Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 22, 14:46)
jums tada tikrai priklauso, jei vaikui virs 2 metuku
ir pajamas tikrai skaiciuoja 525lt kiekvienam- taigi jusu pajamos gali buti ne didesnes nei 1050lt (2 asmenims)
nebent esat vedusi ir neissiskyrusi ir panasiai (arba seimos sudetyje yra irasyta dar kas nors- sugyventinis)

tai tada truputi nusisnekejo ta moteriske ir man mokes tuos pinigus, aisku, aciu uz info smile.gif
Atsakyti
Merginos , kada veliausiai moka,as vis dar negavau ismokos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 22, 14:53)
tai tada truputi nusisnekejo ta moteriske ir man mokes tuos pinigus, aisku, aciu uz info smile.gif


tikrai ivyko nesusipratimas, tikrai jums priklauso, cia placiau galite pasiskaitineti
http://www.socmin.lt...x.php?533031094
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 22, 13:53)
tai tada truputi nusisnekejo ta moteriske ir man mokes tuos pinigus, aisku, aciu uz info smile.gif




Jums tikrai priklauso pinigeliai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(edicike @ 2010 03 22, 13:55)
Merginos , kada veliausiai moka,as vis dar negavau ismokos doh.gif




moka už praėjusį mėnesį iki einamojo mėnesio 25 dienos.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 22, 14:07)
Jums tikrai priklauso pinigeliai.  smile.gif
Papildyta:
moka už praėjusį mėnesį iki einamojo mėnesio 25 dienos.

Aisku.Man visada anksciau ismokedavo veliausiai iki 15d,uztai ir stresuoju.O jei neismokes(nors prasyma perrasiau),kur kreiptis ,vel i seniunija?
Atsakyti
LABA DIENA AS VAT SIANDIEN BUVAU DEL 52LT ISMOKOS.AS BISKI KAZKO NESUPRATAU PABANDYSIU ISAISKINT SITUACIJA:GYVENU SU SUGYVENTINIU,SAUSI GIME MUSU DUKRYTE,BET IS PIRMOS SANTUOKOS TURIU DUKRYTE KURIAI YRA 5 METUKAI,GAUNU UZ JA ALIMENTUS,BET LIKAU NESUPRATUS KODEL REIK ATASKAITOS IS BANKO UZ ALIMENTUS IR KARTU SUGYVENTINIO PAZYMA IS DARBOVIETES?
Atsakyti
QUOTE(agusia @ 2010 03 22, 17:09)
LABA DIENA AS VAT SIANDIEN BUVAU DEL 52LT ISMOKOS.AS BISKI KAZKO NESUPRATAU PABANDYSIU ISAISKINT SITUACIJA:GYVENU SU SUGYVENTINIU,SAUSI GIME MUSU DUKRYTE,BET IS PIRMOS SANTUOKOS TURIU DUKRYTE KURIAI YRA 5 METUKAI,GAUNU UZ JA ALIMENTUS,BET LIKAU NESUPRATUS KODEL REIK ATASKAITOS IS BANKO UZ ALIMENTUS IR KARTU SUGYVENTINIO PAZYMA IS DARBOVIETES?


del to, kad skaiciuojasi visos jusu pajamos, jie nemato kiek alimentu gaunate- todel praso pazymos, o sugyventinio pajamu reikia, nes jis iregistruotas jusu seimos sudetyje- taigi skaiciuoja ir jo pajamas vaikams virs 2 metuku pasalpai gauti. taigi jums 4 viska sudejus, turi buti ne daugiau 2100lt per menesi
Atsakyti
Pasiskambinau i seniunija,pasirodo nuo prasymo parasymo ,tik po 2men perves pinigus doh.gif Bent jau man taip pasake.O as laukiu ,nervuojuos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 23 kovo 2010 - 12:51
sveikos 4u.gif
turiu klausimeli del ismokos vaikui iki 2m(tu 97,5lt).zinau,kad jei mama gauna is sodros daugiau nei 525ltper men tie pinigais nepriklauso.cia vaiko prieziuros atostogu metu.o kaip tie 2men kai dekrete esi?esu girdejus,kad uz juos sumoka g.gif gal kas zinot apie tai?
Atsakyti
QUOTE(erika_jaz @ 2010 03 23, 14:16)
sveikos 4u.gif
turiu klausimeli del ismokos vaikui iki 2m(tu 97,5lt).zinau,kad jei mama gauna is sodros daugiau nei 525ltper men tie pinigais nepriklauso.cia vaiko prieziuros atostogu metu.o kaip tie 2men kai dekrete esi?esu girdejus,kad uz juos sumoka g.gif gal kas zinot apie tai?

taip uz juos sumoka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 23, 15:02)
taip uz juos sumoka thumbup.gif

net ir tuo atveju jei is sodros gauni uz dekreta????
Atsakyti
Gal galite pasakyti, kur savivaldybe moka 1430 lt vienkartine ismoka, cia ji neatskaicius mokesciu, ar dar nuskaiciuoja ir maziau i rankas gaunasi?

Dekui 4u.gif
Atsakyti