Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

QUOTE(Temidė @ 2010 05 25, 16:17)
Panos, kas turite vonias su langais, kuo juos dengiate? Visur jau susikabinau užuolaidas ir romanetes, o va vonia - didžiausia mįslė doh.gif



O taskosi ant langu , kai prausiesi ?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 05 25, 15:17)
Panos, kas turite vonias su langais, kuo juos dengiate? Visur jau susikabinau užuolaidas ir romanetes, o va vonia - didžiausia mįslė doh.gif


vonia voniai nelygu.
Pas mane kabo linine romanete, kadangi pilna visokiausiu pintu krepsiu su nerinukais - puikiai tinka.
Nors tai buvo laikinas variantas, bet panasu, kad kas laikina - tampa pastovu (sau siuvu paskutineje vietoje cool.gif )...
Atsakyti
QUOTE(newonelady @ 2010 05 25, 14:21)
O taskosi ant langu , kai prausiesi ?

Nea, nesitaško. Įkelsiu dar kartelį tą nekokybišką nuotraukytę, nors net gėda tokias kelti blush2.gif Langai priešais sieną, kur vonia ir praustuvas (nesimato)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 05 25, 16:30)
Nea, nesitaško. Įkelsiu dar kartelį tą nekokybišką nuotraukytę, nors net gėda tokias kelti  blush2.gif  Langai priešais sieną, kur vonia ir praustuvas (nesimato)
user posted image



Pas mano tevus tai sudetos siauros medines zaliuzytes, pas juos nedidelis langas ir irgi nesiekia vonios, nesitasko, aisku lango nesimato tavo, bet bandau isivaizduoti, kad didelis blush2.gif tai cia irgi galetu buti variantas, nes bent jau pas tevus tai kai uzsidarai tai nieko nesimato..kas aktualu vakare, kai uzdegi sviesa smile.gif pas mane vonioj jei butu langas- rinkciausi irgi toki varianta, tik gal platesnes:) nes jauciu, kad kazkas medziaginio tai galetu buti nelabai gerai del dregmes, nors cia tik vaizduote mano, nelabai nusimanau doh.gif 4u.gif mirksiukas.gif ir persisviestu vakarais.. rolleyes.gif
Atsakyti
Tai va ir aš galvoju, ar praktiškas daiktas romanetės vonioje g.gif Nors ventiliacija gera, drėgmė tikrai nesikaupia, o ir langai darinėjami. O kaip tie džutai, bambukai, ar labai jau ne į temą būtų?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 05 25, 16:41)
Tai va ir aš galvoju, ar praktiškas daiktas romanetės vonioje g.gif  Nors ventiliacija gera, drėgmė tikrai nesikaupia, o ir langai darinėjami. O kaip tie džutai, bambukai, ar labai jau ne į temą būtų?


O va sito as nzn smile.gif nors pati turiu roleta su dziuto audinuku namie, bet ar voniai tiktu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 05 25, 15:17)
Panos, kas turite vonias su langais, kuo juos dengiate? Visur jau susikabinau užuolaidas ir romanetes, o va vonia - didžiausia mįslė doh.gif


Sveika, Temide,

Vonios langa rekomenduociau dengti medinemis zaliuzemis – puikiausias variantas saugoti privatuma. Medis yra kambario temperaturos, todel ant jo nenuseda garai, tad tai bus ilgaamze langu dekoravimo sistema. Taip pat noreciau atkreipti demesi I tai, kad mediniu zaliuziu pagalba galima reguliuoti sviesos srauta – pasukus jas tam tikru kampu, I kambari pateks sviesa, o Jus pasislepsite nuo aplinkiniu ir issaugosite savo privatuma mirksiukas.gif Taip pat jos suteikia prabangos, o Jusu voniai tas tinka 4u.gif
Ritinines uzuolaidos (roletai, romanetes) su audiniu is dziuto, medzio, bambuko taip pat butu tinkamas variantas. Tik reiketu rinktis audini, kuris butu tankesnis ir nepersimatytu mirksiukas.gif


user posted image

user posted image

user posted image

 ! 
Reklama forume be SuperMamos leidimo negalima.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 25 gegužės 2010 - 23:30
QUOTE(Skirpus @ 2010 05 25, 17:28)
Ritinines uzuolaidos (roletai, romanetes) su audiniu is dziuto, medzio, bambuko taip pat butu tinkamas variantas. Tik reiketu rinktis audini, kuris butu tankesnis ir nepersimatytu  mirksiukas.gif
[


Norėčiau nesutikti su Skirpum. Tikrai nerekomenduočiau naudoti džiuto patalpose, kuriose didesnė dregmė (na sutikite, kad ir kokia tobula ventiliacijos sistema būtų, visvien vonia yra vonia ax.gif ). Labai tikėtina, kad audinys per laiką ištįs. Ir gamintojui pretenzijų reikšti negalėsite, nes drėgmės faktorius, greičiausia, bus nurodytas garantinėse sąlygose 4u.gif
Atsakyti
o kuo puosiat virtuves langelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulle @ 2010 05 25, 20:13)
o kuo puosiat virtuves langelius ax.gif


as sau siusiuosi kazka tokio http://farm.westinmo...cs/curtains.jpg

Labai priklauso manau nuo bendro interjero ir namu vizijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulle @ 2010 05 25, 20:13)
o kuo puosiat virtuves langelius ax.gif

mirattes buvo idejus miegamojo savo --visai fainai butu virtuveje imant koki dryzuota , ar su bumbuliukais ,ar su heroglifais kokiais audini --nu ziurint kokia tavo virtuve ...manau fainai atrodytu wub.gif ir idomiai ...
Atsakyti
QUOTE(daivulle @ 2010 05 25, 19:13)
o kuo puosiat virtuves langelius ax.gif



sirmyte maza is dieninio audinuko ir romanete ant virsaus...idesiu foto kai jau bus rezultatas, pas mane zinoma nemazas virtuves langas
Atsakyti