Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis nėštumo metu

Tarp kitko,folio rūgštis dozuojama mikro gramais,ne mg.400mg.tai labai labai labai daug.Radau vieną vaistų sistemoj Nutrisave,rašo,kad 400mg.bet informaciniam lapelyje teisinga info parašyta,kad 400mikrogramų tabletėje.Kur mg,ten klaida.Jamieson'o yra viena stipriausių-1mg.kitos po 200mikrogr.ir tt.Tik viena yra KRKA man rodos 10mg.bet čia jau stipriausia iš visų gaminamų ir ją sunku labai gauti Lietuvoje.Taigi,iš Lietuvoje esančių Jamieson stipriausia.Jei kas netiki va http://www.vaistai.l... rÅ«gÅ”tis.html Visoje Lietuvoje tiekiamos folinės rūgštys.
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2011 11 30, 09:55)
Laba, as ir turiu parsisiuntus is JAV foline rugsti, irgi 1000 mcg/1 mg. Tai realiai labai mazas kiekis. Gydytojai rekomenduoja nuo 400 iki 800 mg. gerti. Man sake gerti 800 mg., tai pagal viska per diena tureciau isgerti 800 tableciu 1000 mcg  doh.gif

Geriau nueikit ir vaistineje nusipirkit kur buna 400 mg., ir paskui gerkit kiek gydytojas paskirs.

Neklaidinkit mamyciu nono.gif
200, 400, 800 mikrogramai (mcg), o 1mg yra didele doze folines r.

Mano atveju gydytoja rekomendavo 400mcg 1 tab. vartoti visa nestuma (dabar 5sav. smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 07 15, 15:08)
As neisgeriau ne vienos tabletes. Pries 18 metu apie tai ne girdeti nebuvom girdejusios  biggrin.gif . Isvis, kai pamenu kaip viskas buvo, plaukai siausiasi.  biggrin.gif Per visa nestumo laika daryta 1 echoskopija 4 men, visi duomenys apie sekminga nestumo eiga - pilvo matavimas centimetru, vitaminus geriau savo nuoziura, geriau visokias neleistinas arbatas (ciobreliu, metu etc), apelsinus kirtau kilogramais, informacijos 0 ir nieko... Jokiu bedu su sveikata pas vaika. Pastojau per 1 karta (ne menesi o karta), kad buna nesivystantis nestumas net neisivaizdavau tai ir praejau visa reikala kaip tankas  lotuliukas.gif . O dabar pasiskaitai cia, pasikaitai ten - BAISU. Tiek pavoju! Na ir amzius jau ne tas... Taigi nesijaudinkit kas negeret, nei musu mamos nei mociutes jos negere o va kokius vaikus turi.


Tikrai, anksčiau pasirinkimas buvo mažesnis, bet blogiau nebus, nes dabartinis maistas žiauriai užterštas, nebe toks kokybiškas kaip anksčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dovanoju geležį TOTHEMA (ampulės). Galioja iki 2012 5 mėn. Pilna pakuotė. Reiktų pasiimti iš Užliedžių (Kauno r.).


p.s. pasiūlymas galioja iki gruodžio 8 d., paskui išmesiu, nes kraustomės

Atsakyti
Aš pradėjau gerti 800 mg folį, kadangi pas ginę kai lankiausi buvo minėjusi, kad reikia būtent tokio stiprumo, tai jos nurodymais ir dabar vadovaujuosi smile.gif
Atsakyti
as geriau 400mg folio rugsti 4u.gif
Atsakyti
Aš visai negėriau folio 4u.gif
Atsakyti
kiek zinau folio rugstis mazina persileidima g.gif man jau yra 11 sav. blush2.gif ir je geriau beveik 3 men nes kazkaip skaudedavo pilvuka beto ir sunkiai dirbu verysad.gif poto daktare man israse kitokiu vitaminu tai db geriu elevit rolleyes.gif seip tirimai rodo kad jei geri folio rugsti tai ir mazina pries laikinius gimdymus taigi patarciau pavartoti o tie vaisiai ir vitaminai seis laikai vien hemikalai tai pagalvokit ar verta juos tik ir vartoti g.gif
Atsakyti
man jau 27 sav. ir aš ją tokiau geriu.
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 07 15, 15:08)
As neisgeriau ne vienos tabletes. Pries 18 metu apie tai ne girdeti nebuvom girdejusios  biggrin.gif . Isvis, kai pamenu kaip viskas buvo, plaukai siausiasi.  biggrin.gif Per visa nestumo laika daryta 1 echoskopija 4 men, visi duomenys apie sekminga nestumo eiga - pilvo matavimas centimetru, vitaminus geriau savo nuoziura, geriau visokias neleistinas arbatas (ciobreliu, metu etc), apelsinus kirtau kilogramais, informacijos 0 ir nieko... Jokiu bedu su sveikata pas vaika. Pastojau per 1 karta (ne menesi o karta), kad buna nesivystantis nestumas net neisivaizdavau tai ir praejau visa reikala kaip tankas  lotuliukas.gif . O dabar pasiskaitai cia, pasikaitai ten - BAISU. Tiek pavoju! Na ir amzius jau ne tas... Taigi nesijaudinkit kas negeret, nei musu mamos nei mociutes jos negere o va kokius vaikus turi.

Šaunus postas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tota @ 2012 01 22, 11:27)
kiek zinau folio rugstis mazina persileidima g.gif  man jau yra 11 sav. blush2.gif ir je geriau beveik 3 men nes kazkaip skaudedavo pilvuka beto ir sunkiai dirbu  verysad.gif  poto daktare man israse kitokiu vitaminu tai db geriu elevit rolleyes.gif  seip tirimai rodo kad jei geri folio rugsti tai ir mazina pries laikinius gimdymus taigi patarciau pavartoti o tie vaisiai ir vitaminai seis laikai vien hemikalai tai pagalvokit ar verta juos tik ir vartoti g.gif


Teisingai, folio rugstis, ji nepakenks tik padeti gali. As ja net nesilaukdama geriau su B grupe vitaminu, nes siais laikais mes is maisto tiek negauname vitaminu ir elementu kaip pries sakykim 30 metu, kuomet zmones kaimuose gyveno ir zinojo ka deda i burna. ax.gif
Atsakyti
Man astunta nestuke.gif savaite irgi geriu 400mg, o kartais ir prenatal vitaminus isgeriu, ten jos 600mg, tik nezinau ar gerai cia taip pamaisyt
Atsakyti