Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(*smile* @ 2010 03 08, 20:46)
Norėčiau ir aš jas pamatyt.. bet tai galima tik seniai čia diskutuojantiems nariams  verysad.gif o taip norėtųsi pamatyti realius gyd darbus, būtų daug lengviau pačiai rinktis pas kurį operuotis..  verysad.gif o dažnai čia diskutuoti tiesiog neturiu laiko, tai jaučiu taip ir liksiu nepamačius foto. Na, bet labai tikiuosi, kad pasirinksiu tinkamą chirurgą, gal kaip nors  biggrin.gif

aha as irgi,buvau pagal rekomendacijas nusprendusi eiti pas Papecki,bet kai cia parasiau,tai gavau labai daug neigiamos info apie ji,ir visiskai pasimeciau,dabar nezinau kur eiti,pasirinkimas kaip ir didelis,bet man labai truksta nuotrauku,kai dariausi (.)(.) tai issirinkau visas foto kur situacija panasiausia i mano,ir pasiziurejusi rezultatus "po" buvo labai lengva apsispresti ko,kiek ir kur noriu,bet va su nosim sunkiau gaunasi,visu pirma labai mazai foto yra paciu chirurgijos centru tinklapiuose,todel sunku atrasti rezultata panasiausia i mano nosiuka...
Atsakyti
Aš manau, reikėtų pasirinkti 2-3 chirurgus ir eiti pas juos į konsultacijas - kiekvienas turi foto duomenų bazes, ir pagal tavo nosies modelį parenka artimiausius pavyzdžius.
Kitas variantas - rašyti el.laiškus, siųsti aiškią savo foto iš priekio ir iš šono ir laukti, ką pasiūlys.
LINUXOX, gi esi kaunietė, nenori pas S.V. ar T.A.?


Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 03 09, 12:46)
visu pirma labai mazai foto yra paciu chirurgijos centru tinklapiuose,todel sunku atrasti rezultata panasiausia i mano nosiuka...


sveika,
manau dauguma cia esanciu man pritars, juk nesvarbu, kiek nuotrauku perziuresi ir ka tau parodys pats chirurgas, tavo rezultatas bus visvien labai individualus mirksiukas.gif as nemanau, kad chirurgai nosis koreguoja pagal kazkokius trafaretus, juk reikia derinti prie veido visumos, kas tinka vienai mergaitei su tokia nosismi, nebutinai tiks kitai, nors nsosyte bus viens prie vieno. As taip manau.

Jei siuo reikalu tikrai domites ir esate pasirengusi ideti savo nuotrauku i musu "paslapciu skrynele", tai gal ir sutiktumem pasidalinti stebuklinguoju "rakteliu" 4u.gif Ka mano kitos mergaites?
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 03 09, 15:09)
sveika,
manau dauguma cia esanciu man pritars, juk nesvarbu, kiek nuotrauku perziuresi ir ka tau parodys pats chirurgas, tavo rezultatas bus visvien labai individualus  mirksiukas.gif  as nemanau, kad chirurgai nosis koreguoja pagal kazkokius trafaretus, juk reikia derinti prie veido visumos, kas tinka vienai mergaitei su tokia nosismi, nebutinai tiks kitai, nors nsosyte bus viens prie vieno. As taip manau.

Jei siuo reikalu tikrai domites ir esate pasirengusi ideti  savo nuotrauku i musu "paslapciu skrynele", tai gal ir sutiktumem pasidalinti stebuklinguoju "rakteliu"  4u.gif  Ka mano kitos mergaites?


Na as irgi galeciau ideti savo nuotrauku, kokia buvo pries, po tvarsciu nuemimo, po triju menesiu, po metu ir po 8-iu....skirtumas laaaaabai didelis tarp visu....
Atsakyti
QUOTE(**Saulė** @ 2010 03 08, 20:47)
nors sutartyje rasoma, kad tai laikini dalykai, man deja liko nejautra..

Na, bent jau Vitkaus sutartyse nuolatinė nejautra nurodoma kaip viena iš galimų komplikacijų.
O šiaip kažkuri mergina, man rodos, darėsi antrą korekciją, nes visiškai nejautė nosies galo po pirmos op (kuri jai buvo padaryta prie daug metų), tai po antros jai sutvarkė. Vaje, niekaip neatgaminu jos slapyvardžio doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 03 09, 14:05)
Aš manau, reikėtų pasirinkti 2-3 chirurgus ir eiti pas juos į konsultacijas - kiekvienas turi foto duomenų bazes, ir pagal tavo nosies modelį parenka artimiausius pavyzdžius.
Kitas variantas - rašyti el.laiškus, siųsti aiškią savo foto iš priekio ir iš šono ir laukti, ką pasiūlys.
LINUXOX, gi esi kaunietė, nenori pas S.V. ar T.A.?

Teisingai sako, kad krūtinės op visai kitokia nei nosies. Kol kas nemačiau nei vieno nosies komp. varianto (tame tarpe ir mano), kuris atitiktų realybę. Net pagal rekomendacijas kartais sunku pasirinkti, nes vienam sugyja vienaip, kitam - visai kitaip smile.gif
Pagal atsiliepimus TA., man rodos, populiaresnis (.)(.) srity, veidą koreguotis geriau pas SV. Apskritai per 3 metus čia forume lygtais nei viena nesioperavo nosies pas TA, tai sunku ką ir sakyt g.gif
Kaune dar Kaikaris ir Norkai yra.
Atsakyti
kad as tureciau laiko tai per visus pereiciau pasikonsultuoti...Bet labai gerai patarete kad galima el.pastu susirasyti bent pradzioje smile.gif
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif
Mano nosis irgi kaip bulvė, atrodo, kad ant kaklo augtų nosis... Nu baisumas... ; //
Kadangi man tik 15-ka tai operacijos žinoma dar nedarysiu, bet ateiti - žadu.
Taigi gal žinote kaip bent jau optiškai užmaskuoti tą nosį? Gal kokios yra šukuosenos, kurios atitraukia dėmesį nuo didelės nosies? Ar šiaip dar kas... Prašau padėkite.
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 03 09, 13:09)
  Ka mano kitos mergaites?

Manau, kad butinai reiktu naujoms mergaitems ir savo nuotraukeles parodyt 4u.gif
Atsakyti
oi, as niekaip neatsidziaugiu, kad paklijavus pleistra pagrazejo mano nosis, siandien irgi viskas gerai, gal sakau as ten koki ora isminkiau is jos lotuliukas.gif

siandien vienai draugei issiunciau 2 nuotraukas pries ir 2 po op (idejau jas ir i musu dezute) ir klausiu, ar matai koki skirtuma. Ji atraso, na taip, 2 nuotraukos tavo, o 2 ne tavo lotuliukas.gif Tikrai labai smagu! thumbup.gif
Papildyta:
Sveika, Angelinka,

kaip jautiesi? kaip nosiukas? vis grazeji? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 09 kovo 2010 - 18:35
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 03 09, 18:34)
oi, as niekaip neatsidziaugiu, kad paklijavus pleistra pagrazejo mano nosis, siandien irgi viskas gerai, gal sakau as ten koki ora isminkiau is jos  lotuliukas.gif


Sveika, gal gali placiau papasakoti apie ta pleistru klijavima blush2.gif ir ar tie pleistrai tokie, kur po operacijos buvo nosis apklijuota? kiek tu pleistru priklijuoji, koki plota? Mano viena nosies puse labiau tinsta (tikiuosi), tai nosis tokia kreiva vakarop buna, tai gal paklijavimas padetu, tik bijau ka nors prisidaryt doh.gif Koks tu pleistru poveikis? minkstuosius audinius jis prispaudzia ar ka? nes kaulas kaip ir sugijes g.gif Brukstelk, jei gali placiau apie ta procedura 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2010 03 09, 18:46)
Sveika, gal gali placiau papasakoti apie ta pleistru klijavima  blush2.gif ir ar tie pleistrai tokie, kur po operacijos buvo nosis apklijuota? kiek tu pleistru priklijuoji, koki plota? Mano viena nosies puse labiau tinsta (tikiuosi), tai nosis tokia kreiva vakarop buna, tai gal paklijavimas padetu, tik bijau ka nors prisidaryt  doh.gif  Koks tu pleistru poveikis? minkstuosius audinius jis prispaudzia ar ka? nes kaulas kaip ir sugijes  g.gif  Brukstelk, jei gali placiau apie ta procedura  4u.gif  Aciu  4u.gif



taip, manau prispaudzia minkstuosius audinius, bet jei tau neliepe klijuoti tai gal nereikia g.gif o pleistarai tie, kur po op itvaras buvo prilipintas mirksiukas.gif o daugiau nelabai ka turiu apie ta procedura ka pasakyti blush2.gif klijuoju ir tiek

beja, akm aktualu, man ka tik atrase S.V del to siulo, kuris neistirpo, kad reikia vaziuoti pas ji ir butinai isimti unsure.gif kaip bijau, siaubas, juk jau viskas sugije, tai kaip ten ji istrauks, numirsio ant to gultelio, jau dabar siurpai eina per kuna is baimes unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 03 09, 18:34)

siandien vienai draugei issiunciau 2 nuotraukas pries ir 2 po op (idejau jas ir i musu dezute) ir klausiu, ar matai koki skirtuma. Ji atraso, na taip, 2 nuotraukos tavo, o 2 ne tavo  lotuliukas.gif  Tikrai labai smagu!  thumbup.gif


lotuliukas.gif Labai graziai atrodai siose nuotraukuose smile.gif Turbut gera nuotaika dar prideda grozio wub.gif thumbup.gif
Atsakyti