Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

be rėmų, puikus thumbup.gif būtų smalsu iš arčiau pamatyti užtrauktuką blush2.gif man atrodo, kad ypač sunku jį įsiūti blush2.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 02 01, 17:41)


labai dailu, toks valentiniškas rolleyes.gif

QUOTE(viosim @ 2011 02 02, 22:15)


Oho - labai įdomus ir drąsus modelis cool.gif .

Na jūs ir šaunuolės, o aš vis neįsivaizduoju, kaip vyrišką megztinį megzti ant paprastų virbalų - tiek daug akių reikia, kaip jas visas ant virbaliuko išlaikot??? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 02 vasario 2011 - 22:22
Ačiū, Eling, o va modelis tai jau ne mano pasirinkimas smile.gif Mano tik darbas.
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 02 02, 22:21)
Oho - labai įdomus ir drąsus modelis  cool.gif .

Na jūs ir šaunuolės, o aš vis neįsivaizduoju, kaip vyrišką megztinį megzti ant paprastų virbalų - tiek daug akių reikia, kaip jas visas ant virbaliuko išlaikot???  doh.gif  biggrin.gif

Tam naudojami virbalai su valu, kad patogiau butu islaikyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 02, 17:23)
be rėmų, puikus thumbup.gif  būtų smalsu iš arčiau pamatyti užtrauktuką blush2.gif  man atrodo, kad ypač sunku jį įsiūti blush2.gif

Dėkui.
Užtrauktukas iš vidinės pusės:
user posted image
Iš išorės:
user posted image
Nėra labai sunku, jei domina toks būdas, galiu paaiškinti.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 02 04, 11:19)
Dėkui.
Užtrauktukas iš vidinės pusės:


domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 02 04, 13:24)

Gerai, tada lipu į tribūną smile.gif
Nusimezgu apykaklę, dvigubai ilgesnę nei reikia, prisiūnu visą iš išorinės pusės, tada sulenkiu ir prisiūnu iš vidinės pusės. Pačius kraštelius iš vienos ir kitos užtrauktuko pusės palieku neprisiūtus, maždaug po kokius 2-3 cm. Tada susirenku 4-6 akis (šitam mezginy 5) ir mezgu juostelę 1X1, tokio ilgio, koks bus užtrauktukas. Nusimezgus abiejose pusėse juostas, prisidaigstau prie mezginio užtrauktuką, susilyginu ir tt., tada prisiūnu, paskui iš vidinės pusės siūnu juostas, pradžioj pagal dantukus, paskui iš išorinio krašto. Galiausiai paslepiu užtrauktuko galą, dažnai reikia jį nukirpti, tai kad nebūtų aštru, užsiūnu juosteles kaip nuotraukoj apgaubdama. Taip apsiuvant juostom iš vidaus galima drąsiai nešioti neužtrauktą megztuką, jei užtrauktukas eina per visą mezginį.
Atsakyti
Ką radau ohmy.gif na ir gerų dalykų čia pas jus,,, aš ir turiu ką puošti smile.gif reiks pasistengt ką nors nufotografuot ir parodyt savo darbų, tik gaila patampyti, tiksliau nešiojami visi smile.gif 4u.gif
reiks draugei šampės statyt, kad užrodė supermamos forumą biggrin.gif
Atsakyti
O štai toks vyriškas megztinis
user posted image
Atsakyti
Megzdama nerimavau, kad bus mazas, o isejo laisvokas g.gif

user posted image
Atsakyti
Zuzana, Praeive, gražūs megztiniai.
Atsakyti