Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

QUOTE(dianytis @ 2013 01 08, 21:24)
Ką gi pabaigiau dovaną savo vyriškiui, laikas pasirodyti  blush2.gif Reali spalva tamsiai

Labai gražu 4u.gif Ir tinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 01 08, 22:24)
Ką gi pabaigiau dovaną savo vyriškiui, laikas pasirodyti  blush2.gif Reali spalva tamsiai mėlyna  wub.gif  100% kašmyras, sunaudojau apie 750 g siūlų.
man labai patiko kaklas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 01 08, 22:24)
Ką gi pabaigiau dovaną savo vyriškiui, laikas pasirodyti  blush2.gif Reali spalva tamsiai mėlyna  wub.gif  100% kašmyras, sunaudojau apie 750 g siūlų.



Nuostabu. Auksarankė esate. thumbup.gif thumbup.gif
Aš savajam vis dar mezgu kalėdinį megztinį. biggrin.gif Tai per mažas, tai per trumpas. baigiu užsiknisti.. doh.gif
Atsakyti
dianytis, labai gražus megztinis bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū labai blush2.gif kaip smagu kai taip įvertina "kolegos" thumbup.gif kaip ir kiekviena, turbūt rasčiau ką galima būtų pataisyti, bet ir pati esu labai patenkinta rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 12 17, 18:06)
Negi nieko vyrams nemezgat?  smile.gif
Pasigirsiu savo nauju mezginiu, tik manekenas megztiniui per didelis smile.gif


kokius siuliukus naudojote, labai grazios pynes, tokios purios wub.gif ir apskritai labai grazus megztinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 01 09, 11:50)
kokius siuliukus naudojote, labai grazios pynes, tokios purios  wub.gif  ir apskritai labai grazus megztinis wub.gif

Dėkui. Siūlai Teksrenos, pusvilnoniai, 80 proc. vilna, 10 akrilas, 10 poliesteris. Megzta dvigubu siūlu. Jei reikia schemų ar aprašymo, turiu rusiškai.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2013 01 09, 11:25)
Dėkui. Siūlai Teksrenos, pusvilnoniai, 80 proc. vilna, 10 akrilas, 10 poliesteris. Megzta dvigubu siūlu. Jei reikia schemų ar aprašymo, turiu rusiškai.

aciu 4u.gif , jei kas, kreipsiuosi, siuo metu linkstu prie DG modeliuko, labai jau tiktu MB, taip galvoju wub.gif , bet niekaip neissirenku siulu, jau neviltis apeme doh.gif . Esu mezgus is Master Midaros, man jie labai patinka, minksti ir nesivelia, bet spalvyciu pasirinkimas nedidelis
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 01 10, 11:47)
aciu 4u.gif , jei kas, kreipsiuosi, siuo metu linkstu prie DG modeliuko, labai jau tiktu MB, taip galvoju wub.gif ,  bet niekaip neissirenku siulu, jau neviltis apeme doh.gif . Esu mezgus is Master Midaros, man jie labai patinka, minksti ir nesivelia, bet spalvyciu pasirinkimas nedidelis

Šitą modelį žadu ir aš mezgti sūnui, dabar mezgu http://club.osinka.ru/topic-85866?
Teksrenos siūlai man nėra patys pačiausi, susiburbuliuoja ilgiau nešiojant, bet esu pastebėjusi, kad rudos spalvos siūlai kažkaip gereseni, tarsi vilnos daugiau būtų g.gif gal tik taip atrodo, nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2013 01 10, 11:12)
Teksrenos siūlai man nėra patys pačiausi, susiburbuliuoja ilgiau nešiojant, bet esu pastebėjusi, kad rudos spalvos siūlai kažkaip gereseni, tarsi vilnos daugiau būtų g.gif gal tik taip atrodo, nežinau g.gif

pritariu šiai nuomonei drinks_cheers.gif

atnešu pariodyt savo ,,meną", tik kad manekenas perpus kūdesnis už savininką, tad vaizdas- kaip čia pasakius- nepilnas.Tiksliau saviniko rankos, krūtinė toki labiau galingi nei šio piepnos, tad vaizdas ant ano daug geresnis.
user posted image
kažkiek kaklas dar man nepatinka, bet nežinau kaip ką taisyt, fantazija nebeneša g.gif
atsiprašau, kad rašto gal nelabai matyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 10 sausio 2013 - 15:08
Smagu matyti, kad mamytes ir savo vyru neuzmirsta. Man labai patiko tas tamsiai melynas megztinis, be galo grazios ir kruopscios pynes wub.gif

Ikeliu ir as savo ka tik pabaigta pilko D&G megztuko varianta smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 01 12, 11:57)
Smagu matyti, kad mamytes ir savo vyru neuzmirsta. Man labai patiko tas tamsiai melynas megztinis, be galo grazios ir kruopscios pynes  wub.gif

Ikeliu ir as savo ka tik pabaigta pilko D&G megztuko varianta smile.gif



Ačiū, jūsų pyniuotis taip pat dailus thumbup.gif
Atsakyti