Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

user posted image

Sveiki naujoje temukėje smile.gif

Informacija naujokams: yra sukurtas narių namų nuotraukų albumas - jis pasiekiamas apšilus kojas temoje. Todėl į žinutes "labas man patinka/turiu rąstinį namą, kaip patekti į albumą" tiesiog nereaguosime.

Bet nesigąsdinkite smile.gif mes esam draugiški - patariam, dalinamės patirtimi, kartais vieni kitus aplankome, pasidaliname ir kitais gyvenimo džiaugsmais ar rūpestėliais.

9-oji tema čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 19 kovo 2010 - 10:06
Sveikuciai 4u.gif Siaip ne taip persiritome i nauja temele smile.gif Mes darom pertrauka ir laukiam pliusines temperaturos, dar ieskosim lentuciu lubom, bet taip sunku kazka surasti nzn verysad.gif
Stogdengiai baige savo darba, pritrukom lentuciu pakalimam lauko tai lauksim dar keleta savaiciu kol pagamins,rupus miltai kiek daug ju reikia doh.gif
Nuvaziuosiu ryt pafotkinsiu apsnigta namuka, taip graziai jis ten laukia pavasario
Atsakyti
na kadangi sita tema jau buvo sukurta, damuskim ja, tik moderatoriu paprasysiu pavadinima i 10 tema pakeisti.


del Bazz paskutines zinutes, man idomu pasidare, o ka architekte sako kokiu "sudetingu proceduru" isvengsite?

nuoteku ir grezinio projektavimo? sutaupot 1000lt, kas dar? bet jei nuotekas darysit vistiek reieks kad kazkas protingas appaisytu kaip daryti, nes jei investuosit didelius pinigus i nuoteku sistema, noresis tikrumo.

dar klausimas kaip bankas i viska ziures jei su paskolom eisit, man pvz koja kisa tai, kad namo naudingas plotas labai mazas, atmetus laiptu plota ir zidini (kas neieina i naudinga plota, ir dar mansardoj palei sienas tas dalis kur i auksti nera 1,6m lieka astuom kazkeli kvadratai, darydama vertinima, vertintoja remiasi ta kvadratura, jeigu ji labai maza - norint gauti didele suma kvadrato kaina turi buti labai didele, siu dienu situacijoje - kai NT kainos nukrite, savaime suprantama kad kvadrato kaina milijono nekainuos. taip kad gerai pagalvokit, ar sutaupydami ka[eikas popieriams neprarasite gerokai daugiau.
nu cia aisku jeigu su paskola statotes.

mes del kvadraturos nebegalim pasiimt paskutines paskolos dalies....
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 03 19, 10:51)
na kadangi sita tema jau buvo sukurta, damuskim ja, tik moderatoriu paprasysiu pavadinima i 10 tema pakeisti.
del Bazz paskutines zinutes, man idomu pasidare, o ka architekte sako kokiu "sudetingu proceduru" isvengsite?

nuoteku ir grezinio projektavimo? sutaupot 1000lt, kas dar? bet jei nuotekas darysit vistiek reieks kad kazkas protingas appaisytu kaip daryti, nes jei investuosit didelius pinigus i nuoteku sistema, noresis tikrumo.

dar klausimas kaip bankas i viska ziures jei su paskolom eisit, man pvz koja kisa tai, kad namo naudingas plotas labai mazas, atmetus laiptu plota ir zidini (kas neieina i naudinga plota, ir dar mansardoj palei sienas tas dalis kur i auksti nera 1,6m lieka astuom kazkeli kvadratai, darydama vertinima, vertintoja remiasi ta kvadratura, jeigu ji labai maza - norint gauti didele suma kvadrato kaina turi buti labai didele, siu dienu situacijoje - kai NT kainos nukrite, savaime suprantama kad kvadrato kaina milijono nekainuos. taip kad gerai pagalvokit, ar sutaupydami ka[eikas popieriams neprarasite gerokai daugiau.
nu cia aisku jeigu su paskola statotes.

mes del kvadraturos nebegalim pasiimt paskutines paskolos dalies....


na architekte sako, kad nesudetingam statiniui ten kazkaip ar tai nereikia visai ar labai lengvai duoda ir nereikia laukt statybu leidimo. nera ten jokiu 3-4 menesiu jei su normaliu statybu leidimu, visokiu salygu isemimu, derinimu su elektrikais, dujininkais ir pan. nu kazka tokio sneka smile.gif o su bankais as nedraugas. nekenciu situ parazitu. pas mane kaip sako - "alternatyvus" finansavimo saltiniai .
Atsakyti
QUOTE(Bazzz @ 2010 03 19, 12:05)
na architekte sako, kad nesudetingam statiniui ten kazkaip ar tai nereikia visai ar labai lengvai duoda ir nereikia laukt statybu leidimo. nera ten jokiu 3-4 menesiu jei su normaliu statybu leidimu, visokiu salygu isemimu, derinimu su elektrikais, dujininkais ir pan. nu kazka tokio sneka smile.gif o su bankais as nedraugas. nekenciu situ parazitu. pas mane kaip sako - "alternatyvus"  finansavimo saltiniai .


nu kiekvienam savo, man tai nesamone kisti babkes o popieriuje tureti kokia suns buda. jeigu tai bus vasaros rezidencija tai aisku tada, bet jei pagrindinis seimos bustas tai nzn.

mano kaimynai sode state sodo nama, jiem irgi pripasakojo, kad lengvesne procedura, nu tai jie lygiai tiek pat lauke, taip pat geodezinius ir projektus daresi, tik jiem nuoteku ir grezinio nereikejo, ir dar kazkaip projekte nerode kad san mazgai bus, kad tilptu i ta vasarnamio supratima, nzn kaip irisidavines.

bet tas vyko pries keleta metu, ka as zinau, gal dbaa ir pasikeite kas.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 03 19, 11:15)
nu kiekvienam savo, man tai nesamone kisti babkes o popieriuje tureti kokia suns buda. jeigu tai bus vasaros rezidencija tai aisku tada, bet jei pagrindinis seimos bustas tai nzn.

mano kaimynai sode state sodo nama, jiem irgi pripasakojo, kad lengvesne procedura, nu tai jie lygiai tiek pat lauke, taip pat geodezinius ir projektus daresi, tik jiem nuoteku ir grezinio nereikejo, ir dar kazkaip projekte nerode kad san mazgai bus, kad tilptu i ta vasarnamio supratima, nzn kaip irisidavines.

bet tas vyko pries keleta metu, ka as zinau, gal dbaa ir pasikeite kas.


uzsirasiau pas seniunijos architekte konsultaciju. ten man tiksliai papasakos kuo skiriasi leidimai normaliam namui statyti ir iki 80 kv.m. Bet jau dabar is keliu saltiniu vis ta pati girdziu kad skiriasi ne tik popierizme bet maziausiai 3 menesiai susitaupo. O vyrai kaip sako kantrybe nepasizymi xe xe xe.
Atsakyti
QUOTE(Bazzz @ 2010 03 19, 14:02)
uzsirasiau pas seniunijos architekte konsultaciju. ten man tiksliai papasakos kuo skiriasi leidimai normaliam namui statyti ir iki 80 kv.m.  Bet jau dabar is keliu saltiniu vis ta pati girdziu kad skiriasi ne tik popierizme bet maziausiai 3 menesiai susitaupo. O vyrai kaip sako kantrybe nepasizymi xe xe xe.

seip as blondine jei ka.... bet visi taip mistiskai "susitaupys laiko" "susitaupys popieriu" - o tegu ivardina realiai kaip tas laikas sutaupytas bus ir kaip popieriai.


derinant statybu leidima, kas daugiausiai laiko uzima?
sakykim jeigu turit tvarkingus geodezinius, topo, nuosavybe. ir aisku jeigu nera su elektra problemu didziausiu

uzsakot projektavimo salygu savada, kiek daba laiko ji rengia? Profas tu turetum zinot
tada klausimas per kiek laiko sutarsit su architektu kad padarytu projekta? ir kitus projektelius kuriu reikia gausite
tada nesat dokus i savivaldybe, ir ten bent jau kauno raj. kiekviena antradieni vyksta posedis kada svarstomi projektai, jeigu randa klaidu, jau antradienio popietej apie tai suzinote ir atsiemes projekta nesat architektui taisyti (vel laiko iki kitos savaites antradienio)
man dar reikejo gauti parasa is higienos, ir dar kazkur, nu tai ten po kelias dienas sugaisau nes reikejo palikineti projektus kad pasirasytu.
suderinus projekta leidimas dar kazkur per savaite pusantros israsomas

nuo tos minutes kai nunesiau projekta i savivaldybe uztrukau gal kelis menesius iki statybu leidimo gavimo. bet ir tai todel, kad architektas baisiai letas...

taip kad jeigu daba nupedintumet projektavimo salygu, vasaros pradzioj dokumentai jau butu sutvarkyti. ar cia tragedija? (klausimas retorinis)
as neikalbineju, tik svarstau garsiai smile.gif
Atsakyti
Darykit normalų projektą su jums reikiama kvadratūra, nieko tas laikas nesusitaupo, bent iš savo patirties....valdiškose įstaigose žmonės dirba pagal vieną šabloną, nesvarbu ką projektuoji.
Atsakyti
QUOTE(Bazzz @ 2010 03 19, 14:02)
uzsirasiau pas seniunijos architekte konsultaciju. ten man tiksliai papasakos kuo skiriasi leidimai normaliam namui statyti ir iki 80 kv.m.  Bet jau dabar is keliu saltiniu vis ta pati girdziu kad skiriasi ne tik popierizme bet maziausiai 3 menesiai susitaupo. O vyrai kaip sako kantrybe nepasizymi xe xe xe.


Paskaitykit atidziau

Nesudėtingas statinys – paprastų konstrukcijų pastatas, kurio visų aukštų, rūsio (pusrūsio), antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų, apskaičiuotų tarp išorinių sienų išorinių paviršių, suma yra ne didesnė kaip 80 kvadratinių metrų; paprastų konstrukcijų inžinerinis statinys [4.1].

* visų aukštų, rūsio (pusrūsio), antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų, apskaičiuotų tarp išorinių sienų išorinių paviršių, suma;

Nesudėtinguose statiniuose atstumas tarp konstrukcijų atramų neturi viršyti 4,8 m.
Atsakyti
QUOTE(Nida0511 @ 2010 03 19, 15:59)
Paskaitykit atidziau

Nesudėtingas statinys – paprastų konstrukcijų pastatas, kurio visų aukštų, rūsio (pusrūsio), antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų, apskaičiuotų tarp išorinių sienų išorinių paviršių, suma yra ne didesnė kaip 80 kvadratinių metrų; paprastų konstrukcijų inžinerinis statinys [4.1].

* visų aukštų, rūsio (pusrūsio), antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų, apskaičiuotų tarp išorinių sienų išorinių paviršių, suma;

Nesudėtinguose statiniuose atstumas tarp konstrukcijų atramų neturi viršyti 4,8 m.


hm, o man sake kad nuo DABAR nebesiskaiciuoja rusys. viska isiaiskinsiu ir jum parasysiu kas ten tauposi ar nesitaupo smile.gif
Atsakyti
Manau BAZZ teisus....cia radau info:
http://www.spec.lt/l...statinio_savoka
O kas liecia popierizmo tai Bazz vel teisus ...."Nesudetingo statynio" dokumetu tikrai maziau ir pinigu tai pat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo profas: 19 kovo 2010 - 17:59
2010 sausio 8d isakyme sakoma:

„6.2. Nesudėtingas statinys – paprastų konstrukcijų pastatas, kurio didžiausias aukštis 8,5 m, kurio visų aukštų, antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų suma yra ne didesnė kaip 80 kvadratinių metrų ir kurio rūsys (pusrūsis) yra ne didesnis kaip vieno aukšto; paprastų konstrukcijų inžinerinis statinys.“;

tada galima daryti rusi, tik negalima daryti palepes. tai kaip suprantu reikia nedaryti perdangos, neirengineti mansardos, prisiduot nama, o tada isirengt mansarda?

vistek nesurpantu kame nauda. reikes kazkiek isirengti pirma auksta, kad priduot nama, o tada pridavus vel pradet stroikes ir antra auksta isirengt?
ar nusipirkt pridavima ir viska kartu isirenginet?

o seip tai as ta keistuole, kuriai principo reikalas buvo viska tvarkingai pasiodaryt ir nemoket uz pridavima. bet kol namas priduotas tik 95proc. daugiau nekakrksesiu smile.gif
Atsakyti