Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

tu mažiau jaudinkis nes leliukas viską jaučia,pakentek tas savaites arba nueik pas kita daktara privaciai ir bus ramu 4u.gif beja sveikinu clap.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes. Noriu prisijungti prie jusu... rolleyes.gif
Nors laukiausi antra karta, taciau is pirmo karto nieko nepamenu - tik nuolatini gresianti persileidima.... verysad.gif taciau viskas baigesi gerai... bigsmile.gif
po 12 metu vel laukiuosi.... keistas jausmas... unsure.gif lyg pirma karta...
Tik suzinojusi nulekiau pas seimos gydytoja (pagal viska tai buvo 2-3 sav.), Gydytojas nuosirdziai nuramino padare kraujo tyrima, israse gelezies, folio rugsties (ko tikrai net nepagalvociau, kad reikia gerti) ir liepe pasirodyti 6 savaitepas ji vel ir pas gine... g.gif
kita svaite jau leksiu... blush2.gif nes labai neramu.... unsure.gif
labai skauda pilva... kai kada tokie skausmai buna, kad atrodo tuoj greitaja kviesiu... baisiai neramu... tai kaip ant adatu ieskau ivairiausios info nete...
Atsakyti
QUOTE(DaliaSu @ 2010 11 23, 22:01)
Sveikutes. Noriu prisijungti prie jusu...  rolleyes.gif
Nors laukiausi antra karta, taciau is pirmo karto nieko nepamenu - tik nuolatini gresianti persileidima....  verysad.gif  taciau viskas baigesi gerai...  bigsmile.gif
po 12 metu vel laukiuosi.... keistas jausmas...  unsure.gif  lyg pirma karta...
Tik suzinojusi nulekiau pas seimos gydytoja (pagal viska tai buvo 2-3 sav.), Gydytojas nuosirdziai nuramino padare kraujo tyrima, israse gelezies, folio rugsties (ko tikrai net nepagalvociau, kad reikia gerti) ir liepe pasirodyti 6 savaitepas ji vel ir pas gine...  g.gif 
kita svaite jau leksiu...  blush2.gif  nes labai neramu....  unsure.gif
labai skauda pilva... kai kada tokie skausmai buna, kad atrodo tuoj greitaja kviesiu... baisiai neramu... tai kaip ant adatu ieskau ivairiausios info nete...

man pradžioj pilvą kaip prieš mėnesines skaudėjo.
Atsakyti
merginos, ar kuriai pučia pilvuką? man vakarais atrodo kad sprogs, pasidaro labai kietas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2010 11 24, 18:32)
merginos, ar kuriai pučia pilvuką? man vakarais atrodo kad sprogs, pasidaro labai kietas unsure.gif



tai jau taip..... ilgai sveciuose buti neiseina... man irgi tas pats.... ziauru.... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pilkoji28 @ 2010 11 24, 16:37)
man pradžioj pilvą kaip prieš mėnesines skaudėjo.


Papildyta:
blush2.gif nelabai as moku dar tame forume rasyti, cituoti.. atleiskit merginos.. biski nesamoningai padarau kai ka....
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaliaSu: 24 lapkričio 2010 - 18:26
QUOTE(DaliaSu @ 2010 11 24, 18:28)
tai jau taip..... ilgai sveciuose buti neiseina... man irgi tas pats.... ziauru....  blush2.gif
Papildyta:

Papildyta:
blush2.gif  nelabai as moku dar tame forume rasyti, cituoti.. atleiskit merginos.. biski nesamoningai padarau kai ka....
blush2.gif


bet drauge man sake,kad taip buti negali,ypac kai dar tiek mazai savaiciu..
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2010 11 24, 19:32)
merginos, ar kuriai pučia pilvuką? man vakarais atrodo kad sprogs, pasidaro labai kietas unsure.gif


Man tik pastojus (su pirmu), kai to nežinojau (na, net nenutuokiau, o laukiau mm, kurios buvo labai trumpos, negausios, keistos cool.gif ), maniau, kad man kažkokia virškinimo liga įsitaisė blink.gif jau galvojau, gal opos skrandyje įsimetė. Viską pūtė, raižė, skaudėjo, virškinimas visiškai buvo sutrikęs, o pilvas pūtėsi kaip balionas nuo dujų blink.gif Žodžiu pirmą nėnesį savijauta buvo umn.gif, ypač pirmomis savaitėmis. man taip kartais klaikiai užeidavo prieš mm, o čia buvo viskas vienoj vietoj.

Žodžiu virškinimo įvairiausi sutrikimai gali būt ir pačioje pradžioje smile.gif
Apskritai pastojus neverta niekuo stebėtis cool.gif išskyrus, žinoma, pavojingus dalykus- skausmą pilvo apačioje, kraujavimus ir tai, kas kelia jums nerimą.
tad geriausia visas baimes isšklaidyt pradėjus nekaip jaustis apsilankyt pas ginę mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiūū wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif
as jau irgi nestuke.gif 5-6 savaites thumbup.gif ir man siek tiek paskauda pilva kaip pries mm. Kazin cia nieko blogo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Merneitė @ 2010 11 28, 10:22)
Sveikos  nestuke.gif
as jau irgi  nestuke.gif  5-6 savaites  thumbup.gif  ir man siek tiek paskauda pilva kaip pries mm. Kazin cia nieko blogo? blink.gif


Didziausi sveikinimai nestuke.gif 4u.gif
Man taip pat pacioje pradzioje atrode tuoj tuoj susirgsiu tai kaip galiu lauktis g.gif bet viskas gerai, sake taip buna nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikinu visas naujai prisijungusias biggrin.gif

O as galu gale sulaukiau savo eiles smile.gif aisku be linksmu nutikimu nnepraejo biggrin.gif Uzsiregsitravau naujoj istaigoj, nes anoji tolokai pasidare, tai sakiau pas ka greiciausiai, kad eile ateitu. Ir uzrase mane, o as i pavarde taip ir nepaziurejau, kai vakar nuejau paziurejau i lapeli ir pamaciau, kad gydytojas vyras smile.gif kol laukiau buvo baisu, paskui kai jis atejo pradejom bendraut man visai patiko smile.gif Padare echoskopija ir ka 8 savaites smile.gif Viskas tavrkoj. Ir kazkaip grizus namo visai isskydau smile.gif Kazkaip iki tol dar nesuvokiau, bet kai pamaciau, tai net nakti negalejau uzmigt kaip dziaugiausi biggrin.gif Ech negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2010 11 24, 21:28)
bet drauge man sake,kad taip buti negali,ypac kai dar tiek mazai savaiciu..

Na žinok gali, nes man ir dabar dar pučia pilva visada atrodau įsipūtusi pilvas kaip 4 mėn. Bet daktarė sakė, kad čia gali būti nuo kopūstu, gazuoto vandens ir pan. Beje pirmus mėnesius labai sunkiai tuštinausi, net klizmučių prireikė nestuke.gif
Atsakyti