Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 05 28, 14:26)
Ateinu su klausimu, tos kurios pradėjo naudoti ODA rugštinę kosmetiką t.y. prausiklius bei kremus, kiek laiko Jus bėrė ?

As pradejau nuo kito gamintojo rugstiniu priemoniu, bet bere mane ilgai (nors iki to laiko problemu su spuogais neturejau, tik inkstirai), kokius 4-5 menesius. Nezinau, gal dar kas itakos tam turejo. Dabar vasarai noriu atsisakyti rugstiniu priemoniu, bet bijau, kad vel grizus prie ju vel bus tas baisus "pripratimo" laikotarpis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 05 28, 14:52)
As pradejau nuo kito gamintojo rugstiniu priemoniu, bet bere mane ilgai (nors iki to laiko problemu su spuogais neturejau, tik inkstirai), kokius 4-5 menesius. Nezinau, gal dar kas itakos tam turejo. Dabar vasarai noriu atsisakyti rugstiniu priemoniu, bet bijau, kad vel grizus prie ju vel bus tas baisus "pripratimo" laikotarpis doh.gif




Na pas mane tokia pati situacija, tik aš rūgštinį prausiklį bei rūgštinį kremą naudoju mėnesį laiko, tačiau bėrimai, kurių ankščiau nebuvo, dabar yra,... tas mane varo į neviltį doh.gif Todėl jau antra diena, kaip atsisakiau rūgštinių priemonių ir odos būklė gerėja. Todėl ir iškilo dilema ar laukti ilgiau ir kankintis su tais bėrimais ar ne... huh.gif
O Jums po 4-5 mėnesių odos būklė visiškai susitvarkė ar vis dar turite problemą su inkštirais ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 28 gegužės 2011 - 15:02
Man nuo rūgštinių priemonių nebuvo jokių bėrimų. Nuo Rasos net nedilgčiojo, po primo O.D.A. prausiklio panaudojimo jaučiau kelias minutes dilgčiojimą, po antro prausimosi dilgčiojo perpus trumpiau, nuo trečio katro nieko nebejaučiau. Bet nei bėrė, nei dar kokių kitų nepageidaujamų reiškinių buvo.
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 05 28, 13:26)
Ateinu su klausimu, tos kurios pradėjo naudoti ODA rugštinę kosmetiką t.y. prausiklius bei kremus, kiek laiko Jus bėrė ?

man tik pradejus naudot iskart veidas susitvarke,nebuvo jokiu berimui,atvirksciai smile.gif bet cia su sitom vienintelem priemonem,kitokiu rugstiniu negaledavau net panaudot ilgiau,nes veida taip isberdavo kad baisu net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 05 28, 09:01)
Todėl ir iškilo dilema ar laukti ilgiau ir kankintis su tais bėrimais ar ne...  huh.gif


Paprastai su rūgštimis rekomenduojama palaukti bent du mėnesius.
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 05 28, 16:01)
Na pas mane tokia pati situacija, tik aš rūgštinį prausiklį bei rūgštinį kremą naudoju mėnesį laiko, tačiau bėrimai, kurių ankščiau nebuvo, dabar yra,... tas mane varo į neviltį  doh.gif  Todėl jau antra diena, kaip atsisakiau rūgštinių priemonių ir odos būklė gerėja. Todėl ir iškilo dilema ar laukti ilgiau ir kankintis su tais bėrimais ar ne...  huh.gif
O Jums po 4-5 mėnesių odos būklė visiškai susitvarkė ar vis dar turite problemą su inkštirais ?

Nea, visiskai nesusitvarke, nors pagerejo, inkstiru sumazejo. Is kitos puses po tu baisiu spuogu (nes bere tokiais dideliais giluminiais spuogais) atsirado demeles, kurios neisnyksta doh.gif

QUOTE(himalaia @ 2011 05 28, 17:58)
Paprastai su rūgštimis rekomenduojama palaukti bent du mėnesius.

himalaia, jei dabar kokiems 3-4 men. atsisakyciau rugstiniu priemoniu, tai veliau grizus prie ju vel prades berti? O gal tada palikti kokia viena priemone (pvz. prausikli vakarais), kad oda neatprastu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 05 28, 13:26)
Ateinu su klausimu, tos kurios pradėjo naudoti ODA rugštinę kosmetiką t.y. prausiklius bei kremus, kiek laiko Jus bėrė ?

nebėrė visai, na aš ir prieš naudojimą problemų jokių neturėjau, tai ir naudodama neturiu smile.gif
Atsakyti
Mane bere koki menesi, pries tai nebere. Mano oda jautri, yra issipletusiu kapiliaru.
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2011 06 22, 09:32)
Merginos, per kiek laiko pristato kosmetika uzsisakius tiesiogiai is ju puslapio? uzsakiau pirmadieni, idomu ar gausiu iki Joniniu g.gif

gavau vakar kremuka ir prausikli, vakare isbandziau, tai nezinau ar cia saviitaiga ar tikrai oda ryte atrode pasviesejus, pagrazejus mirksiukas.gif kremuka pirkau 7proc, tai ne per riebus, gerai isigere, o nuo prausiklio vakar truputi pagrauze, bet siandien ryte tepant nieko nesijaute smile.gif ziuresim kokie bus rezultatai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 05 28, 13:26)
Ateinu su klausimu, tos kurios pradėjo naudoti ODA rugštinę kosmetiką t.y. prausiklius bei kremus, kiek laiko Jus bėrė ?



As naudoju kito gamintojo rugstines priemones, tai mane pabere kokias 3 dienas. Pries tai pora metu naudojau produktus su BHA. Gal sakau oda jau yra ipratusi prie rugsciu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2011 06 23, 09:32)
gavau vakar kremuka ir prausikli, vakare isbandziau, tai nezinau ar cia saviitaiga ar tikrai oda ryte atrode pasviesejus, pagrazejus mirksiukas.gif kremuka pirkau 7proc, tai ne per riebus, gerai isigere, o nuo prausiklio vakar truputi pagrauze, bet siandien ryte tepant nieko nesijaute smile.gif ziuresim kokie bus rezultatai mirksiukas.gif

aš jau baigiau šį kremą, nežinau, nepadarė man jis įspūdžio, g.gif viskas su juo gerai, kai oda nėra problematiška, tai nėra kur ir stebuklams vykti, kita vertus, alphahydrox AHA kremas man kažkodėl daug labiau patiko ax.gif dar man ODA kremo kvapas nepatiko schmoll.gif net ir vyras atsigulus vakare sakydavo, kad jam smirda mano kremas lotuliukas.gif Nesakyčiau, kad smirda, bet kvapas išties kažkoks nemalonus, bet čia turbūt subjektyvu unsure.gif Išvada antrą syk nepirksiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 23 birželio 2011 - 15:33
Anksciau minejau, jog naudojau ODA priemones, taciau panaudojus menesi laiko viska meciau. Dideliu problemu su oda neturedavau, tad galvojau jog profilaktiskai panaudojus odai bus tik geriau, taciau pradejus naudoti ODA priemones visa menesi situacija mano akimis buvo tragiska, daug mazu spuogeliu, kokiu as niekada net nesu turejusi. Skaiciau daug straipsniu, jog neva oda tokiu budu valosi, taip pat buvau radusi informacijos, jog kosmetikos gamintojai daznai vartotojus klaidina, neva oda valosi tokiu budu sukeldama vis naujus berimus. Ir jeigu oda beria, vadinasi produktas netinka. Tad nusprendziau nebenaudoti rugstiniu ODA priemoniu ir jau po keliu savaiciu oda pradejo tvarkytis, o po menesio visiskai susitvarke... Tad nezinau, ar isties tos priemones netiko, ar kokia velniava buvo... Dabar pradejau naudoti misriai odai skirtus produktus is Estee Lauder ( prausiklis, serumas, kremas ). Jokiu priekaistu neturiu, viskas tinka ir patinka... nors si kosmetika nepriskiriama prie gydomosios, taciau rezultatas pranoko lukescius rolleyes.gif
Atsakyti