Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

JulijaR: Labai grazus darbelis. Net nepasakytum, kad rankomis megzta. Rombiukai labai dailiai ziurisi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2011 01 10, 07:02)
as ji mezgiau bet mezgiau is paveiksliuko (scemos neturejau) tai pyniu nugaroja nedariau, man atrodo butu negrazu

Jei nedarant pyniu nugaroj, priekiui reiketu deti zymiai daugiau akiu? g.gif Kaip jus mezget? Aciux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2011 01 10, 17:46)
Jei nedarant pyniu nugaroj, priekiui reiketu deti zymiai daugiau akiu? g.gif  Kaip jus mezget? Aciux 4u.gif

Va čia mano megztas. Pynių nugaroje nedariau, o priekio tiksliai neatsimenu, bet gal kokia 12 akių platesnis.
user posted image

JulijaR, šaunus megztukas
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 30, 13:40)
kadangi visai neseniai baigiau toki megztuka, tik maniskis buvo su uztrauktuku user posted image tai schemas turiu

user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Kad nebutu kiaurarascio skyluciu, vietoj uzmetio ismegzt aki is tarpo  mirksiukas.gif


Gal kuri galėtų iššifruoti tuos simbolius? tuščias langelis ir langelis su brūkšneliu žinau - gera ir išviškščia. o kiti? blush2.gif

ir dar klausimukas - ar megzdamos vyrams megztinius, darote rankovėms išėmimus? 4u.gif Ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2011 01 10, 14:07)
Mezgiau iš seno žurnalo, kiek vėliau nufotografuosiu ir įdėsiu smile.gif

labai lauksim biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 01 13, 13:35)
Gal kuri galėtų iššifruoti tuos simbolius? tuščias langelis ir langelis su brūkšneliu žinau - gera ir išviškščia. o kiti?  blush2.gif

ir dar klausimukas - ar megzdamos vyrams megztinius, darote rankovėms išėmimus?  4u.gif  Ačiū.  smile.gif

user posted image
tuscias langelis geroji,
minusiukas - isvirkscioji
trikampiukas - sumezgimas 2 akiu ( i viena ar i kita puse)
L isvirkscios akies ismezgimas is praeitos eiles tarpo tarp akiu ( kai mezgi persukta ta siula, nebua skylutes)
_l geros akies ismezgimas is praeitos eiles tarpo tarp akiu ( kai mezgi persukta ta siula, nebua skylutes)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 13 sausio 2011 - 18:59
QUOTE(Lusasita @ 2011 01 13, 19:56)




aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
mano darbelis (jau truputi panesiotas). megzta reglanu nuo apacios, susiuvant visas detales. sunaudota apie 600g rusiskos Morozko 100% vilnos (200m/100g).kaklas primegztas surenkant akis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 14 sausio 2011 - 17:13
QUOTE(JulijaR @ 2011 01 10, 16:53)
Siulai-sveriama vilna.As mezgiau is 8-iu siuleliu.

vidurinis rombiukas gal koriuko rasteliu g.gif
grazus megztukas wub.gif
Atsakyti
Pavasariui artėjant pradėjau ieškot plonesnių vyriškų džemperių modelių. Gal kas turit ką nors įdomesnio- pasidalinkit...
O aš įdedu savo sukauptą vyriškų modelių kolekciją. Gal kam pravers...
http://picasaweb.goo...ki?locked=true#
Atsakyti
QUOTE(Eledita @ 2011 01 24, 17:04)
Pavasariui artėjant pradėjau ieškot plonesnių vyriškų džemperių modelių. Gal kas turit ką nors įdomesnio- pasidalinkit...
O aš įdedu savo sukauptą vyriškų modelių kolekciją. Gal kam pravers...
http://picasaweb.goo...ki?locked=true#

Nieko nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2011 01 24, 18:54)
Nieko nerodo g.gif

Atsiprašau, nustatymai blogi buvo. Dabar turėtų būt gerai smile.gif
http://picasaweb.goo...esigns/Vyriski#
Atsakyti