Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

QUOTE(Gitusia @ 2010 02 02, 16:26)
Ačiū *dew* už naują temą  wub.gif
user posted image

Vieną želiuką jau nešiaus į balių, o šiam šeštadieniui užsakytas dar vienas wub.gif
Kaip tik idėją pametėjot apie braškes, įdėsiu kelias pirktines, juk nešant į balių vaizdas itin svarbus!

nera uz ka 4u.gif
drinks_cheers.gif o braskes labai puosniai atrodo wub.gif
Atsakyti
O kodėl man neišeina įkelt foto? unsure.gif Dingsta tiesiog ji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 02 02, 20:11)
O kodėl man neišeina įkelt foto? unsure.gif  Dingsta tiesiog ji  unsure.gif

blink.gif kai ikeliate prieda, spauskit prideti, o tada siuskit zinute, bet man isikelia ir be pridejimo g.gif
Atsakyti
Ir as ilgai sedejau sitoj zeliuku temoj , oji tikrai netrumpa smile.gif , nusprendiau paeksperimentuot su zele. Pirmas blynas aisku prisvylo, antra atiduodu jusu teismui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola1: 03 vasario 2010 - 21:05
norejau ideti foto bet nepavyko. O jus merginos saunuoles thumbup.gif cia tiek grozybiu prisiziurejau ir nemazai ismokau is jusu 4u.gif
Atsakyti
Tiesiai galesi kelti, tik kai turesi 100 zinuciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jola1 @ 2010 02 03, 19:45)
norejau ideti foto bet nepavyko. O jus merginos saunuoles  thumbup.gif  cia tiek grozybiu prisiziurejau ir nemazai ismokau is jusu  4u.gif

Tai kelk per kitur cia,idek nuotrauka,tada nukopijuok antra eilute ir tiesiai perkelk i rasymo laukeli,nereikia jokiu IMG spausti.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Na ir šaunuolės Jūs, žaviuosi sukurtais grožiais Jūsų.
user posted image

Skaitinėjau ir pati sumasčiau padaryti. Vakar nusipirkau ir TW žiedą tą. ax.gif
Perskčiau sąžiningai temukes, va tada ir susisuko man galva rolleyes.gif

Tai vat ką aš turiu, jogurtas, grietinėlė, šaldytos vyšnios, braškės, konservuoti persikai ir nusipirkau Dr.Oetker želatinos ir želės.

1. Tai dabar tikslinuosi, pvz 1l jogurto pakanka želatinos pakelio (Dr.Oetker 20 g.) ir kaip supratau ją reikią tirpinti vandenyje šiltame tai gautusi daugiau nei 1 l. ? Nenoriu kad ji būtų žiauriai kieta, bet kad ir šaukštu nereiktu semti blush2.gif

2. Ir dar , galiu maišyti želatina, grietinėlę ir šaldytas braškes nededama papildomai vandens? Nes buvau radusi, kad visu pirma 0,5 l vandenyje reikia ištirpinti želė, o aš su želatina bandyti noriu, bet kaip suvokiu tai taip pat turėčiau mažame kiekyje vandens išsitirpinti....
Būsių dėkinga už atsakymus, labai atsiprašau jei turėsit kartotis blush2.gif
Atsakyti
Zelatinai istirpinti nereikia tiek daug vandens, tik, kad apsemtu 4u.gif 1 l vandens zelatina nebus labai kieta, net gerokai drebanti 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus del nuotrauku.Muset labai norit mano zeliukus pamatit g.gif biggrin.gif pabandysiu idet tas nuotraukas
Atsakyti
Niu ir aš jau baigiau darbukus su tortuku smile.gif

jola1, laukiam laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va, bandau įkelt savo foto biggrin.gif Pirmas gaminys želė žiede, tai tiesiog paprasti putėsiai. Tai nepykit už paprastumą biggrin.gif Bet jau skonis man... wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurinija: 04 vasario 2010 - 22:23