Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

ech... per anksti apsidžiaugiau... teks valyt dulkes nuo žodyno...
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2012 11 07, 16:30)
Osinkoj? Ten visa tema skirta būtent šiam megztukui.  Gaila, jei rusų kalba neskaitot, nes aš visada po šitą saitą pabraidau, jei ko norisi. 99 proc. būna megzta/išanalizuota.

O laiko, jo visada trūksta...  4u.gif
Papildyta:
Prašom.  biggrin.gif


joo, gal todel taip ir atrodo, kad rusiskai neskaitau... sad.gif gal butent del tos juosteles galetumet pagelbet?
Atsakyti
QUOTE(zizi_le @ 2012 11 07, 16:32)
joo, gal todel taip ir atrodo, kad rusiskai neskaitau... sad.gif gal butent del tos juosteles galetumet pagelbet?


Hmmmm.... Gal mėginčiau "Baltic braid"... g.gif

http://www.siskiyouk...icles/braid.htm

Pagooglinkit, yra pamokėlių. 4u.gif
Arba paprastuoju keliu, išvirkščiosiomis akimis pora eilių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedrasute @ 2012 11 07, 17:12)
Hmmmm.... Gal mėginčiau "Baltic braid"...  g.gif

http://www.siskiyouk...icles/braid.htm

Pagooglinkit, yra pamokėlių.  4u.gif
Arba paprastuoju keliu, išvirkščiosiomis akimis pora eilių.  4u.gif


na manau pagal foto, tai sitas ir bus smile.gif aciu labai smile.gif nebuvau dar tokio macius smile.gif
Atsakyti
Na pamokeliu, kaip tai numegzti radau, bet beda ta, kad kiek pavyko rasti, visur mezgama apvaliai, t.y. su valu... o ka daryt megztinio atveju? sad.gif itariu reiks nueit paprasciausiu keliu ir megzt isvirkscias akis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizi_le: 08 lapkričio 2012 - 14:23
Sveikos mezgėjos, susiruošiau ir aš savo draugui numegzti megztinį, iki šiol mezgiau ši bei tik sau smile.gif suradau megtuką kuri norėčiau numegzt bet aprašyme yra siulai пряжа Bouton d or KSAR Теrrе 576 (50% верблюжьей шерсти, 50% шерсти, 50 г/83 м): vienu žodžiu vilna, o aš noriu megzti iš pusvilnės, tokia ji gi storesnė, kaip man patarsit daryt su akim pavyzdžiui? ar megzti viską pagal aprašymą? kažkaip galvoju jei megsiu pagal aprasšymą tai iš storesnių siulų gausis labai didelis megztinis, rašo priekiui reikia surinkti 196 akis:( gal patarsite ką daryt? mano draugas yra smulkus, tai megsiu S dydį smile.gif
Atsakyti
nusimegzk bandomą pvz 20 akių . Tada net gali išskalbti ir išsidžiovinti. Tada ir apsiskaičiuosi kiek reikia akių tavo vyriškio megztukui. Nes nuo daug ko priklauso visas šitas reikalas- nuo siūlo storumo, pasirinktų virbalų ir žinoma nuo mezgėjos dar. Viena mezga labai laisvai , kita kaip tik įtemptai. nes nemanau kad kuri patars kiek tiksliai uždėt akių. Aš tai asmeniškai pati nusimezgu tokį bandymuką ir tada pasiimu labiausiai tinkantį vyro megztuką ir apsiskaičiuoju.
Atsakyti
Negi nieko vyrams nemezgat? smile.gif
Pasigirsiu savo nauju mezginiu, tik manekenas megztiniui per didelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 12 17, 18:06)
Negi nieko vyrams nemezgat?  smile.gif
Pasigirsiu savo nauju mezginiu, tik manekenas megztiniui per didelis smile.gif



Dailus, smagios pynės smile.gif aš irgi saviškį baiginėju, beliko kaklą gražiai išmegzti smile.gif
Atsakyti
be rėmų, fainas megztinis. Aš irgi nupyniavau vieną. MB broliui dovana.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naistė: 22 gruodžio 2012 - 17:31
QUOTE(Naistė @ 2012 12 22, 17:25)
be rėmų, fainas megztinis. Aš irgi nupyniavau vieną. MB broliui dovana.

Grazu, tik nelabai matosi, kokios ten pynes ax.gif
Atsakyti
Ką gi pabaigiau dovaną savo vyriškiui, laikas pasirodyti blush2.gif Reali spalva tamsiai mėlyna wub.gif 100% kašmyras, sunaudojau apie 750 g siūlų.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti