Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Tiesiog reikia laiko, paskui pamirsite ir matysite tik grazia nosyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 02 18, 14:43)
DolceVita, vis pamirstu paklausti.  O pries kiek laiko tyrimus dareisi? Specialiai vaziavai i kauna?
Papildyta:
Ir dar  4u.gif
O jums neatrodo, kad reiktu gmaile pakeisti slaptazodi..nes man keista, kad kazkas ziurineja nuotraukas musu ir klausia po to, kur galetu rasti musu  tema SM..  g.gif


nea! schmoll.gif tyrimus padaro pries op, visus! 4u.gif reikia pusvalandziu anksciau nuvaziuoti ir viskas, tik jie kainuoja 100 Lt, bet man taip buvo patogiau, nei vazineti per visokias istaigas su vaiku ant ranku doh.gif

o slaptazodi galim keisti, nes jau tikrai nejauku darosi g.gif
Atsakyti
Taip, būtinai keičiam slaptažodį. Kas pakeis? mirksiukas.gif Ir laukiu tada naujo į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Proud Mommy, pakeisi? blush2.gif
ir tada laikiu taip pat slaptazodzio per AZ 4u.gif
Atsakyti
o man geriausiai buvo tai kai ruosiausi operacijai atjau i opercine anesteziologei paduoti tyrimus o salia guli panale po nosies op ir visa dreba nuo narkozes kaip soko gavusi .jai taip salta buvo,kratesi visa.ooo kaip as tada issigandau baisus vaizdelis..sakau ir man taip bus,sako kiekvienam zmogui skirtingai.tada kai jau pagulde sakau neskriauskit baisiai.o kai suleido vaistus sako nu dabar uzmiksi ir blykt nieko nebepamenu,o kai jau prizadino sako kelkis kelkis kvepuok per burna kvepuok per burna nes as turbut norejau per nosi traukti ir tada sako lipk ant lovos su tais ratukais tada dar pamenu kai i lifta ivaziavom sakau nu graziai atrodau,kazkokia sesute sako labai juoktis pradejau biggrin.gif jo jo sakau neblogai,o save maciau veidrodyje lifte ant lubu buvo lotuliukas.gif poto nebepamenu iki lovos kaip joje atsiduriau,atsijungiau lifte.dabar tai linksma prisiminti,o tada kaip baisu buvo ogogo.
P.S.kai slaptazodi pakeisit parasykit i AZ. 4u.gif
Atsakyti
man ir mergytes nepamirskite kai pakeisite slaptazodi i AZ. 4u.gif
Atsakyti
Pakeiciau smile.gif
Atsakyti
Sveikutes seniai matytos, o kiek nauju veidu 4u.gif
Sveikinu visas pasidariusias op, viso ko geriausio 4u.gif
Matau pakeitet slaptazodi, atsiuskit asmenine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2010 02 18, 20:06)
Sveikutes seniai matytos, o kiek nauju veidu  4u.gif
Sveikinu visas pasidariusias op, viso ko geriausio  4u.gif
Matau pakeitet slaptazodi, atsiuskit asmenine  mirksiukas.gif

sveika 4u.gif kaip sekasi su nauja nosyte gyventi? gal foto turi nauju?
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 02 18, 19:08)
sveika  4u.gif  kaip sekasi su nauja nosyte gyventi? gal foto turi nauju?

Po truputi vis dar gyjimo procese manau, aga turiu, ikelsiu i pasta smile.gif
Atsakyti
Slaptazodi gavau, Aciu smile.gif
Papildyta:
Kita, o kada tau dabar pas chirurga reikia?
Ar dar laikosi gelio suformuota forma?
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2010 02 18, 19:17)
Slaptazodi gavau, Aciu smile.gif
Papildyta:
Kita, o kada tau dabar pas chirurga reikia?
Ar dar laikosi gelio suformuota forma?

Vaziuosiu velyva pavasari, ziuresiu ka pasakys, nezinau man rodos galiukas dar vis patines, gelis pakankamai gerai gailesi, gal koki 10% sumazejo... neaisku kaip cia bus. Kaip tavo nosiukas?
Ikeliau kelias naujas foto

Desert, super, labai grazu thumbup.gif wub.gif
Angelinka, nuostabi nosyte wub.gif labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 18 vasario 2010 - 20:40