Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(Enriko mama @ 2010 01 27, 14:02)
Sveiki, norejau paklausti ar man priklauso kokia socialine stipendija, jei pati niekur nedirbu, studijuoju dieniniam skyriui paskutiniame kurse. Uz moksla nemoku, auginu 4m sunu, vyras uzsieni, bet oficialei nedirba, visos musu pajamos 52lt  uz vaika ir dar tisliai nezinau ar gausiu stipendija uz mokymosi rezultatus, ji butu apie 150lt. Tai ar man priklauso kokia socialine stipendija, ar ne?

Kiek metų tau? Koks universitetas? Pas mane VDU, tai reikia pažymos, kad esu socialiai remtina (ryt eisiu tvarkytis, bet tikiu, kad suspėsiu iki vasario 8 d. tokia tapti). Aš rašiau, kad man abar 23 m. ir galiu nestovėti DB, o vaikelis gali eiti į darželį. Bet reikėtų, kad vyras kažkokias pajamas rodytų, arba alimentai...
Atsakyti
Sveiki, lapkricio menesi pildziau prasyma,del 52lt, bet dar iki siol negavau ne cento.Ar man reiketu pasiskambinti ir pasidometi ar tiesiog laukti,nes veluoja?
Atsakyti
QUOTE(Time_after_Time @ 2010 01 27, 16:00)
Sveiki, lapkricio menesi pildziau prasyma,del 52lt, bet dar iki siol negavau ne cento.Ar man reiketu pasiskambinti ir pasidometi ar tiesiog laukti,nes veluoja?

gali buti kad ir veluoja.o gal paskaiciavo kad pajamos per dideles.pajamos neturi virsyti vienam asmeniui 525lt,tuomet priklausys 52lt vaikui.
dar paziuresiu tikslia informacija del vaiko pinigu mokejimo.
Nuo šių metų 2010 sausio 1 d. vaikams skiriamos išmokos:

už vaiką nuo gimimo iki 2 metų kas mėnesį yra mokama po 97,5 lito, jei už tą vaiką nemokama motinystės (tėvystės) išmoka arba ji mokama, bet yra mažesnė nei 525 litai;

už vaikus nuo 2 iki 7 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų;

už vaikus nuo 7 iki 18 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimoje auga trys ir daugiau vaikų, o šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 27 sausio 2010 - 16:15
QUOTE(plazma @ 2010 01 27, 17:10)
gali buti kad ir veluoja.o gal paskaiciavo kad pajamos per dideles.pajamos neturi virsyti vienam asmeniui 525lt,tuomet priklausys 52lt vaikui.
dar paziuresiu tikslia informacija del vaiko pinigu mokejimo.
Nuo šių metų 2010 sausio 1 d. vaikams skiriamos išmokos:

už vaiką nuo gimimo iki 2 metų kas mėnesį yra mokama po 97,5 lito, jei už tą vaiką nemokama motinystės (tėvystės) išmoka arba ji mokama, bet yra mažesnė nei 525 litai;

už vaikus nuo 2 iki 7 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų;

už vaikus nuo 7 iki 18 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimoje auga trys ir daugiau vaikų, o šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų.

reikia gal pasiskambinti,nes pagal mane tai tikrai nevirsijo g.gif Ar studentui mokama stipendija,kaip auginanciam vaika,400lt isiskaiciuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2010 01 26, 14:43)
Ačiū už atsakymus  4u.gif

Pagelbėkite prašau. Musų šeima 5 asmenu, du suauge trys vaikai. Pajamos yra 309 litai per menesi vienam asmeniui, kreipiausi del socialines pasalpos, kadangi turime keturis hektarus zemes, pasake, kad turime atnesti zemes nuomos sutarti, mes zemes neisnuomoję, bet sako skaiciuosis zeme vistiek kaip pajamos ir paskaiciuos tada pagal našumą, reikalauja atnesti nuomos sutarti ir kad butų parasyta kiek gauname is zemės per mėnesi, nes kitaip socialines negausim... Ar tai tiesa, ka dabar patartumėt daryti?  4u.gif

Jei žemės neišnuomavę ir neturit nuomos sutarties tai skaičiuos pagal ha ir žemės našumą tai gaunasi ,,kosmosiniai ,, pinigėliai .Pvz mums paskaičiavo su žemės našumu 61 balo 93 lt už ha mėnesiui.Kai realiai nuomuodami gauname 120 lt už ha metams : doh.gif Ir buvo pasakyta kad niekas mums nepriklauso, nes pajamos didesnės nei 525.Na ir dar bliamba mums nebuvo pasiūlyta pateikti nuomos sutartį su realiomis pajamomis- reiks eiti aiškintis dar sykį doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2010 01 27, 16:30)
Kiek metų tau? Koks universitetas? Pas mane VDU, tai reikia pažymos, kad esu socialiai remtina (ryt eisiu tvarkytis, bet tikiu, kad suspėsiu iki vasario 8 d. tokia tapti). Aš rašiau, kad man abar 23 m. ir galiu nestovėti DB, o vaikelis gali eiti į darželį. Bet reikėtų, kad vyras kažkokias pajamas rodytų, arba alimentai...

Man 24m. studijuoju LVA, mes nesam socialei remtini, jokiu pasalpu negaunam, vyras DB nestovi,nes siuo metu yra uzsienyje, taciau ten oficialei nedirba.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 01 27, 16:10)
gali buti kad ir veluoja.o gal paskaiciavo kad pajamos per dideles.pajamos neturi virsyti vienam asmeniui 525lt,tuomet priklausys 52lt vaikui.dar paziuresiu tikslia informacija del vaiko pinigu mokejimo.
Nuo šių metų 2010 sausio 1 d. vaikams skiriamos išmokos:

už vaiką nuo gimimo iki 2 metų kas mėnesį yra mokama po 97,5 lito, jei už tą vaiką nemokama motinystės (tėvystės) išmoka arba ji mokama, bet yra mažesnė nei 525 litai;

už vaikus nuo 2 iki 7 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų;

už vaikus nuo 7 iki 18 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimoje auga trys ir daugiau vaikų, o šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų.



kaip suprantu ji kreipėsi pernai dar tai tada 2008m pajamos vienam š.n kas mėn neturėjo viršinti 1050Lt tik nuo 2010-01-01 jos neturi viršyti 525Lt.patarčiau pasiskambinti ten kur buvo tvarkytis gal pasakys kad vėluoja,o gal paprasčiausiai pasimetė kazkur prašymas ir "pajudins reikalą"

QUOTE(regutis @ 2010 01 27, 22:36)
Jei žemės neišnuomavę ir neturit nuomos sutarties tai skaičiuos pagal ha ir žemės našumą tai gaunasi ,,kosmosiniai ,, pinigėliai .Pvz mums paskaičiavo su žemės našumu 61 balo 93 lt už ha mėnesiui.Kai realiai nuomuodami gauname  120 lt už ha metams : doh.gif Ir buvo pasakyta  kad niekas mums nepriklauso, nes pajamos didesnės nei 525.Na ir dar  bliamba  mums nebuvo pasiūlyta pateikti nuomos sutartį su realiomis pajamomis- reiks eiti aiškintis dar sykį doh.gif .


šiaip tai jei nemokamiem maisto produktam tai žemė skaičiuojasi ne taip kaip soc pašalpai ar paramai mokiniams paprasčiausiai hektaras dauginasi iš 40 lt mėn tada maziau pinigų būna,na bet čia tikriausiai dar kiekviena savivalydė daro kitaip,nes kaip ir nėra tokios vieningos tvarkos :visai Lietuvai" kiekviena savivaldybė daro kaip priima savo tvarką
Atsakyti
QUOTE(Time_after_Time @ 2010 01 27, 17:43)
reikia gal pasiskambinti,nes pagal mane tai tikrai nevirsijo g.gif Ar studentui mokama stipendija,kaip auginanciam vaika,400lt isiskaiciuoja? g.gif

Nesiskaičiuoja, nes čia ale socialinė stipendija.
Atsakyti
sakykit o jeigu pernai nevirsijo 1050 lt asmeniui ar gausiu uz praeitus metus po tuos 52 lt..... pernai nesikreipiau nes sake skaiciuos uz praeitus metus ir grazins uz metus ir pan. daabr verta kreiptis ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 01 28, 11:42)
sakykit o jeigu pernai nevirsijo 1050 lt asmeniui ar gausiu uz praeitus metus po tuos 52 lt..... pernai nesikreipiau nes sake skaiciuos uz praeitus metus ir grazins uz metus ir pan. daabr verta kreiptis ar ne?

jei sake grazins tai kreipkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu PUPSSSSSIS tu pavarai,kaip tu nesupranti,kad soc,pasalpas tau mokes visada kol nepradesi eiti i darba ir kol tavo pajamos bus mazos,cia nera jokia vienkartine pasalpa,neklaidink kitu motereliu,nes paskui chaosas cia gaunas,tikrai kaip sugedes telefonas
Atsakyti
QUOTE(vaiduoklisss @ 2010 01 28, 12:15)
jei sake grazins tai kreipkis mirksiukas.gif



ta prasme kai nuime tuos po 52 lt skaicaivo praeitu metu pajamas, jos buvo pakankamos pas mus o del 2009 metu pasalpu reikejo kreiptis siais metais, delaruoti pajamas praeitu metu kaip nepakankamas ir tada uz praeitus metus butu pravede..... dabar girdejau jau kitokiu atsiliepimu o va i soc rupyba prisiskambinti nepavyksta kur dave telefona ten niekas nekelia, kur kelia ten nezino duoda ta nr kurio nekelia.....


niu va pasiguodziau ir pakele rageli, vienzo taip viskas sudetinga...... supratau jeigu pries metus buvo mano mazos pajamos tai po metu turiu gauti 52 lt...... kadangi noriu gauti nuo balandzio 2009 tai reik ziureti ka gavau 2008 balandi.....ai nereiks nereiks eilese stumdytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 28 sausio 2010 - 13:18