Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

Sveikos, šiandien SB konstravau želė torčiuką, viskas būtų puiku, jei ne tas jogurtas doh.gif Daugiau nebedarysiu su jogurtu...Gal reiktų su grietine pabandyt? g.gif Ar jau būtų per riebu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 01:18)
Daugiau nebedarysiu su jogurtu

o kas pastarajam nutiko? želatino neatitaikėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 00:18)
Sveikos, šiandien SB konstravau želė torčiuką, viskas būtų puiku, jei ne tas jogurtas  doh.gif Daugiau nebedarysiu su jogurtu...Gal reiktų su grietine pabandyt?  g.gif  Ar jau būtų per riebu?  g.gif

Labas ax.gif 4u.gif

Niu ir aš vakar dariau su jogurtu ir pirmą kartelį blush2.gif Sustingo gerai, bet negailėjau želatinos, ir visai ne kiena, taip normalu, nors galvojau bus oi oi oi. O kas tau nutiko ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linanil @ 2010 02 04, 14:02)
2. Ir dar , galiu maišyti želatina, grietinėlę ir šaldytas braškes nededama papildomai vandens? Nes buvau radusi, kad visu pirma  0,5 l vandenyje  reikia ištirpinti želė, o aš su želatina bandyti noriu, bet kaip suvokiu tai taip pat turėčiau mažame kiekyje vandens išsitirpinti....

Aš kai papildomai įpyliau į grietinėlę vandens, man kažas nesigavo, prastai stingo...
Geriau pilti pieną thumbup.gif
O į želė geriau pilti ne 0,5 L vandens, o 0,3 L 4u.gif

QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 00:18)
Sveikos, šiandien SB konstravau želė torčiuką, viskas būtų puiku, jei ne tas jogurtas  doh.gif Daugiau nebedarysiu su jogurtu...Gal reiktų su grietine pabandyt?  g.gif  Ar jau būtų per riebu?  g.gif

Ir man įdomu, kas nutiko?
Šiaip ir aš sakiau nebedarysiu su jogurtu, nors vienas lengviausių variantų, bet man esmė tame, kad nemėgstu jogurto blush2.gif
Aš darau baltą sluoksnį: 450 ml grietinėlės, 300 ml pieno, 4 šaukštai cukraus (su kavamale padarau pudrą) ir pusė šaukščiuko citrinos rūgšties (sumalu kartu su cukrumi, dar + pokas vanilino) ir 20 g. (vienas pakelis) DR.OETKER želatinos, išbrinkintos 100 ml šalto vandens (po to pakaitinu, kad ištirptų pilnai, atvėsinu ir supilu į paruoštą kambario temperatūros grietinėlę...
Gal ir rieboka, bet kaip skanu thumbup.gif
Kaip tik šiandien darysiu sluoksniuotą su apelsinų ir vyšnių želė TW žiede (nes užsakymas ryt į balių atsinešti).
Dar reitų braškių paieškot, Maximoj vakar neradau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 05 vasario 2010 - 13:35
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 02 05, 01:38)
o kas pastarajam nutiko? želatino neatitaikėt? g.gif


Sustingti sustingo, bet kažkodėl pačiam jogurte ta želatina tokiais mažais gumuliukais sušoko doh.gif Ir kodėl taip? g.gif Jogurtas buvo kambario temperatūros, želatina nekaršta...Daba einu bandyt iškrapštyt iš formos, jei bus negerai eisiu lipdyt iš naujo kitą lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal zelatina blogai istirpusi buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 02 05, 15:22)
Gal zelatina blogai istirpusi buvo g.gif


Nu gal....Einu iš naujo daryt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 14:32)
Nu gal....Einu iš naujo daryt  doh.gif  doh.gif  doh.gif

na gausis anksciau ar veliau 4u.gif
Atsakyti
Bet ir grozybiu cia pas jus merginos thumbup.gif Zele darau visada kai laukiu brolio sveciuose, jis megejas. Tai kai paziurejau kokiu cia skanestu yra, tai dabar nustebinsiu as ji kai susitiksim. Pabandymui kad nepasisiukslinciau ismeginau receptuka su jogurtu ir bandyti sluoksniuoti saldymo kameros pagalba. Esu klaikiai patenkinta thumbup.gif Pavyko thumbup.gif Jau uzsiprasiau kad brolis nupirktu tokia formele kaip Cipciuko su rastais virsuje. O jusu teismui idedu savo pirmojo gaminio nuotrauka. Vaizdelis nera labai superinis, neturiu formos saldymui, naudojau paprasta stikliny inda, o beto tai tik bandymas, taciau skonis geras. I jogurta dejau daly zelatinos, daly zele, tai man gal ir daugiau saldumo noretusi, bet to saldumo suteikia zele idaras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laizanika: 06 vasario 2010 - 00:03
QUOTE(laizanika @ 2010 02 06, 01:00)
Bet ir grozybiu cia pas jus merginos  thumbup.gif 



labai gražiai ir įdomiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortuncike @ 2010 02 06, 01:06)
labai gražiai ir įdomiai atrodo  thumbup.gif

Aciu blush2.gif
Tik jau poto kai abi idaro zele istirpdziau ir atvesinau pagalvojau kad reikejo raudona pvz su zalia kokia sloksniuoti, nes cia gavosi baltas su baltu, ale pabandziau, isejo, dabar galesiu jau bet ka su bet kuo sliknsiuoti.

Ir dar atradimas taupancioms blush2.gif Vis pagailiu pinigeliu DR.Otker zele, perku pacia pigiausia Optimos zele. Ji net ant 0,25l pakiuka istirpdzius labai prastai sustingsta, tik skonis jos man visai geras. Tai as dabar dar idedu i 0,25l pakely tos zele ir sauksta toky net nekupina, normalu valgoma sauksta zelatinos ir viskas puikiai sustingsta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2010 02 06, 00:13)
Aciu  blush2.gif
Tik jau poto kai abi idaro zele istirpdziau ir atvesinau pagalvojau kad reikejo raudona pvz su zalia kokia sloksniuoti, nes cia gavosi baltas su baltu, ale pabandziau, isejo, dabar galesiu jau bet ka su bet kuo sliknsiuoti.

Ir dar atradimas taupancioms  blush2.gif  Vis pagailiu pinigeliu DR.Otker zele, perku pacia pigiausia Optimos zele. Ji net ant 0,25l pakiuka istirpdzius labai prastai sustingsta, tik skonis jos man visai geras. Tai as dabar dar idedu i 0,25l pakely tos zele ir sauksta toky net nekupina, normalu valgoma sauksta zelatinos ir viskas puikiai sustingsta.  thumbup.gif

na as kai darau zele valgyti patiems namuose, taip pat naudoju optima linija, nu zinokit pakeli istirpinu 300 ml vandens, gaunasi tikrai super mirksiukas.gif
Atsakyti