Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(Gorada @ 2010 03 20, 11:20)
2010 sausio 8d isakyme sakoma:

„6.2. Nesudėtingas statinys – paprastų konstrukcijų pastatas, kurio didžiausias aukštis 8,5 m, kurio visų aukštų, antstatų, pastogės patalpų ir naudojimo paskirtimi susietų priestatų plotų suma yra ne didesnė kaip 80 kvadratinių metrų ir kurio rūsys (pusrūsis) yra ne didesnis kaip vieno aukšto; paprastų konstrukcijų inžinerinis statinys.“;

tada galima daryti rusi, tik negalima daryti palepes. tai kaip suprantu reikia nedaryti perdangos, neirengineti mansardos, prisiduot nama, o tada isirengt mansarda?
vistek nesurpantu kame nauda. reikes kazkiek isirengti pirma auksta, kad priduot nama, o tada pridavus vel pradet stroikes ir antra auksta isirengt?
ar nusipirkt pridavima ir viska kartu isirenginet?

o seip tai as ta keistuole, kuriai principo reikalas buvo viska tvarkingai pasiodaryt ir nemoket uz pridavima. bet kol namas priduotas tik 95proc. daugiau nekakrksesiu smile.gif

mes taip darome, tai nesu savo sprendimu patenkinta. Dabar nei normaliu laiptu i antra auksta negalim dar daryti, 2 auksto langai irgi laukia....
Tiesa perdanga yra. Ir antam aukste viskas suvarkyta sviesa, rozetes.
Kita karta taip tikrai nesielgciau.
Atsakyti
Sveikuciai 4u.gif Bukit geri patarkit man is savo patirties...
Ten kur jau padarytos yra lubos galima butu impregnuoti, kada butu geriau tai daryti, dabar ar kai bus susveistos visos sienos. Sienos bus baigtos gal net po poros menesiu ,bijau ,kad lubos nepatamsetu bestovedamos taip paliktos
Pavyzdziui sienau rastai jau patamseje, ir tie kurie nusveisti dabar zenkliai sviesesni g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Radau labai fainą temikę bigsmile.gif

mes planuojam statyt rąstinį namuką, tiksliau svarstom. Norėčiau tų kurios jau turi tokius namelius paklausti, kokia technologija statomi tie namai? turim draugus, kurie stato tokius namus, jau mum pastatytų, bet man kažkaip nepatikimai jų tos statybos atrodo g.gif paprasti rąstai, sukabinami, jokio džiovinimo nieko, apšiltinimo taip pat jokio, eini ir gyveni sau g.gif esu dar visai žalia tam reikale, paaiškinkit man iš kur tos kojos dygusios blush2.gif

girdėjau kad metus laiko reikia palikt be vidaus apdailos kad rąstai susistovėtų, paskui tik rengti pradėt g.gif jie sako kad nesamonė... g.gif
Atsakyti
Labas COUNTRY stiliaus megejai.Tai gal klumpes nuo vinies nusikabinkite, paziurekite ar nesuskilo, ir sutrypkit klumpakoji.Viso gero, pasimatysim gal netrukus vel.
Atsakyti
QUOTE(vikusedo @ 2010 03 21, 12:31)
Sveikutės  4u.gif  Radau labai fainą temikę  bigsmile.gif

mes planuojam statyt rąstinį namuką, tiksliau svarstom. Norėčiau tų kurios jau turi tokius namelius paklausti, kokia technologija statomi tie namai? turim draugus, kurie stato tokius namus, jau mum pastatytų, bet man kažkaip nepatikimai jų tos statybos atrodo  g.gif  paprasti rąstai, sukabinami, jokio džiovinimo nieko, apšiltinimo taip pat jokio, eini ir gyveni sau  g.gif  esu dar visai žalia tam reikale, paaiškinkit man iš kur tos kojos dygusios  blush2.gif

girdėjau kad metus laiko reikia palikt be vidaus apdailos kad rąstai susistovėtų, paskui tik rengti pradėt  g.gif  jie sako kad nesamonė...  g.gif


pas juos tikrai nestatykit, jei tokius dalykus sneka.

o del info.. nu labai daug pasakoti, nieks neims ir vienu laisku neatsakys tikrai.. reik daug ir nuosekliai paskaityti. isimeskite i google rastiniai namai ir viska is eiles skaitykite, o veliau - sita sm tema nuo pradziu. pamatysite visa vvaizda is praktikos.
po viso sito - turesite kazkoki bendra supratima ir zmones gales jau i tikrai dominancius klausimus atsakyti. nes dabar tai butu tas pats, kas darzelinukui pasakoti apie aukstaja matematika.. nepykite, bet tikrai pirma reik daug info perskaityti.
Atsakyti
vikusedo, leist pastovėt rąstus sudėjus, mano nuomone, tikrai reikia. Mums pagrindinis sėdimas pasirodė po metų+ .

Kai dėl šiltinimo, tai labai priklauso nuo pačių rąstų apdirbimo, aš asmeniškai neturiu kuo skųstis dėl namo šiltumo. Rąstai 19 cm papildomai nešiltinti.
Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2010 03 20, 11:18)
mes taip darome, tai nesu savo sprendimu patenkinta. Dabar nei normaliu laiptu i antra auksta negalim dar daryti, 2 auksto langai irgi laukia....
Tiesa perdanga yra. Ir antam aukste viskas suvarkyta sviesa, rozetes.
Kita karta taip tikrai nesielgciau.


O kaip pavadintas jūsų pastatas? Kiek žinau nesudėtingas statinys gali būti tik ūkinis pastatas. Ar visai neregistruosite jo?
Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2010 03 22, 10:59)
O kaip pavadintas jūsų pastatas? Kiek žinau nesudėtingas statinys gali būti tik ūkinis pastatas. Ar visai neregistruosite jo?

Butinai registruosim. Pas mus projekte ukinio pastato rekonstrukcija i pirtele.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2010 03 21, 21:16)
pas juos tikrai nestatykit, jei tokius dalykus sneka.

o del info.. nu labai daug pasakoti, nieks neims ir vienu laisku neatsakys tikrai.. reik daug ir  nuosekliai paskaityti. isimeskite i google rastiniai namai ir viska is eiles skaitykite, o veliau - sita sm tema nuo pradziu. pamatysite visa vvaizda is praktikos.
po viso sito -  turesite kazkoki bendra supratima ir zmones gales jau i tikrai dominancius klausimus atsakyti. nes dabar tai butu tas pats, kas darzelinukui pasakoti apie aukstaja matematika.. nepykite, bet tikrai pirma reik daug info perskaityti.

tai jūs įsivaizduokit, tie kurie stati man tiek tesugebėjo papasakoti kiek aš anam poste parašiau doh.gif vakar su MB skaitinėjom visą dieną ir susidarėm nuomonę kad žvelgiant į rinkos kainas jie daro labai pigiai, bet medienos kokybė neaiški schmoll.gif
Mane labiausiai sudomino Karelijos pušis, aišku kaina 360 lt už m2. Taigi vis dar svarstom.... ieškom info g.gif

QUOTE(aistuzka @ 2010 03 21, 23:12)
* vikusedo, leist pastovėt rąstus sudėjus, mano nuomone, tikrai reikia. Mums pagrindinis sėdimas pasirodė po metų+ .

** Kai dėl šiltinimo, tai labai priklauso nuo pačių rąstų apdirbimo, aš asmeniškai neturiu kuo skųstis dėl namo šiltumo. Rąstai 19 cm papildomai nešiltinti.


* Taiva dar vieni sakė tą patį, kad reikia palikt sudėtus rąstus pastovėt. tikriausiai taip ir darysim, nesitikim pasistatyt per metus laiko, nes visgi viskas i finansus remiasi.

** Mum irgi rekomendavo 20cm rąstus. aš dar galvoju gal 30cm šilčiau bus, bet suprantu kad užtenka 20 pilnumoj. Laaaabai jum ačiū už info 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

turim kaimynus netoliese kurie susirentė rąstinuką prieš kokius metus, reiks kaipnors į svečius priblatint, iškamantinėt blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusedo @ 2010 03 21, 11:31)


nesamon4\ė yra tie meistrai, kurietaip kalba. Pas manr iš šlapių statyta ir dar dabar (po 2 metų pastatymo) tebesėda namas ir traška, pokši kasdien. Didžiausias pokšėjimas ir sėdimas buvo pirmų metų pabaigpj. Virš langų/durų buvau palikęs cielus 15 cm, dabar tarpeliai visur ~5/7cm. O jei pasidarysi iš karto apdailą - viską reikės išmes lauk, nes sėdantys rąstai arba sulaužys, arba pasikabins patys rąstai.

Na, kaip pas jus potvyniai? niekas neišplaukėt? biggrin.gif Pas mane tai į kakuliabačką vanduo per viršų pradėjo semtis. Kokius 2-3 kubus pražioplinau, tai teks anksčiau išvežt. Pas kaimyną nebeveikia bio-kanalizokas. - visur vanduo, tai pumpuoja su siurbliu lauk viską... Kvapelis - jomajo jaučiasi, gerai, kad kakulios neplaukioja, o tai būtų nesmagu... g.gif
Atsakyti
Mūsų nesemia, bet va apačioje, prie Radikių prisižiūrėjom vaizdų kur vanduo su viduriu pirmo aukšto lango.

Auto išvežinėjo ant platformų....

Atsakyti
[quote=Shadow_man,2010 03 22, 21:39]

Shadow , kokios kubaturos dejai kakuliabacka ? ir per kiek laiko vienas asmuo prigamina pvz kuba kakuliu su visais ingredientais ? fuj... smile.gif
Papildyta:
[quote=Proza,2010 03 22, 10:59]
Kiek žinau nesudėtingas statinys gali būti tik ūkinis pastatas.

Jus neteisi.. nono.gif
Pas mus skaitysis ukinis pastatas o proektas toks pats kaip ir gyv. namui. Nesutetingas statinys tas - kuris nevirsija 80kv.m.
Atsakyti