Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

"Organines kilmes" tikrai nera tapatu zodziui sveika ar naturalu.O nafta jusu manymu kokios kilmes?Ne organines?
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2011 11 01, 11:28)
"Organines kilmes" tikrai nera tapatu zodziui sveika ar naturalu.O nafta jusu manymu kokios kilmes?Ne organines?

naturali zaliava yra naturali, bet jeigu imama kaip zaliava kazkas, kas cheminiu budu isgauta is gamtines zaliavos, dirbtinai suskaidyta naturali formule, tai turbut nelabai organines kilmes dalykas ir odai gali nepatikti. 4u.gif Taciau kai kurie junginiai sudarantys plevele ant odos kaip mineraliniai aliejai ir dedami su tikslu ta plevele sudaryt del didesnes odos apsaugos Turiu krema uz 350 lt ir jame yra irgi skysto parafino, aisku, ne antroj ingredientu pozicijoj. g.gif Tai ir norisi tiket, kad i ta ODA krema su alijosium tiek daug skysto parafino prideta del apsaugos, o ne del pigumo, nes kremas nepigus. Skysti parafinai vyrauja kremuose uz 2 lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 11 01, 06:08)
naturali zaliava yra naturali, bet jeigu imama kaip zaliava kazkas, kas cheminiu budu isgauta is gamtines zaliavos, dirbtinai suskaidyta naturali formule, tai turbut nelabai organines kilmes dalykas ir odai gali nepatikti.  4u.gif


Na, pasigilinus, kaip mineralinis aliejus yra išgaunamas iš naftos, aš didelio skirtumo nematau tarp to ir, pvz., rafinuotų aliejų, kurie išgaunami iš riešutų ir pan. ax.gif Tik tiek, kad nafta prastą reputaciją turi. Be to, rafinuotas, dezodoruotas alyvuogių aliejus "natūraliau" ir priimtiniau žmonėms skamba, nei baisingoji nafta. Ir praktiškai viskas, kas kosmetikoje (net ir "natūralioje") naudojama, yra vienaip ar kitaip chemiškai manipuliuojama. Kitaip atidarius kremo indelį pamatytume cielą obuolį, o ne kremą su obuolių ekstraktu smile.gif
Paklausus O.D.A., kodėl jie parafiną pasirinko- garantuoju, kad atsakymas bus- dėl minimalios dirginimo rizikos ir efektyvumo. Juk po visokių rūgštinių procedūrų reikia kuo paprastesnės kosmetikos, kad sudirgimo galimybė būtų minimali. O mineralinis aliejus yra praktiškai auksinis standartas, kas liečia hipoalergines priemones. Dėl to jis ir visokiuose vaistiniuose tepaluose kaip bazė naudojamas.
Dar iš kitos pusės pasižiūrėjus- tos pačios O.D.A. naudojamos a la vaisių rūgštys su vaisiais nieko bendro neturi, nes paprastai yra išgaunamos ne iš vaisių, o laboratorijose, sintetiniu būdu. Irgi jose nieko natūralaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 01 lapkričio 2011 - 19:23
sveikos merginos. Norejau jusu paklausti, o galima naudoti regeneruojanti krema 5 proc. sausai odai, linkusiai raudonuoti ir su poromis T zonoj... zodziu man sunku atrast gera krema, nes visad veidas kaista, tuoj raudonuoja, tai bijau kad nuo situ dar blogiau nebutu. Nors aprasyme kaip ir galima...Gal kas bandete su jautria oda?
Atsakyti
QUOTE(jurjor @ 2011 11 04, 20:30)
sveikos merginos. Norejau jusu paklausti, o galima naudoti regeneruojanti krema 5 proc. sausai odai, linkusiai raudonuoti ir su poromis T zonoj... zodziu man sunku atrast gera krema, nes visad veidas kaista, tuoj raudonuoja, tai bijau kad nuo situ dar blogiau nebutu. Nors aprasyme kaip ir galima...Gal kas bandete su jautria oda?

as bandziau is smalsumo, nei man reikejo, nei ka, ir nusprendziau, kad man rugstinis kremas negerai, prausikli galiu naudot, kremo - ne. Vienas dalykas, mane kokius 2 men bere, ko anksciau nebuvo, antras dalykas isryskejo kapiliaru tinklas ant skruostu. jeigu buciau siaip isberta, tai naudociau. Visad reik ziuret, ar daugiau pliusu ar minusu is to naudojimo, kokia yra problema. Ir dar man tas kremas koki menesi grauze tik uzdetas. Prausiklis grauzia maziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 04 lapkričio 2011 - 21:30
QUOTE(susidomejus @ 2011 11 04, 23:29)
as bandziau is smalsumo, nei man reikejo, nei ka, ir nusprendziau, kad man rugstinis kremas negerai, prausikli galiu naudot, kremo - ne. Vienas dalykas, mane kokius 2 men bere, ko anksciau nebuvo, antras dalykas isryskejo kapiliaru tinklas ant skruostu. jeigu buciau siaip isberta, tai naudociau. Visad reik ziuret, ar daugiau pliusu ar minusu is to naudojimo, kokia yra problema. Ir dar man tas kremas koki menesi grauze tik uzdetas. Prausiklis grauzia maziau.

aciu uz pasidalinima patirtimi 4u.gif As del to ir bijau, kad griaus ir pan...ir taip vargse mano odyte... doh.gif nes jau tokio jautrumo veidas...nzn koki krema reikia nusipirkt...kad veidas neraustu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurjor @ 2011 11 04, 23:39)
aciu uz pasidalinima patirtimi 4u.gif  As del to ir bijau, kad griaus ir pan...ir taip vargse mano odyte...  doh.gif  nes jau tokio jautrumo veidas...nzn koki krema reikia nusipirkt...kad veidas neraustu  verysad.gif

Nusipirkit raminanti krema skirta jautriai odai, manau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Būčiau dėkinga, jei turinčios 7% ar 10% prausiklius parašytumėte jų pilnas sudėtis 4u.gif Jų puslapyje deja sudėčių nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunny Day @ 2011 12 16, 18:07)
Sveikos 4u.gif

Būčiau dėkinga, jei turinčios 7% ar 10% prausiklius parašytumėte jų pilnas sudėtis 4u.gif Jų puslapyje deja sudėčių nėra verysad.gif


7% sudėtis.
Atsakyti
naudojau prausikli 10 proc, is pradziu buvo nieko, po to isdygo 2 spuogai, ir kokia sav nedingo. nustojau naudot prausikli, kaip ir pradejo trauktis tie du spuogai.

nezinau ar galiu toliau naudot g.gif butu gaila, nes visai svariai nuplaudavo oda.
Atsakyti
Na ka, supratau, kad prausiklio man reikia naudoti kokius 2,3 kartus per sav., tada viskas gerai, nedirgina, nesausina, ir pan.


O sudetis 10 % tokia

Distilled water, glycolic acid, salicylic acid, 2-propanol, sodium hidroxide, 1,2-propandiol, D-(+)glicono-1,5-lactone, green tea extract, xanthan gum, disodium cocoamphodiacetate, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.
Atsakyti
Sveikos, mergaites, smile.gif

susidomejau sia kosmetika, maciau, kad tikrai daug prirasyta apie sia kosmetika, bet noreciau dar pasiteirauti apie jos poveiki riebiai, linkusiai i berimus, su labai issipletusiomis poromis odai. Kuri krema ir prausikli geriausia pasirinkti sio tipo odai?
Buciau dekinga jei parasytu panasia oda turincios merginos/moterys blush2.gif ar tikrai matosi poveikis? Ar bent kazkiek sutraukia poras (nes mano tikrai labai issipletusios, deformuotos verysad.gif ) ?

O kokie atsiliepimai apie paakiu kremuka? (mano paakiai patamseje, yra smulkiu raukslyciu)

Aciu! 4u.gif
Atsakyti