc panaikino abliacija . jau ant operacinio stalo ideali ekg buvo..


Ir man buvo ideali ekg, bet aš specialiai pasiklausiau, ar išnyks ekstrasistolės. Pasakė, kad abliacija ekstrasistolių nepanaikina. Tokie daktarų žodžiai.
mano ir dabar ideali EKG, o ekstrasistolių būna.
Papildyta:
QUOTE(Tresor @ 2010 07 05, 09:32)
Nelabai budavo man po salinimo ekstrocistoliu, bet dabar paskutiniu metu ju padaugejo. Noriu uzsideti holteri, nes turiu ir refliuksa ir nustatyta vegedacine distonija doh.gif Tai norisi issiaiskinti tikraja priezasti, nes kartais nesuprantu ar sirdis ar skrandis suvirpa g.gif


Ir man taip pat-kartais neaišku, kas suvirpa. Refliuksas taip pat būdingas kažkada buvo, gal jis likęs.
Bet ekstrasistolės nėra baisios (aišku šioks toks diskomfortas) palyginus su paroksizminiu tachikardijos priepuoliu.
Atsakyti
Sveikos merginos, kaip laikotes? kaip sirdutesatlaiko karscius?
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 07 18, 17:35)
Sveikos merginos, kaip laikotes? kaip sirdutesatlaiko karscius?

na mazumele laiko, geriu daug skysciu ir gudobele labai bent jau man padeda ir i lauka tik vakare .apart i darba nuvaziuoju.Viena savaite emiau nedarbinguma nes buciau neatidirbus popietines pamainos doh.gif seip neblogai .
Atsakyti
gal kam daryta AV ablijacija?
Atsakyti
Man tai taip kritęs spaudimas,bet pulsas apie 90-120 doh.gif Ir permušimų nemažai pastaruoju metu doh.gif Nemyliu tokio tvankumo,oi kaip nemyliu.Kvailiausia,kad nemyliu ir karščių ir šalčių doh.gif doh.gif Nes per karščius širdelei nekas,o per šalčius-sąnariams.
Atsakyti
Sveikos,
bandysiu nupasakot kaip kas, gal kas kokį paratimą duos.
Karščius lyg ir pernešiau padoriai, o dabar velniažin kas nutiko.
Pavalgau - permušinėja, išgeriau daugiau skysčių permušinėja, greičiau paeinu - permušinėja ir vis dusina. Gudobelės jau pakankamai išmaukus. Kraujo tyrimai kaip ir nuostabūs. Su skydliauke viskas tvarkoj.
Žiemą ėjau širdelę tirtis tai aparačiukas suskaičiavo per parą gal 1000 tų blogųjų permušimų ir daktaras sakė, kad tai nėra problema, reiktų nesinervuoti, neapturėti fizinio krūvio ir tiek.
Pas bendrosios praktijos gydytoją buvau nukeliavus prieš keletą dienų. Padarė kardiogramą. Pasižiūrėjus pasakė: yra permušimų nemažai, bet infarkto nėra, tai niekuo ir negaliu padėti... Išrašė raminamųjų Xanax'o ir mineralų miltelių.
Nei aš nervuojuos nei sportuoju.
Naktim ritmas taip sutrinka, kad ne tuo momentu patikrinus pulsą ir pataikius ant tarpo tarp dūžių, galima pagalvot, kad pulso iš viso nėra. O paskui bumpurum tum tum smile.gif
Bijau, kad kai eisiu tirtis vėl suskaičiuos per mažai ir sakys nesinervuok... Nesportuok ir t.t.
Gal kas susidūrė su panašia problema ir turi man veiksmingų patarimų? 4u.gif
Pasidalinkite išmintimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas yra patyre kraujaygsliu šuntavimo operacija ir žinot kiek tai trunka, kiek laiko ligonineje zmogus guli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 24 rugpjūčio 2010 - 19:34
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 07 04, 21:18)


Na o kaip Jusu visu sirdeles laikosi? o as numeciau 8-10 kg svorio ir kaip Jus galvojat???...nagi nebejauciu tu permusimu taip smile.gif smile.gifsmile.gif (kad isliko zinau, nes kai paklausau tai labai gerai girdisi, bet bent jau ramiau gyvenu ) (neprisikalbejus ...)

Manau man ir maiso papildomi 10kg unsure.gif unsure.gif teks susiimt doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 06 18, 19:31)
Labukas, holterio tyri,mus skiria kardiologas , Paprasyk siuntimo pas kardiologa, savo seimos gyditojos, jei ne nueik privaciai , ziurint is kokio miesto esi? jei is Kauno arba turi galimybe siulau kreiptis pas profesoriu Zabiela, jis man labai patinka kaip zmogus ir kaip daktaras, jei turi siuntima kaina 50 lt jei ne 90 lt jis tikrai pasius atlikti visus tyrimukus :)Nuo permusimu padeda betalozokas smile.gif

gal galima telefono nr?? Nes ta kur internete radau (ne aisku ar tas) sako tokio nr nera blink.gif g.gif

Aciu
Atsakyti
Labas vakarelis, oi merginos as irgi taip dziaugiausi , kad jau geriau, bet savaitgaly tai nezmoniska panika turejau , ir taip tesesi tris naktis is eiles sad.gif Vel padaznejo permusimai, lyg dusint pradejo o tas naktis tai is vis buvo baisu , tik uzmiegu ir toks jausmas kad sirdis sustoja, atrodo nejauciu nei koju nei ranku, grimztu i kazkokia bedugne noriu saukt negaliu, atsibust ir negaliu tai jau rimtai buvau issigandus, kad ryto nebesulauksiu, net miegot eit pasidare baisu sad.gif sad.gif sad.gif
Nezinau ar cia sirdis jau taip streikuoja ar psichika, nes labai daug dirbu, pervargstu miegot ir neuzmiegu po darbo , skrandis ir sustreikavo.Ir daznokai jauciu skausma sirdies plote , kaires rankos , mentes sad.gif sad.gif sad.gif
Papildyta:
Svaja, Jums telefoniukas ir adresas

K. Petrausko g. 40, Kaunas
Telefonas: (8 37) 200407, 861035499
Faksas: (8 37) 204895
Vadovas: Virginija Rožukienė
Įmonės kodas: 135898997
Darbo laikas: I-V 8.00-19.00, VI 9.00-12.00

Papildyta:
CIC

as jau du metai vargstu su permusimais ir kuo toliau tuo daugiau, ypac vakare kai atsigulu, arba pavalgius .Man ju rado 1500 per para , bet kaip sako nieko tokio, tik nezinau , kai ju daug jauti tai gyvenimas is vis ne mielas , nes zinai jog sirdis kazko streikuoja.Gyde ir betalozoku ir ritmonormu ir ta pati xanax geriu, bet....

Papildyta:
Labutis Loram, matau , kad prisijungus, gal galit man ka patart del tokiu kosmaru naktim? ar gali but sirdies bedos?
Atsakyti
sveikutes ir as registruojuosi pas jus turiu ta pacia problemele kaip ir jus.gyvenu airijoje pries 6 men istiko panikos priepuolis sukylo spaudimas puulsas persigandau galvojau mirstu isveze i ligonine.ten nieko nerado.pradejo itarti skydliauke dave vaistu geriu juos jau 6 men permusimai buna jau reciau bet jie neisnyksta bet isgerus tablete jie aprimsta tik nesuprantu kiek ilgai tai testis galki uzpuole baimes,nerimas ir t,t, pradejau vartoti xanax ir dabar nesuprantu tos tikrosios priezasties kas cia issauke man ta liga nes jau pavargau taip gyventi visada su baime kada vel prades sirdis kalatotis.manau gausiu is jusu patarimu mirksiukas.gif dekui
Atsakyti