Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

QUOTE(laurindre @ 2010 01 29, 21:07)
Yra uz ka, visa savaite niekas naujos temutes nesukure, o tu atejai ir dar tokia grazia sukurei wub.gif
Reikia kazka imesti temai pagrazinti g.gif

[attachmentid=192339]

sakes kaip nerealiai atrodo, ale grazu su tom braskem, tik dabar jos neskanios ir brangios, o sezonas dar toli doh.gif
Atsakyti
cia toks tepat lepat doh.gif
user posted image
Atsakyti
Na, gi gražūs tie jūsų darbai nepaprastai 4u.gif Aš vakar padariau pirmą gaminį žėlė žiede, likau sužavėta rolleyes.gif Forma tokia graži ir žėliukas taip lengvai išslydo, na super thumbup.gif Ir dabar turiu klausimėlį. Kaip reiktų padaryt sluoksnį su šaldytom braškėm arba mėlynėm? Stingdinti jogurte?
Atsakyti
Turejau valentinini vietoj braskiu sirdeles is raudonos zele, bet nuotraukos kompe jau nerandu. Tai sitam braskes vietoj sirdeliu. mirksiukas.gif Jis, zinoma, braskiu sezono metu darytas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 01 30, 22:43)
Na, gi gražūs tie jūsų darbai nepaprastai  4u.gif Aš vakar padariau pirmą gaminį žėlė žiede, likau sužavėta  rolleyes.gif  Forma tokia graži ir žėliukas taip lengvai išslydo, na super  thumbup.gif  Ir dabar turiu klausimėlį. Kaip reiktų padaryt sluoksnį su šaldytom braškėm arba mėlynėm? Stingdinti jogurte?

galite jogurte arba zeleje, pasiruosiat 2 pokelius pvz braskiu zeles uzpilat 500 ml vandens ir paskui trintas braskes 4u.gif patarciau kad jos butu su cukrumi thumbup.gif nes paskui bus rugstu doh.gif
Atsakyti
Dieve,kaip gražu bigsmile.gif Kaip tik turiu kelių rūšių želė.Reikės šiandien ką nors pagaminti ir man.Ačiū už įdėjas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 01 31, 13:32)
Dieve,kaip gražu bigsmile.gif Kaip tik turiu kelių rūšių želė.Reikės šiandien ką nors pagaminti ir man.Ačiū už įdėjas thumbup.gif

sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 31, 10:00)
galite jogurte arba zeleje, pasiruosiat 2 pokelius pvz braskiu zeles uzpilat 500 ml vandens ir paskui trintas braskes 4u.gif patarciau kad jos butu su cukrumi thumbup.gif nes paskui bus rugstu doh.gif


Tai taip, pas mane trintos su cukrumi šaldiklyje jau biggrin.gif Padariau želiuką su ledais, trintom braškėm, žėle. Ryt žiūrėsiu, kas išeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 01 31, 22:20)
Tai taip, pas mane trintos su cukrumi šaldiklyje jau  biggrin.gif  Padariau želiuką su ledais, trintom braškėm, žėle. Ryt žiūrėsiu, kas išeis  biggrin.gif

lauksim foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 31, 22:52)
lauksim foto 4u.gif


Na, nufotografavau, bet gėda įkelt... blush2.gif Toks paprastutis, be papuošimų, be nieko, o dar su telefonu fotografavau, nes fotoaparatas sugedo.. doh.gif Ryt gal pamėginsiu įkelt. Bet jau skonis.. Pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 02 01, 21:29)
Na, nufotografavau, bet gėda įkelt...  blush2.gif Toks paprastutis, be papuošimų, be nieko, o dar su telefonu fotografavau, nes fotoaparatas sugedo..  doh.gif  Ryt gal pamėginsiu įkelt. Bet jau skonis.. Pasaka  wub.gif

nu jau tik nesigedykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū *dew* už naują temą wub.gif
user posted image

Vieną želiuką jau nešiaus į balių, o šiam šeštadieniui užsakytas dar vienas wub.gif
Kaip tik idėją pametėjot apie braškes, įdėsiu kelias pirktines, juk nešant į balių vaizdas itin svarbus!
Atsakyti