Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

QUOTE (Miglute @ 2004 10 19, 12:31)
Deize, negavau kazkodel g.gif

mano telefonas 861439077, shia savaite ish ryto busiu namie iki pietu.(Regina)
Atsakyti
Deize, parasiau tau emaila. Susirasom, kai galesi.
Atsakyti
Shia vasara pirma karta auginau sviranchias palergonijas.Kaip jas paruoshti zhiemai?
Atsakyti
Mano mama pelargonijas inesa i vidu, bet laiko vesioje patalpoje. Kai name tai yoki kambari galma surasti, bet kur laikyti bute...

O pas mane balkone dar zydi naslaites clap.gif
Atsakyti
Deize, as irgi siemet pirma karta smile.gif . Kazkur skaicaiu,kad reikia ziema laikyti vesiai ir sviesiai. As parnesiau is balkono, nuploviau ir kol kas dar laikau kambaryje - nerandu tokios vesios vietos, kad butu sviesu....
Kazin, ar ne Rojaus soduose straipsniukas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 11 10, 07:58)
Deize, as irgi siemet pirma karta smile.gif . Kazkur skaicaiu,kad reikia ziema laikyti vesiai ir sviesiai. As parnesiau is balkono, nuploviau ir kol kas dar laikau kambaryje - nerandu tokios vesios vietos, kad butu sviesu....
Kazin, ar ne Rojaus soduose straipsniukas buvo g.gif

Ash savo irgi atsineshiau i kambary, bet kazhkaip ranka nekila nukirpti, nes shilumoje vel pradejo skleistis zhiedai.O "vesiai" tai kiek? Pas mus zhiema kampiniame kambaryje tik 18 laipsniu. sad.gif
Atsakyti
Deize, va ka radau :

http://www.rojaussod...snis.php?id=292

Itariu ,kad tas vesiai, tai kokie 5-10 laipsniu... Pas mane tiek tik garaze. Tai turbut teks iskraustyti... Beje, o kokios spalvos tavo pelergonija ? Mano - tamsi vysnia.
Atsakyti
O gal turite ir istiklinta balkona.... Nors as kaip geliu myletoja wink.gif neleidziu nieku gyvu istiklinti balkona tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 11 10, 09:16)


Itariu ,kad tas vesiai, tai kokie 5-10 laipsniu... Pas mane tiek tik garaze. Tai turbut teks iskraustyti... Beje, o kokios spalvos tavo pelergonija ? Mano - tamsi vysnia.

Turiu ryshkiai raudona, shvelniai ruzhava pilnavidure ir balta su tamsiai ruzhavais drizheliais, dar viena nebuvo prazhidusi tad spalvos nezhinau. Reishkia zhiema shvesos nereikia?Tai gal galima nesht i rusi?
Atsakyti
QUOTE (dorado @ 2004 11 10, 09:21)
O gal turite ir istiklinta balkona.... Nors as kaip geliu myletoja wink.gif neleidziu nieku gyvu istiklinti balkona tongue.gif

Ne, balkonas atviras, kur gi geles vasara desim, jie bus stiklintas unsure.gif
Atsakyti
O pas mane tos svyrancios palergonijos(ar pelargonijos smile.gif )dar uz lango,dar laikosi viena kekele ziedu,tai kazkaip gaila ismest.Dar norejau paklaust,jei laikyciau garaze tamsoje ar gerai butu?Be to pas mane pailgas lovelis,gal reiktu persodint i vazonus,ar nejudint?O ar jas visai nukirpt reikia, iki pat zemes?Va kiek klausimu smile.gif Beje, jos pas mane bordo baltai pamargintos,kitos rausvos.
Atsakyti
As supratau,kad sviesos reikia. Pas mus garazas sveisus, tai problemos nebus. Patamsyje turetu ugliai tyst, augti negraziai. O persodint nereikia . Tik retkarciais truputi palieti

Deize, oho kiek tu turi ivairiu smile.gif As tik pabandymui viena nusipirkau . Siaip pas mane 2 balkonai, is ju viens i siaures vakarus, tai ten ne kazin kas auga.... Pietiniam auginu surfinijas, o tam tamsiam - kas sauna i galva. Siemet auginau smulkiaziedes petunijas . O kitais metais - nezinau dar g.gif
Atsakyti