Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 10 18, 22:47)
as turejau 7%, ten irgi yra grudeliai rudos spalvos, kurie neitin patiko mano jautriai odai.


Kazka maisot, 7% nera jokiu grudeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 10 19, 12:51)
Kazka maisot, 7% nera jokiu grudeliu ax.gif

Ar gali buti, kad pasikeite sudetis? Nes esu praktiskai tikra, kad mano kremas buvo 7%, o kad grudeliai buvo tai tikrai ir sudetyje buvo graikiniai riesutai smile.gif Kai pirkau buvo pasirinkimas tarp 5, 7, ir 10% rugsties, dabar matau tik 7 ir 10% kremus. Tai gal pasikeite pakuotes ir sudetis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 19 spalio 2012 - 12:14
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 10 19, 13:04)
Ar gali buti, kad pasikeite sudetis? Nes esu praktiskai tikra, kad mano kremas buvo 7%, o kad grudeliai buvo tai tikrai ir sudetyje buvo graikiniai riesutai smile.gif Kai pirkau buvo pasirinkimas tarp 5, 7, ir 10% rugsties, dabar matau tik 7 ir 10% kremus. Tai gal pasikeite pakuotes ir sudetis  g.gif


Graikiniu riesutu kevalo milteliai visada buvo tik 10% kreme, kituose niekada nebuvo, zinau, nes esu turejusi visu rusiu kremus, taip pat ir dabar turiu 7% Man atrodo, kad jus visgi turejote 10% ax.gif Nezinau, kur jus ziurite, bet as, kaip ir anksciau, taip ir dabar matau visus-5%, 7% ir 10% kremus ax.gif
Atsakyti
Pries pora metu buvo ypatingas susidomejimas sia kosmetika. Na, ir dabar yra naudojanciu ir "atsiliepianciu". Taigi kokios isvados? Ar padejo isspresti odos problemas ir kokias? 4u.gif Gal daretes veido proceduras / valymus su O.D.A. priemonemis?aciuks.gif

Girdejau, kad sitos rugstys paveikia aknes bakterija ir gilesniuose sluoksniuose. Buvau veido valymo su O.D.A. kosmetika ir efektui sustiprinti rekomendavo savo gaminius. Nors ir esu patenkinta turimomis priemonemis, bet svarstau gal isbandyti O.D.A. varianta. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 09 lapkričio 2012 - 11:11
buvau rašius prieš tai, kad įsigijau visą liniją produktų nuo spuogų, o veido valymo su oda kosmetika toliau netesiau ( finansai blush2.gif ) pastebėjimai po kelių mėnesių: prausiklis - 7 procentų pas mane - yra nerealiausias dalykas kurį aš bandžiau, sistemingai naudojant akivaizdus veido pagerėjimas, bet tik nustoju ir vėl užsiteršia veidas. Taip pat labai patiko pudra jų, nes tikrai visiškai nekemša porų, gaila kad mažai maskuoja, bet gaminys vertas dėmesio. Taip pat yra toks tepaliukas ant spuogų, apie 20 lt kainuoja, tai tikrai verta įsigyti, nepatiko tik kremas, ( rasos man 1000 kartų geresnis smile.gif Tiesa, prausiklio dar daugiau nei pusė liko, labai ilgai jo užtenka. Žodžiu rekomenduoju, tik gaila kad efektas būna kol naudoji produktus, na bet tai geriau nei naudoti kažką kitą o efekto kaip nėra taip nėra biggrin.gif tiesa, man visiškai nesausino veido nei vienas iš produktų, oda tapo tiesiog normali smile.gif
Atsakyti
Laba,

Esu pasidarius 3 procedūras su glikolio rūgštim, iš tikrųjų kol kas efekto nematau, net sakyčiau situacija pablogėjo, dažniausiai berdavo tik vieną veido pusę (skruostus), dabar išbėrė kitą ir dar smakrą. Bet dar laukiu, po 1,5 savaitės eisiu daryt dar vieną procedūrą, jeigu vėl efekto nematysiu, nostosiu... Tačiau labai nori išbandyt O.D.A. prausiklį, gal jį naudojant, pagaliau efektas pasijaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Laukinuke*: 02 sausio 2013 - 16:36
QUOTE(*Laukinuke* @ 2013 01 02, 16:36)
Laba,

Esu pasidarius 3 procedūras su glikolio rūgštim, iš tikrųjų kol kas efekto nematau, net sakyčiau situacija pablogėjo, dažniausiai berdavo tik vieną veido pusę (skruostus), dabar išbėrė kitą ir dar smakrą. Bet dar laukiu, po 1,5 savaitės eisiu daryt dar vieną procedūrą, jeigu vėl efekto nematysiu, nostosiu... Tačiau labai nori išbandyt O.D.A. prausiklį, gal jį naudojant, pagaliau efektas pasijaus  g.gif

gali situacija pablogeti, nes po rugstiniu proceduru oda valosi ir gali isberti ten, kur buvo odoje paslepti nesvarumai, bet ju dar nesimate. Tiesiog rugstys pagreitina apsivalyma, kuris butu, bet veliau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2013 01 02, 18:49)
gali situacija pablogeti, nes po rugstiniu proceduru oda valosi ir gali isberti ten, kur buvo odoje paslepti nesvarumai, bet ju dar nesimate. Tiesiog rugstys pagreitina apsivalyma, kuris butu, bet veliau.  4u.gif


Na trys procedūros kas 2 savaites, čia jau - 6 savaitės, kažkaip atrodo, na po pirmos, gal antros procedūros gali bert, bet po trečios blink.gif Ir sakyčiau tokiais visai nemažais spuogais. Bet kaip rašiau dar kantriai laukiu smile.gif
ir dar po 1 ir 2 procedūros oda labai nusilupinėjo, na čia sakė taip ir turi būti, o po 3 ne, tik kur nosis, visai mažai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Laukinuke*: 02 sausio 2013 - 16:54
QUOTE(*Laukinuke* @ 2013 01 02, 16:51)
Na trys procedūros kas 2 savaites, čia jau - 6 savaitės, kažkaip atrodo, na po pirmos, gal antros procedūros gali bert, bet po trečios  blink.gif  Ir sakyčiau tokiais visai nemažais spuogais. Bet kaip rašiau dar kantriai laukiu smile.gif
ir dar po 1 ir 2 procedūros oda labai nusilupinėjo, na čia sakė taip ir turi būti, o po 3 ne, tik kur nosis, visai mažai  g.gif

ar ten spuogai ar sasiukai?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2013 01 02, 19:37)
ar ten spuogai ar sasiukai?


Spuogai, va ir prieš savaitę pasidariau dar vieną procedūrą, vis tiek beria...
Atsakyti
QUOTE(*Laukinuke* @ 2013 01 20, 11:50)
Spuogai, va ir prieš savaitę pasidariau dar vieną procedūrą, vis tiek beria...

na, rugstys tokiu budu skatina odos valymasi. Vadinasi problema buvo nemaza 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2013 01 20, 14:34)
na, rugstys tokiu budu skatina odos valymasi. Vadinasi problema buvo nemaza  4u.gif

Nepasakyčiau, net kosmetologė prieš darant pirmą procedūrą pasakė, kad tikrai nėra baisi situacija...
Atsakyti