Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pagyrų puodas 7
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Afrodizija
ax.gif
user posted image
saulėlydis*
Panele Prym - tai ir norisi tuos bumbuliukus "nuskinti" mirksiukas.gif
ziwiliute
panelė Prym aciu uz paaiskinima. labai idomus naujas megztukas thumbup.gif
bazuka aciu uz nuoroda thumbup.gif

einu studijuoti ir bandyti book.gif

siandien atsinesu siulu likuciu naikinimo rezultata. kadangi siulai buvo skirtingu storiu, tai juodus emiau dvigubus. gavosi labai minksta, labai silta liemene. pirmas darbas su sagomis blush2.gif

user posted image
Jukituke
Sveikutes auksarankes mirksiukas.gif Stai ir mano ne tokie ispudingi groziai, bet visvien ax.gif

Megztukas buteliui-taupyklei biggrin.gif
user posted image

Tunika 4u.gif
user posted image
Limit
QUOTE(ziwiliute @ 2010 01 25, 22:42)
g.gif  g.gif  g.gif man daug maz aisku kaip mezgasi, tik niekaip neisivaizduoju kaip pati pradzia. ziurejau vienoje knygoje, ten mezga kazkaip trikampius , bet blogai nuskenuota ir teksto neina suprasti....panelė Prym gal gali pabandyti paaiskinti kaip ta pacia pradzia?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif kaip tuos trikampius numezga, suka.. nesuprantu  fool.gif
*

Čia detaliai paaiškinta 4u.gif
Stebuklinga
Jukituke, fainas butelis, kad ziema nesusaltu thumbup.gif
Afrodizija
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 01 26, 12:29)
Panele Prym - tai ir norisi tuos bumbuliukus "nuskinti"  mirksiukas.gif
*

protest.gif

QUOTE(ziwiliute @ 2010 01 26, 12:51)
panelė Prym aciu uz paaiskinima. labai idomus naujas megztukas  thumbup.gif
bazuka aciu uz nuoroda thumbup.gif
*

Ačiu ax.gif
Enary
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 01 26, 10:04)

O čia mano komplektukas dukrai

*

Laaaabai grazus komplektukas wub.gif
Papildyta:
Rodausi savo "prastu maximiniu siulu" biggrin.gif panaudojima...Ka tik iskepta, visiska improvizacija... blush2.gif
user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 26, 15:21)
protest.gif

*

O man taip pat tie burbuliukai labai skanus atrodo ir norisi juos raskyti blush2.gif biggrin.gif
Florestina
Labai gražūs mezginiai. wub.gif Blauzdinės tai fainas reikalas, galvojau gal ir sau nusimegzti (pas mane koja stora ir sunku su ilgaauliais), bet čia turbūt labiau jaunimui tinkantis aksesuaras.
ingriduska
ENARY
ATrodo tu jau užsitarnavai "pas mane" dizainerės vardą..
toio antro, ir net panašaus niekur nerasi.
MAn patinka tavo stilius ir darbai.
Megztukas labai dailus, ypač pabrėžia dailų liemenį juostelės, kalo motyvai tokie romantiškai svajingai elegantiški.
Tiesiog tikrai smagu kad turi ir akcentuoji savajį stilių beje labai skoningos spalvos ....
dalionska
Visų jūsų grožybės paskatino ir mane nufotkinti kelis savo darbelius. Megztukai jau kuris laikas naudojami pagal paskirtį, tik nuotraukos gulimoj padėty ax.gif

user posted image

user posted image

Mėgiamiausias mažylio megztukas biggrin.gif

user posted image

Afrodizija
QUOTE(Enary @ 2010 01 26, 15:49)
Papildyta:
Rodausi savo "prastu maximiniu siulu"  biggrin.gif panaudojima...Ka tik iskepta, visiska improvizacija... blush2.gif

Papildyta:

O man taip pat tie burbuliukai labai skanus atrodo ir norisi juos raskyti blush2.gif  biggrin.gif
*

Tik parodyk gerą daiktą, tai tuoj apskabyt bando beee.gif
Labai fainas megztinis. Gražūs visi tavo darbai. Ta ananasinė pusmaikė ypač patiko, tik kažkaip neprisiruošiau pagirt. Geriau vėliau negu niekad:)
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2010 01 26, 15:50)
Labai gražūs mezginiai.  wub.gif Blauzdinės tai fainas reikalas, galvojau gal ir sau nusimegzti (pas mane koja stora ir sunku su ilgaauliais), bet čia turbūt labiau jaunimui tinkantis aksesuaras.
*

Manau, kad galima priderinti prie savo stiliaus ir normaliai atrodys. Bet aš save visada prie jaunimo priskiriu biggrin.gif

QUOTE(dalionska @ 2010 01 26, 16:08)
Visų jūsų grožybės paskatino ir mane nufotkinti kelis savo darbelius. Megztukai jau kuris laikas naudojami pagal paskirtį, tik nuotraukos gulimoj padėty  ax.gif

*

Oho, kokia kolekcija. Labai gražūs visi trys megztukai. Ir spalvos fainos, ir raštai, ir modeliukai.
Aderaa
Visų jūsų grožybės paskatino ir mane nufotkinti kelis savo darbelius. Megztukai jau kuris laikas naudojami pagal paskirtį, tik nuotraukos gulimoj padėty  ax.gif

Labai gražūs visi darbeliai, įdomiai padarytos apykaklės, puikios spalvos thumbup.gif
saulėlydis*
Papildyta:
Rodausi savo "prastu maximiniu siulu"  biggrin.gif panaudojima...Ka tik iskepta, visiska improvizacija... blush2.gif

AČIŪ wub.gif

Ar negaila tokią grožybę iš prastų siūlų megzti? mirksiukas.gif
Aderaa
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 26, 12:05)
ax.gif
user posted image
*

Nu kaip fainai atrodo, toks žieminis lyg sniegelio gniūžtėmis ,,apmėtytas'' wub.gif thumbup.gif
dalionska
AČIŪ 4u.gif
Labai smagu, kad mano darbiukai pastebėti biggrin.gif
Enary
QUOTE(ingriduska @ 2010 01 26, 15:53)
ENARY
ATrodo tu jau užsitarnavai "pas mane" dizainerės vardą..

*

Aciu didziausias, sulaukus tokiu ivertinimu, baisiai dziugu assa.gif aciuks.gif biggrin.gif
Papildyta:

*

Pirmasis megztukas man ypatingai patiko 4u.gif Didziausi aplodismentai jam! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 26, 16:12)
Tik parodyk gerą daiktą, tai tuoj apskabyt bando beee.gif
Labai fainas megztinis. Gražūs visi tavo darbai. Ta ananasinė pusmaikė ypač patiko, tik kažkaip neprisiruošiau pagirt. Geriau vėliau negu niekad:)

*

Tai, zinoma, kad negalima geru daiktu rodyti biggrin.gif 4u.gif Lietuviai pavydus zmones biggrin.gif biggrin.gif
Aciu 4u.gif
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 01 26, 16:16)

Ar negaila tokią grožybę iš prastų siūlų megzti?  mirksiukas.gif
*

Aciuuuu 4u.gif emmm...cia gi improvizacija, o improvizuoti, 100% nepasitikint savo jegomis, is prastu siulu ir reikia 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2010 01 26, 15:50)
Labai gražūs mezginiai.  wub.gif Blauzdinės tai fainas reikalas, galvojau gal ir sau nusimegzti (pas mane koja stora ir sunku su ilgaauliais), bet čia turbūt labiau jaunimui tinkantis aksesuaras.
*

As manau, kad svarbiausia, ne amzius, o savijauta 4u.gif Jei zmogus blogai jauciasi su kazkokiu rubu, aksesuaru, tada jis ne jam, o jei jus norite blauzdiniu, bet ribojate save kazkokiais "ismislais" biggrin.gif , patarciau, mesti juos salin ir tik pirmyn!!! 4u.gif
dalionska
Kad jau neišpeikėt, tai dar pora naujesnių darbukų parodysiu bigsmile.gif

user posted image

Šalikiukas garbanėlė nail.gif

user posted image

Lika_s
O pas mane vasarinė suknelė ax.gif

user posted image
Dan@25
QUOTE(Lika_s @ 2010 01 26, 18:06)
O pas mane vasarinė suknelė  ax.gif

thumbup.gif ir suknele, ir figura blush2.gif
Lika_s
QUOTE(Dan@25 @ 2010 01 26, 17:08)
thumbup.gif ir suknele, ir figura  blush2.gif
*

Ačiū!!!!! Tik figurą ne mano unsure.gif verysad.gif
saulėlydis*
QUOTE(Lika_s @ 2010 01 26, 17:06)

Net šaltis nupurtė. Brrrrr...
Bet gražu wub.gif
RITELĖ
ta vasarine suknele tikrai nuostabi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
bastinga

Enary, saunu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir nelabai noriu sutikti, kad maximiniai siulai "prasti". Kartais keliskart brangesni siulai ir nesiojasi, ir atrodo zymiai prasciau smile.gif
Amade
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 26, 11:05)
ax.gif
user posted image
*

jau tie burbuliukai thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Enary @ 2010 01 26, 14:49)
Papildyta:
user posted image

user posted image

Papildyta:

O man taip pat tie burbuliukai labai skanus atrodo ir norisi juos raskyti blush2.gif  biggrin.gif
*

super grozis, ir taip kruopsciai padaryta wub.gif thumbup.gif
Afrodizija
QUOTE(Lika_s @ 2010 01 26, 17:06)
*

Mmmm, vasara... vacation4.gif vacation1.gif

QUOTE(Amade @ 2010 01 26, 18:06)
jau tie burbuliukai  thumbup.gif  thumbup.gif 
*

Ačiu aciuks.gif
valentinuke
PANELE-PRYM-labai grazus megztukas thumbup.gif wub.gif o tie burbulai tai labai puose ir taip idomiai atrodo thumbup.gif wub.gif dar nebuvau macius,tikrai oreginaliai atrodo thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Ligvita
dar viena naujienele
user posted image
Afrodizija
QUOTE(valentinuke @ 2010 01 26, 20:27)
PANELE-PRYM-labai grazus megztukas thumbup.gif  wub.gif o tie burbulai tai labai puose ir taip idomiai atrodo thumbup.gif  wub.gif dar nebuvau macius,tikrai oreginaliai atrodo thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif
*

Ačiu 4u.gif Komplimentai už originalumą idėjos autorei(-iui)smile.gif Aš šitą megztuką jau seniai seniai išsisaugojau iš supermamos, vis tikėjaus sau nusimegzti, bet vis eilė neprėjo. Labai jis man patinka:) Va, nuo ko nusimėgdžiota:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 26, 20:37)
dar viena naujienele
*

Gražu thumbup.gif Na na, kažko vasara pakvipo biggrin.gif
aagnyte

Ačiu 4u.gif Komplimentai už originalumą idėjos autorei(-iui)smile.gif Aš šitą megztuką jau seniai seniai išsisaugojau iš supermamos, vis tikėjaus sau nusimegzti, bet vis eilė neprėjo. Labai jis man patinka:) Va, nuo ko nusimėgdžiota:

Labai liuks megztukas, gal butu galima schemute??? O tie burbuliukai su vaseliu nerti??? Liuks!!!! thumbup.gif
Papildyta:

Rodausi savo "prastu maximiniu siulu" biggrin.gif panaudojima...Ka tik iskepta, visiska improvizacija... blush2.gif

kaip grazuuuuuuuu thumbup.gif
Vigilyte
QUOTE(Enary @ 2010 01 26, 14:49)
*

super thumbup.gif , tavo visi darbeliai labai skoningi, netgi su daug detalių neatrodo perkrauti 4u.gif
juodauoga
Perziurejau visus darbelius - zodziu truksta kas per grozybes !!! bigsmile.gif thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Zuviukas:)
Papildyta:

fantastiska improvizacija wub.gif wub.gif sakyciau cia forume, mano galva, esi viena is geriausiu dizaineriu thumbup.gif mirksiukas.gif daugelis rubelius kopijuoja ivesdamos nedidelius pakeitimus (ju tarpe ir as), o tu puikiai kuri savo modeliukus thumbup.gif zaviuosi cool.gif
Papildyta:
dar viena naujienele

*

puiki naujienele thumbup.gif kazkurioje saraso vietoje ir as sita grozi turiu unsure.gif ech...
kemppinele
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 01 26, 23:11)
fantastiska improvizacija  wub.gif  wub.gif sakyciau cia forume, mano galva, esi viena is geriausiu dizaineriu thumbup.gif  mirksiukas.gif daugelis rubelius kopijuoja ivesdamos nedidelius pakeitimus (ju tarpe ir as), o tu puikiai kuri savo modeliukus thumbup.gif zaviuosi
*

prisiduriu prie pagyru,turi neviena tavo darbeliu gerbeja smile.gif labai patinka tavo darbeliai smile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ziwiliute
dekui uz kvadrateliu aprasymo nuoroda 4u.gif

as prisidedu prie visu pagyru skirtu Enary thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif zavingas darbas wub.gif wub.gif wub.gif tiesiog pritrukau zodziu... doh.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Lika_s
saulėlydis*, RITELĖ, panelė Prym,
Ačiū labai!
Afrodizija
Na, ir pagyrų puode reikia pasirodyt. Linksmai pradžiai:
user posted image
user posted image
Lika_s
panelė Prym, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tokios spalvytės 4u.gif
valentinuke
PANELĖ PRYM- thumbup.gif thumbup.gif mezginukai,tikrai nuotaika kelenti liemene wub.gif wub.gif wub.gif
Enary
Pats didziausias ir nuosirdziausias Aciu, visoms, taip graziai mano darbus ivertinusioms mergaitems 4u.gif Man, kaip turbut ir visoms, labai svarbus JUSU geras zodis ir ivertinimas 4u.gif Aciu blush2.gif (bet kritika taip pat priimsiu biggrin.gif )

Dabar, nieko rimto, rodausi vakar uzbaigta tokia "tralialiuske" lotuliukas.gif (kaip as vadinu- Slavianskij bazar biggrin.gif ) siulu likuciu realizavimas:
user posted image

user posted image
Pasikartosiu- nieko rimto, bet norejau parodyti, kad ir siulu likuciais apsirengus galima eiti kaime rinkti obuoliu biggrin.gif
Papildyta:
dar viena naujienele

*

Noriu, noooriu tokio sijonuko.... ax.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 27, 10:02)
Na, ir pagyrų puode reikia pasirodyt. Linksmai pradžiai:

*

Tikrai linksmi mezginukai... bigsmile.gif bigsmile.gif Super!
Zemaiciuke
Panele Prym, labai smagi liemene thumbup.gif
X-iuke
Enary na Tavo darbeliai visad labai grazhus ir spalvingi wub.gif wub.gif wub.gif
škac
user posted image

Pasirodom, pasikartojam savo kepuryte smile.gif
Afrodizija
Lika_s, valentinuke, Zemaiciuke, Enary, ačiu 4u.gif

QUOTE(Enary @ 2010 01 27, 12:39)
Pats didziausias ir nuosirdziausias Aciu, visoms, taip graziai mano darbus ivertinusioms mergaitems 4u.gif Man, kaip turbut ir visoms, labai svarbus JUSU geras zodis ir ivertinimas 4u.gif Aciu blush2.gif (bet kritika taip pat priimsiu biggrin.gif )

Dabar, nieko rimto, rodausi vakar uzbaigta tokia "tralialiuske" lotuliukas.gif (kaip as vadinu- Slavianskij bazar biggrin.gif ) siulu likuciu realizavimas:

*

Labai gerai viskas realizavosi. Man be diržo gražiau.
diudas
Enary, turite puikią fantaziją panaudoti siūlų likučius, originalu thumbup.gif
X-iuke
škac nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
Zuviukas:)
QUOTE(Enary @ 2010 01 27, 12:39)

na kaip ir sakiau... su tokia vaizduote tai galima sekti Statkeviciaus keliu thumbup.gif dar karta suzaveta ir atvipusiu zandikauliu likau wub.gif

QUOTE(škac @ 2010 01 27, 13:34)
[Pasirodom, pasikartojam savo kepuryte smile.gif
*

o apie sita kepuryte prasau detalesnio pasakojimo? cia nerta? ji dviguba ar man rodosi?

nuostabus darbas norisi ir savo maziuliui tokio grozio ax.gif
bastinga
Kątik užbaigta vasarinė suknutė, kuri tuoj išleks į šiltus kraštus, atiduodama jūsų teismui blush2.gif
user posted image
user posted image
škac
Kepuryte - katiniuko motyvais - nerta zemu stulpeliu. Ir viskas ratu ratu ratu. Ausytes kepurytes trikampiukus - pirmyn atgal neriau siaurindama, tai siek tiek skiriasi nuo bendro kepurytes vaizdo.
I vidu isiuvau silta medziagyte.
O visas grozis yra apdailoj. Kaip sugalvoji - taip ir gaunasi smile.gif Katiniuko ausytes tiesa buvo megztos virbalais - siaurinant kaip kojiniu ar pirstiniu gala.
TAi turbut tiek to aprasymo.
Sunelis tikrai labai megzta - namuose daznai deliojasi smile.gif
ziwiliute
doh.gif kiek vel graziu darbeliu, labai grazus gavosi enary likuciu sunaudojimas,

o jau skac kepuryte kokia miela wub.gif modeliukas dar mielesnis wub.gif thumbup.gif ,

liemene su sypsenele tokia pakelianti nuotaika lotuliukas.gif thumbup.gif

bastinga tavo suknele tokia paprastute, bet labai zavinga...prie juros kranto galima tokia apsivilkus net isteketi biggrin.gif wub.gif

saunuoles visos... mirksiukas.gif

as atsinesu savo naujiena, dovana mazajam broliui, tikiuosi patiks jam... ax.gif

user posted image

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.