Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis nėštumo metu

aš negėriau folio rūgšties nei su pirmu, nei su antru 4u.gif
Atsakyti
pirmo nėštumo metu gėriau. Ir dar vitaminus.... vėmiau iki negalėjimo. Dar geležį gydytoja skyrė. Buvo košmaras, gėriau sintetiką ir apie tai net nemąsčiau. Dukrytė alergiška...
Antro nėštumo metu negėriau nei vitaminų, nei folio rūgšties. Nes žinot, toje tabletėje to folio tiek, kad... juokinga. SINTETIKA. Folio geriau gauti pagraužus lašinius, špinatus ir panašiai smile.gif
Trečio nėštumo metu folio irgi apsisprendžiau negerti sąmoningai. Nes antras nėštumas buvo be galo lengvas, nei pykino, nei ką, pagimdžiau itin lengvai ir vaikutis kaip ridikėlis...nors ir pametinukas buvo smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad tas pykinimas nuo folio. Geriau ji gera pusmeti, nei karto nepykino.Manau jums buvo tiesiog skirtingi nestumai mirksiukas.gif
Atsakyti
as gedavau tada kai nepamirsdavau,budavo ir kartas , ir du per savaite, o kartais ir ne karto ax.gif , nors genetike man sake, kad po 5 men. jau jos gert nebereikia g.gif
Atsakyti
Labumas visoms!
Kadangi mes planuot pradejom daugiau nei pries metus tai nuo tada ir pradejau gerti folio rugsti, nes kaip ir nezinojau kad tiek laiko teks laukti sito dziaugsmo ax.gif Kai po puses metu apsilankiau pas gyd.tai ji sake kad gerai kad geriu nes nzn kada pastosiu. Dabar jau 16 sav vis dar geriu foline+omega3 fish oil. Sugersiu kiek turiu ir paskui jau vel klausiu pas gyd. ax.gif
Foline labai svarbu pirmomis savaitemis kada vystosi leliaus smegenys ir nervu sistema ax.gif
Atsakyti
su pirmu nestumu geriau kuri laika, bet veliau mano organizmas nesisavino VISISKAI JOKIU papildu, veiau nuo ju, tai nustojau viska gerti..o su siuo bandziau, bet kai po pirmos tabletes pradejo pykint, tai nusprendziau negerti..nestumas eina gerai, plius daug vaisiu ir darzoviu is kuriu gaunu vitaminus smile.gif tai vat nieko ir negeriu nei folio rugsties nei siaip papildu
Atsakyti
su pirmu vaiku gyne man kisdavo vitaminus. ir vis prikaisiodavo, kad per daug priaugu. o kai po mano dietos as isvaziavau su gresianciu, tai kaip dabar atsimenu vienos gydytojas pasisakyma: dar tokios durnes nemaciau- nieko nevalgo ir geria vitaminus. taigi su antru ji tapo mano ginekologe. jokiu vitaminu, jokiu rugsciu. sveikas maitinimasis ir geras nusiteikimas wink.gif
Atsakyti
Negėriau jokios fokio rūgšties nei vieno nėštumo metu mirksiukas.gif Turiu savo nuomonę apie visus šitus dalykus.
Svarbiausia normali pilnavertė mityba,daug gryno oro ir normalus fizinis aktyvumas.
Atsakyti
Esu tos nuomonės, kad bijoti nėra ko. Tikrai mūsų mamos negėrė tokių vitaminų, o gal ir kitokių, nes anksčiau iš vaistų pramonės turbūt nebuvo daromi toki bizniai. Atsimenu kai buvau maža geltoni rutuliukai turbut vitamino C budavo tai buvo patys geriausieji. O dabar kas antra reklama, prisiėdei - išgerk mezim ir toliau gali valgyt, ir tt, dėl ko atrodytų gyvenimas nevyktų, vaistų vartotojiškumas baisus.
Aš jau nuklydau nuo temos, bet tragedijos merginos nematykit, jei nevartojot vienokių ar kitokių vitaminų.
Atsakyti
negeriau, vaikučiai sveiki 4u.gif
Atsakyti
prisiskaicius forume,kad dauguma geria folio rugsti tai nusipirkau ir as pratempiau tik menesi nu kad kai isgeriu mane tampo nuo folio,o kai negeriu tai viskas normaliai,o vat ginio kai klausiau apie vitaminus tai atsake nieko nereikia kai kraujas geras,nebent veliau kai didesnis nestumas bus biggrin.gif
Atsakyti
As tai geriu.......
Atsakyti