Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

sveikos.
o jau kuri nors gavot 97,50 lt?
Atsakyti
Db. 97 jau nemokes niekam,tik 52,jei negauni is sodros ir pajamos nevirsija 525lt.52LT JAU GAVAU SIANDIEN RYTE.
Atsakyti
o jei negauni motinystes pasalpos, bet pajamos virsija 525lt? kaip tada, ar mokes tuos 97lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(willijag @ 2010 02 11, 14:34)
o jei negauni motinystes pasalpos, bet pajamos virsija 525lt? kaip tada, ar mokes tuos 97lt g.gif

Tikrai ne.
Papildyta:
Bet pajamos cia vienam zmogui 525lt
Papildyta:
Ir pajamos tokios turi buti uz 2009metus
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 02 11, 13:23)
Db. 97 jau nemokes niekam,tik 52,jei negauni is sodros ir pajamos nevirsija 525lt.52LT JAU GAVAU SIANDIEN RYTE.

O dokumentus pildet per naujo ar ne?
Atsakyti
na as gavau 97 lt, uz mazaja panele, o uz dicke nieko nes dar nesustvarkiau dokumentu.dar toks klausimelis.as del motinystes atostogu dar sodroj nebuvau, tai kai susitvarksiu ten viska tai man reiks savivaldybei grazint uz tuos menesuis ka is jos gavau?
Atsakyti
man tai pildyt ir eit niekur nereikejo nes as gaunu soc pasalpa tai ten viska automatiskai paskaiciavo o tau AGULE,siulyciau tuos pinigelius padet i sona o jei reiks grazint,tai turesi ka grazint o jei ne nusipirksi kazka sirdziai malonaus...
Atsakyti
tai vat as ju ir nelieciu nes paskui kazkaip galvoju kad jei reiks grazint tai kad butu ka grazint smile.gif
Atsakyti
O sakykit dėl tų 525lt - vyro pajamas skaičiuot kiek jis gauna į rankas iš darbo ar kiek ant popierių rašo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2010 01 30, 16:45)
Kaip man išaiškino, tai ima už 2009 metus.  doh.gif

Arba paskutinius 12mėn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 11, 15:13)
O dokumentus pildet per naujo ar ne?

As ir gavau uz vyresniji siandien 52 lt, bet nieko neperrasinejau, nes mes gaunam nemokamus pietus darzelyje kaip soc. remtini, tai tokiems vaikams jie automatiskai perveda pinigelius, nereikia prasymu perrasyti. bigsmile.gif As apie tai irgi tik pasiskaiciau "Mazylio" zurnale, cia niekur nebuvo pamineta apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2010 02 05, 12:52)
Sveiki, gal galite pakonsultuoti smile.gif Turiu 3 vaikus, du vaikai 5 metu ir trecias  2 metu. Motinystes jau nebegaunu, esu vaiko prieziuroj iki 3 metu (vaikui 2 metai 4 menesiai.) Vyras dirba, taciau jo alga yra puse etato. Ar reikes man eiti prasymus perrasyti, pateikti pazymas? Ar turetu toliau moketi???
Kaip minejau esu daugiavaike.

schmoll.gif Jei vyras dirba pusę etato ,kitą pusę etato privalo pusę metų atstovėti DB.Bent jau man taip aiškino soc.darbuotoja(čia dėl soc. pašalpos) g.gif
Atsakyti