Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

Man iškilo klausimas:
O ta 525lt suma iš ko skaičiuojasi-ar iš '' popierinės'' algos ar tai,kas jau gaunama į ''rankas''? g.gif
Atsakyti
Noritn gaut tuo 52lt. reik per naujo eit prasyma rasyt i soc? g.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2010 02 08, 13:28)
Man iškilo klausimas:
O ta 525lt suma iš ko skaičiuojasi-ar iš '' popierinės'' algos ar tai,kas jau gaunama į ''rankas''? g.gif

525 lt grynos pajamos-reiskia i rankas
Atsakyti
Sveikos,
Mane sudomino toks dalykas, čia dabar buvo su tuo grąžinimu, tai na pvz grąžini, tai tada vėl eini pildai dokumentus už 2009m pajamas skaičiuotis kad gauti tuos 52lt?..Ir dabar skaičiuojasi jau vienam nariui 525lt turi išeiti, ne 1050lt taip?..Ačiū... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2010 02 08, 16:23)
Sveikos,
Mane sudomino toks dalykas, čia dabar buvo su tuo grąžinimu, tai na pvz grąžini, tai tada vėl eini pildai dokumentus už 2009m pajamas skaičiuotis kad gauti tuos 52lt?..Ir dabar skaičiuojasi jau vienam nariui 525lt turi išeiti, ne 1050lt taip?..Ačiū... blush2.gif

Taip vienam 525Lt. Ir jei tiek neišeina, tai tik tada gali tikėtis išmokos vaikui.
Atsakyti
Sveiki. Auginu sunu 2 m 9 men. Auginu viena, esam socialiai remtina seima. Mano pajamos 315 lt (pasalpa). Esu bedarbe, registruota DB. Kiek suprantu, ir mano mazulis gaus nebe 97 litus, o 52lt. Ar reikia kreiptis i soc. rupyba, ar ten jos automatiskai perskaiciuoja vaiko pinigelius? Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 08, 16:02)
Noritn gaut tuo 52lt. reik per naujo eit prasyma rasyt i soc? g.gif


Taip reikia eiti is naujo, kaip tik dabar paskambinau pasiklausiau, nes ir pati nezinojau, o jau eiles eiles ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arriele @ 2010 02 09, 15:28)
Taip reikia eiti is naujo, kaip tik dabar paskambinau pasiklausiau, nes ir pati nezinojau, o jau eiles eiles ten doh.gif

Tai gerai kad talona turiu kovo menesiui,o to buciau gavus jauciu dabar tik vasarai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 09, 22:19)
Tai gerai kad talona turiu kovo menesiui,o to buciau gavus jauciu dabar tik vasarai  doh.gif  doh.gif

o tai kaip ten reikia registruotis,telefonu?
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2010 02 10, 00:49)
o tai kaip ten reikia registruotis,telefonu?

Galima internetu,paspauskit į mano nuoroda mirksiukas.gif
http://www.spcentras.lt/spc/
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 08, 15:02)
Noritn gaut tuo 52lt. reik per naujo eit prasyma rasyt i soc? g.gif

o aš nieko nėjau rašyti, bet gavau laišką iš soc rūpybos, kad mažajai priklauso 52lt
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 10, 00:19)
Tai gerai kad talona turiu kovo menesiui,o to buciau gavus jauciu dabar tik vasarai  doh.gif  doh.gif


Tai ko gero, bet tai nei kas pranesa nei ka, as visai atsitiktinai cia uzejus suzinojau, kad reikia vel ten eit i ta soc., o kol ten prieisi tai ne vienas men. praeis, gerai, kad as irgi turiu ta talona kovui, o uz tuos men. nuo sausio, tai nebesumokes jau aisku ir kiek daug dar is viso nezino, kad reikia is naujo rasyt prasymus, nu zodziu betvarke, ir tel, nebegalima registruotis, tik el. pastu arba ten stovet iki vakaro, prie to langelio doh.gif
Atsakyti