Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(AZUBA @ 2010 01 25, 22:06)
Manau , kad išdėsčius situaciją, gal būtų galima pretenduot į vienkartinę socialinę  g.gif Sabalia nenuleiskit rankų, sėkmės  4u.gif



na i vienkartine tai manau nelabai galeciau, bet kad kas menesi moketu tai manau tikrai turetu moketi.man savivaldybeje pasake jog turiu atnesti is seniunijos apie seimos sudeti ir is teismo pazyma jog paduotas tevas alimentams ir tada galesiu pretenduoti tik i 52 lt per menesi. o jei tevelis nemokes alimentu tai cia jau kita kalba zinoma. tam yra vaiku fondai.
Mano ir tevo adresai yra irasyti skirtingi. mano -lietuvos, jo - uzsienio, kur ir gyvena. Taciau su alimentais ir tais teismais nesinori kisti nosies. Gal yra kokia kita iseitis ir be alimentu? gal galima kazkaip irodyti jog tetis yra tiesiog dinges ar kaip?

labai aciu kurios atsakote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzevyra @ 2010 01 25, 21:48)
Tikrai taip  4u.gif
O pas mus seniunijoj(vln.r.)tai kazkaip keista del tu pasalpu ir ismoku.Dave rasyt prasyma del 52 lt,bet nereikalavo jokiu pazymu del gautu pajamu  g.gif .Sako jei kada paaiskes kad 2009 m gaudavot daugiau nei po 525,turesit bedu.O del vienkartines pasalpos tai tik seniunes reikia graziai paprasyt,ir duos.Bet kai paaiskejo jog mums gautusi daugiau nei 525,pvz maisto produktus vistiek sake gautume,irgi idomiai  g.gif

Tikrai taip, popierėlius priima, o paskui, kažkur "aukščiau" pažiūri į kompiuterį ir mato visas Jūsų pajamas...Kadangi pati susidūriaus su ta nemalonia situacija, bet paaiškėjo, kad klaida įsivėlė ir pajamas paskaičiavo su mokesčiais, bei kelis mėnesius kažkodėl sudvigubino (o esu motinystės atostogose)...tai situacija išsiaiškinome ir nieko. O vienai mano pažįstamai, ji viršijo pajamas 1,20, tai reikėjo gražinti...o kai pajamos nedidelės, tokia suma sukelia keblumų...
Nukrypau truputėlį... doh.gif
Atėjau pasakyti, kad Klaipėdoje jau priimami prašymai "maisto paketams"....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 26 sausio 2010 - 09:21
Klaipėdoje Vytauto gatvėje rašant prašymą "maisto paketui"gauti, jokių eilių nėra...
Vyras sutvarkė tą reikaliuką per munutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 26 sausio 2010 - 09:48
O aš papasakosiu savo istoriją, gal kam nors pravers. smile.gif Tai va, mama mirė, kai buvau 14 m., paskyrė našlaičių pensiją, būdama 19 m. pastojau, bet ir toliau universitete studijavau dieniniame skyriuje, tai ir mokėjo toliau man. Pasiėmiau akademines atostogas, bet vis tiek į Sodrą nešiau pažymas, tai ir toliau mokėjo (susituokusi nebuvau). 2008 metų pabaigoje išsiskyriau su sugyventiniu, bet tik 2009 m. pradėjau teistis alimentus. Mergaitės SM prigasdino, kad Sodra neturėtų man mokėti, nes aš turiu savo vaikų ir esu emancipuota. Nuėjau šiais metais pažymos iš Sodros ir ten gera teta sėdėjo, tai paklausiau ar aš legaliai darau, kad turiu sūnelį ir gaunu pinigėlius, sako žinoma, kad legalu, juk socialinis mato Sodras išmokas, tikrai būtų nutraukę mokėjimą. Tai dabar susitvarkiau dėl vaiko pinigėlių ir tvarkysiuos dėl soc. paramos. Ir iš universiteto dar turėčiau gauti. Ir nebūtina stovėti darbo biržoje, nes studijuoju ir nėra dar 24 m. O sūnus eina į darželį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negriuke: 26 sausio 2010 - 10:44
QUOTE(lidosiuxxx @ 2010 01 25, 16:48)
laba, kiek as zinau tai kasmet,bent jau pas mus taip sake smile.gif

aciu. as ir taip maniau kazkodel. tik abejojau. aciu dar karta smile.gif
Atsakyti
Gal kuri po ranka turite įstatymą, kur nusakyta "turto lubos" norint gauti soc. pašalpą...
Atsakyti
Pagelbėkite prašau. Musų šeima 5 asmenu, du suauge trys vaikai. Pajamos yra 309 litai per menesi vienam asmeniui, kreipiausi del socialines pasalpos, kadangi turime keturis hektarus zemes, pasake, kad turime atnesti zemes nuomos sutarti, mes zemes neisnuomoję, bet sako skaiciuosis zeme vistiek kaip pajamos ir paskaiciuos tada pagal našumą, reikalauja atnesti nuomos sutarti ir kad butų parasyta kiek gauname is zemės per mėnesi, nes kitaip socialines negausim...

Aš nors ir skaitau seku temą, nelabai susigaudau, kiek litų socialinė pašalpa būtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 26 sausio 2010 - 13:23
ta socialinė pašalpa yra 315 litų vienam žmogui (turi gautis bendrai: Jūsų gaunamos pajamos+tai kiek trūksta iki 315)...Kalbu ne apie vienkartinę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 26 sausio 2010 - 13:27
QUOTE(amri @ 2010 01 26, 14:23)
ta socialinė pašalpa yra 315 litų vienam žmogui...Kalbu ne apie vienkartinę...


Bet mūsų šeima penkių asmenų, nelabai tikiu, kad duos tokius didelius pinigus, nes 315 padauginus is penkiu labai jau daug gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2010 01 26, 14:23)
ta socialinė pašalpa yra 315 litų vienam žmogui (turi gautis bendrai: Jūsų gaunamos pajamos+tai kiek trūksta iki 315)...Kalbu ne apie vienkartinę...


QUOTE(Marija1 @ 2010 01 26, 14:28)
Bet mūsų šeima penkių asmenų, nelabai tikiu, kad duos tokius didelius pinigus, nes 315 padauginus is penkiu labai jau daug gaunasi...


sugedęs telefonas čia kažkoks...
Soc pašalpa sudaro skirtumą tarp vieno asmens gaunamų ir pajamų,kurių pasak valstybės,pilnai užtenka - 350 Lt. Ir tai kiek žinau 90% to skirtumo išmokama.
Tai jei jūsų vienam asmeniui tenka 309 Lt-jums primokės tik nediduką skirtumą,kurio trūksta.
Atsakyti
Jei gerai pamenu,tai (5*315-jusu seimos pajamos)*0,9,tokia turetu but jusu soc. pasalpa,jei nieks nesikeite,i pajamas iskaitomi invalidumas,alimentai,bet vaiku pinigai ne
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2010 01 26, 13:28)
Bet mūsų šeima penkių asmenų, nelabai tikiu, kad duos tokius didelius pinigus, nes 315 padauginus is penkiu labai jau daug gaunasi...

Aš jums tik sumą paminėjau... blush2.gif
Jūs dar turite atitikti tam tikrus "kriterijus, kad gauti pašalpą...
*stovėti DB (ir berods netrumpiau kaip 6 mėn, jei nedirbate),
*bus įvertintas Jūsų žemės našumas (pinigėliai, nors jų negaunate įskaičiuoti į pajamas),
* Vienam šeimos nariui sudėjus visas pajamas neturi suma viršyti 525 Lt.

Gal ir dar kokių sąlygų gali buti, priklausomai nuo Jūsų situacijos...Paskaitykite pirmą žinutę, ten labai viskas aišku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 26 sausio 2010 - 13:38