Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

Kreipiantis dėl išmokos vaikui, jei asmuo nedirbo, tai nedirbo, svarbu kad pajamos imant praėjusius kalendorinius metus arba imant praėjusius 12 mėnesių vienam šeimos nariui neviršytų 525 Lt.Todėl privalomai registruotis darbo biržoje tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(agule @ 2010 03 17, 14:11)
gal kas zinot, reikia eit tvarkytis popieriukus del dukrytes kad gauciau 52lt, bet idomu kaip jos ten skaiciuos ar man priklauso jei mano vyras puse metu dirbo nelegaliai ir kaip jokiu pajamu oficialiai ir negavo, tai jos ten neprisikabins is ko mes gyvenom? smile.gif




O jus gaunat kokiu pajamu? Jei jus gaunat tai dalins jusu pajamas ant visu,jei neuzteks kiekvienam po 525 lt,tai mokes jums uz vaika 52 lt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 17 kovo 2010 - 22:46
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 17, 20:14)
o is kokios istaigos tecio pajamas pristatysi, nedirbti negali jeigu nesi invalidas ir panasiai.
tikiuos mamyte kai nueis del pasalpos pasitikslinti- parasys ar reikia ar nereikia.
man ir labai idomu pasidare.
gal as cia visas klaidinu doh.gif

Man atrodo ,kad ta d,birza irgi ne prie ko,nes as popierius jau susitvarkiau ....Mb pernai nedirbo 9men ,tik 3dirbo.ir birzoj nestovejo.
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2010 03 18, 15:32)
Man atrodo ,kad ta d,birza irgi ne prie ko,nes as popierius jau susitvarkiau ....Mb pernai nedirbo 9men ,tik 3dirbo.ir birzoj nestovejo.


tie 3 darbo menesiai, paskutiniai metu menesiai?

o ar gali buti, kad nuo savivaldybes priklauso?
nes kazkodel saviski turejau priverstinai nusiust praitais metais i darbo birza, kad gauciau pasalpa, ar cia dabar pagal nauja istatyma, gali ir nebedirbt ir uz vaikus gauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 18 kovo 2010 - 14:47
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 18, 16:45)
tie 3 darbo menesiai, paskutiniai metu menesiai?

o ar gali buti, kad nuo savivaldybes priklauso?
nes kazkodel saviski turejau priverstinai nusiust praitais metais i darbo birza, kad gauciau pasalpa, ar cia dabar pagal nauja istatyma, gali ir nebedirbt ir uz vaikus gauti?

Kaip man aiškino soc. paslaugų centre, kad gauti išmoką už vaikus, vyrui nereikia stovėt darbo biržoje. Bent jau aš gavau išmokas už savo 2 vaikus 104lt ir vyras nestovi darbo biržoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mia29 @ 2010 03 18, 16:47)
Kaip man aiškino soc. paslaugų centre, kad gauti išmoką už vaikus, vyrui nereikia stovėt darbo biržoje. Bent jau aš gavau išmokas už savo 2 vaikus 104lt ir vyras nestovi darbo biržoje mirksiukas.gif

tada viskas aisku.
klausykit o jei vyras issiima verslo liudijima, tai kokia suma reikia, pripliusuot per menesi i bendras pajams?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 18, 14:45)
tie 3 darbo menesiai, paskutiniai metu menesiai?

o ar gali buti, kad nuo savivaldybes priklauso?
nes kazkodel saviski turejau priverstinai nusiust praitais metais i darbo birza, kad gauciau pasalpa, ar cia dabar pagal nauja istatyma, gali ir nebedirbt ir uz vaikus gauti?

taip,paskutiniai metu menesiai.
bet ismokos dar negavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2010 03 18, 21:58)
taip,paskutiniai metu menesiai.
bet ismokos dar negavau unsure.gif

tai jei nedirbtu- butu kitaip (nebutu is kur pazymos paimti)
Atsakyti
QUOTE(mia29 @ 2010 03 18, 16:47)
Kaip man aiškino soc. paslaugų centre, kad gauti išmoką už vaikus, vyrui nereikia stovėt darbo biržoje. Bent jau aš gavau išmokas už savo 2 vaikus 104lt ir vyras nestovi darbo biržoje mirksiukas.gif


Mano sesuo taip pat gavo uz vaikus,nors vyras jos neuzsiregistraves DB.
Atsakyti
kad vaikui priklausytu 52lt tai visos seimos pajamos turi nevirsyti 525lt?
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 21, 16:09)
kad vaikui priklausytu 52lt tai visos seimos pajamos turi nevirsyti 525lt?

Motinystes pasalpa turi nevirsyti 525 lt.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 21, 17:03)
Motinystes pasalpa turi nevirsyti 525 lt.


motinystes pasalpa turi nevirsyti 525lt jei nori 97lt gauti.
o 52litams motinystes pasalpa gali buti ir virs tukstancio - svarbu,kad kiekvienam seimos nariui nevirsytu 525lt
Atsakyti