Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Sveikutes smile.gif tiek visko cia priskaiciau, kad nusprendziau ir as savo patirtimi pasidalinti. Pries pusantru metu dariausi nosies op kaune pas G.P. ir likau labai nepatenkinta rezultatu verysad.gif tad nepatariu pas ji darytis schmoll.gif
Atsakyti
sveika, Naniuke,

labai uzjauciu, kad nesi patenkinta rezultatu nosytes:( O gal gali smulkiau papasakoti, manau vioms idomu bus, kas butent nepatiko po op? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 24 vasario 2010 - 12:46
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 02 23, 18:23)
Honey, grazus rezultatas    thumbup.gif



QUOTE(Desert @ 2010 02 23, 22:06)
Sveika, Honey, graziai atrodai  wub.gif  (parasyciau kad labai labai graziai, bet kad tos kvadratines akys  g.gif  mirksiukas.gif biggrin.gif  ) Sprendziant is nuotrauku, gerokai patrumpino nosyte? O kupreles pirmoe noutraukoe as nematau  g.gif

Ačiū 4u.gif
Kažkada buvau išsimatavusi tiksliai kiek mm nutrumpino, bet dabar jau nebeatsiminsiu. Tačiau iš šono tikrai daug trumpesnė ir smulkesnė nei buvo prieš tai.

QUOTE(angelinka @ 2010 02 24, 00:05)
thumbup.gif  4u.gif Labai labai grazi nosyte.O jei ir liko mazyte kuprele tai manau tik didelis privalumas ir chirurgo profesionalumo zenklas.Juk zymiai geriau naturaliai atrodanti grazesne nosis,negu ta,kuria is tolo matai,kad operuota,o tokiu daug gatveje ir tv matosi,visos atrodo su vienodomis nosimis..

Dėl pačios formos sutinku, atrodo labai natūrali ir tiesi, bet ta kuprelė man jokios neturėjusiai visą gyvenimą iš pradžių buvo tragedija. Paskui kažkaip susitaikiau, tuo labiau, kad man ji netrukdo, o kiti nepastebi. Tik liečiant nugarėlės kaulą šiek tiek jaučiasi, kad taip grubiai nuskaldytas.
angelinka, kiek tau laiko po antros op praėjo? Ar patenkinta rezultatu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 02 24, 14:02)
Ačiū 4u.gif
Kažkada buvau išsimatavusi tiksliai kiek mm nutrumpino, bet dabar jau nebeatsiminsiu. Tačiau iš šono tikrai daug trumpesnė ir smulkesnė nei buvo prieš tai.
Dėl pačios formos sutinku, atrodo labai natūrali ir tiesi, bet ta kuprelė man jokios neturėjusiai visą gyvenimą iš pradžių buvo tragedija. Paskui kažkaip susitaikiau, tuo labiau, kad man ji netrukdo, o kiti nepastebi. Tik liečiant nugarėlės kaulą šiek tiek jaučiasi, kad taip grubiai nuskaldytas.
angelinka, kiek tau laiko po antros op praėjo? Ar patenkinta rezultatu? 4u.gif



va del tos nugareles..man tas pats..jauciu grubleta kaula... tai ciuju susimes ir man kokia 1 mm kuprele..ech doh.gif na tiek, kad mano seniau kupra buvo ohoho lotuliukas.gif na bet cia tik pati taip svarstau, va ryt einu pas daktara i apziura tai isklausinesiu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 02 24, 14:17)
va del tos nugareles..man tas pats..jauciu grubleta kaula... tai ciuju susimes ir man kokia 1 mm kuprele..ech doh.gif na tiek, kad mano seniau kupra buvo ohoho  lotuliukas.gif  na bet cia tik pati taip svarstau, va ryt einu pas daktara i apziura tai isklausinesiu 4u.gif  ax.gif

Ji susimest negali, kuprelė arba yra, arba nėra tik per nugarėlės patinimą to dar nesimato smile.gif Na, bent jau man taip buvo, kad viskas pasirodė tik nuslūgus tam didžiajam tinimui (po maždaug 6 mėn), paskui viskas po truputį "susėdo". O kas liko, tas jau liko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2010 02 23, 23:05)
thumbup.gif  4u.gif Labai labai grazi nosyte.O jei ir liko mazyte kuprele tai manau tik didelis privalumas ir chirurgo profesionalumo zenklas.Juk zymiai geriau naturaliai atrodanti grazesne nosis,negu ta,kuria is tolo matai,kad operuota,o tokiu daug gatveje ir tv matosi,visos atrodo su vienodomis nosimis..

Labai gerai parasei, angelinka, Honey nosyte labai naturaliai atrodo, o vat mano tai tikrai matysis kad operuota, maza to dar ir KAS operavo bus aisku doh.gif biggrin.gif

QUOTE(*smile* @ 2010 02 24, 00:51)
Sveikos, jungiuosi ir aš prie jūsų kompanijos  4u.gif tikiuosi priimsit  ax.gif 

Sveika, o gal jau zinai pas ka operuosies ar buvai konsultacijoje?

QUOTE(Honey @ 2010 02 24, 13:21)
Ji susimest negali, kuprelė arba yra, arba nėra tik per nugarėlės patinimą to dar nesimato smile.gif Na, bent jau man taip buvo, kad viskas pasirodė tik nuslūgus tam didžiajam tinimui (po maždaug 6 mėn), paskui viskas po truputį "susėdo". O kas liko, tas jau liko ax.gif

O lieciant jautesi ta kuprele ar ne?
Atsakyti
Matau, Papečkio gerbėjų gretos auga

DolceVita kaip gi tu laikaisi? Kaip jautiesi? Matai, laikas kaip greitai bėga mirksiukas.gif Ar keičiasi dar kas? Gal vėl pasirodytum 4u.gif

Aušrie, o tavo nosiukas dar keičiasi, ar atrodo jau beveik taip pat?

Kateete Kriste (Kraisle gal dabar?) o tu ar jau visiškai susigyvenai su nauja savo nosyte?

Greitai čia viskas praėjo, greitai atsigavot, mergaitės.



Atsakyti
mano nosiukas pries op buvo tiesus ir siauras,tik nepatiko kuprele. O po op is sono ziurint kupreles nebebuvo, bet is priekio toOokia asimetriska tapo: nugarele kairioje puseje vis dar issiputusi,o galiukas kaireje puseje idubes labiau nei desineje.desineje net storesnis atrodo doh.gif pakartotine nosies galiuko op dariau lapkriti pas ta pati daktara, bet vaizdelis nepagerejo verysad.gif db galvoju apie pakartotine nosies korekcija, bet jau pas kita chirurga. gal ka, mergaites, galit patarti? koks chirurgas geriausiai pataiso kito chirurgo broka? g.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

dienos bega greitai... tas tai tikrai smile.gif
kol kas rezultatas tas pats, buna rytu, kad net negaliu i veidrodi ziureti sad.gif o buvo tokia diena, kad patinimas kairej pusej buvo siek tiek atsitraukes, tai vaizdas is karto geresnis, bet tai tik 1 diena buvo doh.gif sad.gif

vakar atsikeliau su bulve doh.gif nepadejo nei "shpaklius" jauciausi tragiskai...
Pabandysiu siandien laisvesne min istaikiusi nusifotografuoti, bet man regis viskas tas pats, niekas nepasikeite

Po op, akivaizdziai matau tik kad nosis tarp akiu nusileido graziai, o pats galas deja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 02 24, 13:10)
Labai gerai parasei, angelinka, Honey nosyte labai naturaliai atrodo, o vat mano tai tikrai matysis kad operuota, maza to dar ir  KAS operavo  bus aisku doh.gif  biggrin.gif

Na man geriau, matosi, kad operuota, ne kad as buciau kompleksuota, o ir kas op neturi reiksmes, bent as tai esu gana patenkinta rezultatu, zinoma, prikibti yra prie ko, bet manau tu kabliuku visur galima surasti. mirksiukas.gif
Atsakyti
pridejau daug foto is visu pusiu blush2.gif
dabar lauksiu nuosirdzios kritikos 4u.gif
Atsakyti
DolceVita, tavo nosytė atrodo taip, kaip ir turi atrodyti praėjus TIK mėn po op - nugarėlė po truputį leidžiasi, o galas lieka patinęs. Man, kaip linkusiai į tinimą, išvis pirmieji rezultatai pasirodė praėjus tik panašiai po 4-5mėn, iki tol gyvenau su didele bulve veide biggrin.gif Dar gerai, jei tinimas tolygiai nueina, o dažnai būna, kad viena pusė leidžiasi greičiau nei kita, tada tai stresas ax.gif Nesijaudink, viskas su laiku sustos į savo vietas, graži ta tavo nosytė bus, jau dabar matosi
Atsakyti