Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kauno muzikinis teatras
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2
Elzė
Sveiki,

ieškojau ieškojau, bet neradau tokios temos kur būtų kalbama apie muzikinį teatrą. Tai va, sugalvojau savo tėvams Kalėdoms padovanoti bilietus į Kauno muzikinį teatrą, nes kaip mama kažkada prasitarė- "buvau tik tarybiniais laikais". Tai va bus jiems proga pasikultūrinti smile.gif Tik norėjau paklausti kokį miuziklą rekomenduotumėt? Daug esu girdėjus apie Kabaretą.
Beje, kas ten lankosi, gal gali pasakyti kurioje vietoje geriau pirkti bilietus ar portje kokia 7-8 eile, ar 1a balkone? Kur geriau matosi? g.gif
Salomeja
Esu buvus tik du kartus. vienas is ju buvo kabaretas. nu man tai labai patiko tas spektaklis:)) penktadieni eisim i "grafa liukenburga" irgi tikiuosi kad patiks:)
Elzė
Parašyk atsiliepimus mirksiukas.gif
O kaip apie sedimas vietas? Parteris ten toks kylantis ar lygiai. ta prasme gale sedint pvz 10 eilej jau ko gero nelabai kas matosi. (uzstoja vieni kitiems?)
Salomeja
pirma karta sedejau parteri kazkur 8 eilej per viduri tai labai gerai buvo. o per kabareta tai sedejom parteri 7ar 8 eiles kraste(ten buvo pigesni bilietai), tai kolona uzstojo kairi scenos krasta. ar parteris aukstejantis kazkaip nepamenu, jei aukstejantis, tai nezymiai, bet viskas puikiai matosi. is tikr tai ta sale labai nedidele, tai net is galo, scena ne uz kilometro:) o va penktadieniui tai nusipirkom bilieta i balkono (pacio zemiausio) pirma eile, tai galesiu parasyt kaip is ten:)
Elzė
ok labai lauksiu parašyk kaip iš balkono.

o kur geriau ar parteryje 10 eileje, bet per pati viduri (pigesni bilietai), ar 4 eilej 17,18vietos (gaunasi sone) (bet brangiau) g.gif
Salomeja
penktadieni dar kart apziuresiu sale parasysiu savo nuomone kur geriau. tik zinau kad man kaste nelabai patiko sedet:)
sssaule
Esu mačius daug spektaklių muzikiniame teatre, ir tikrai man jie visi vienaip ar kitaip patiko. Kabareto nemačiau bet girdėjau, kad jis yra geras spektaklis, ne iš vieno žmogaus. Bet tu pasistenk greičiau pirkti bilietus, nes kalėdos toks laikas, kai daug kas nori nueiti į teatra, taip kad dabar jau gali nebūti bilietų gerose vietose. Man labiausiai patinka parteryje vietos, tai vietoj tavęs pirkčiau 10 eilėje per vidurį.
Elzė
QUOTE(sssaule @ 2005 11 30, 20:28)
Bet tu pasistenk greičiau pirkti bilietus, nes kalėdos toks laikas, kai daug kas nori nueiti į teatra, taip kad dabar  jau gali nebūti bilietų gerose vietose. Man labiausiai patinka parteryje vietos, tai vietoj tavęs pirkčiau 10 eilėje per vidurį.
*

tai as zinau kad su bilietai buna problemos. doh.gif
man ir parteryje geriau atrodo. Bet va cia abi tos galimybes partery- tik viena arciau bet sone, o kita toliau bet centre.
sssaule
QUOTE(Ryziuke @ 2005 11 30, 20:33)
tai as zinau kad su bilietai buna problemos.  doh.gif
man ir parteryje geriau atrodo. Bet va cia abi tos galimybes partery- tik viena arciau bet sone, o kita toliau bet centre.
*

AS pirkčiau toliau bet centre. Nes ten parteris nedidelė salyte gal išviso kokia 12 eilių yra
Elzė
QUOTE(Salomeja @ 2005 11 30, 18:51)
o va penktadieniui tai nusipirkom bilieta i balkono (pacio zemiausio) pirma eile, tai galesiu parasyt kaip is ten:)
*

tai kokie atsiliepimai ir ispudziai? g.gif
Salomeja
QUOTE(Ryziuke @ 2005 12 05, 11:38)
tai kokie atsiliepimai ir ispudziai? g.gif
*

spektaklis tai thumbup.gif thumbup.gif . o del vietu, tai parteri ko gero geriau, bet kai as kazkaida sedejau 8 eilej 1-2 vietoj (cia internete gali paziuret plana geriau isivaizduosi) tai kai dabar sedejom pirmo auksto balkone 7 8 vietose, man labiau patiko. aisku krasciuko nesimato, bet tose paciose vietose parteri, kolona daugiau uzstoja:) o siaip manau bet kur faina:)
Zaiza
O man visai patinka Ia ten kur ložės šalia prezidentinės iš kairės ir dešinės ir pirmoj eilėj tai iš vis thumbup.gif tik ten taip po 3 vietas tai jei eini keturiese nelabai smagu nes reikia vienam jau į antrą eilę sėsti tai net manėm kad gal geriau pirkti kitą kartą 2 bilietus pirmoj 2 bilietus antroj eilėj g.gif
O spektakliai tai man visi patinka paskutiniam buvom "Gyvatės akys" japonų motyvai tai net apsiverkiau verysad.gif bet viskas laimingai baigėsi mirksiukas.gif thumbup.gif
murrrka
Na aš tai buvau dviejuose operetėse: "Šikšnosparnis" ir "Paganinis"... O "Šikšnosparnyje" buvau net du kartus... thumbup.gif Nu žinokit juokiausi pilnu tempu... O "Paganinis'' taip pat labai patiko... thumbup.gif Bet pirmenybę teikčiau "Šikšnosparniui".
Sinuhe
O aš "Graikas Zorba" rekomenduočiau thumbup.gif
Noa
QUOTE(Ryziuke @ 2005 11 30, 16:39)
Daug esu girdėjus apie Kabaretą.
*

Pfffffffffffff nusivyliau aš tuo kabaretu... "Kabaretas" toks dviprasmis daiktas, dramatinė dalis permaišyta su ta kabaretine dalim... Tai visi operetiniai atlikėjai dramatinės dalies neišveža, nes jie operetiniai, o kabaretinės dalies irgi neišveža - ne kabaretiniai jie, o operetiniai laugh.gif Laiza Mineli vis tiek geriau dainuoja smile.gif

Nu žodžiu, aš mačiau su Bagdonu, tai vienas Bagdonas dėmesio ir vertas. O jei be bagdono, tada nežinau, į ką ten žiūrėt schmoll.gif Sakiau, daugiau jei ne Kalmanas ir ne Leharas - į jokį operhauzą kojos nekelsiu smile.gif Jei reikia pabliaut, ramiai galima eit į dramteatrį, jei subinę pailsint - į partijos susirinkimą, o į operhauzą jei einu, tegu man gražiai pažviegia, kaip kokioj cirko princesėj ar liuksemburge, kad ant dūšios gera būtų smile.gif
Alabama
QUOTE(Noa @ 2005 12 18, 14:45)
Pfffffffffffff nusivyliau aš tuo kabaretu...  o į operhauzą jei einu, tegu man gražiai pažviegia, kaip kokioj cirko princesėj ar liuksemburge, kad ant dūšios gera būtų smile.gif
*

Nusivyliau ir as.."mano puikioji ledi"-nukopijuota nuo filmo su Odri Hepbern.,o apie "Romeo..."isvis prisimint nesinori..
Nors Traviata visai nieko,suejo..
V&A
sia savaite buvau muzikiniam teatre "Kabaret" ziurejau thumbup.gif .sedejau 4 eileje portere.vieta tikrai labai gerai, o is balkono jau vaizdas netoks.
RI-JA
QUOTE(Pacific @ 2005 12 18, 19:27)
sia savaite buvau muzikiniam teatre "Kabaret" ziurejau  thumbup.gif  .sedejau 4 eileje portere.vieta tikrai labai gerai, o is balkono jau vaizdas netoks.
*

Labai gera mintis padovanoti bilietus thumbup.gif Prieš kelis metus aš tėčio gimtadienio proga nupirkau visai šeimai į "Zorbą". Buvo puiku ir gražu. Esu mačiusi daug spektaklių, pats linksmiausias buvo "Orfėjas pragare", muzika patiko "Cirko princesej", na o Štrauso muzika visada nepakartojama ir man gražesnės nėra...
Noa
QUOTE(Alabama @ 2005 12 18, 17:02)
Nusivyliau ir as.."mano puikioji ledi"-nukopijuota nuo filmo su Odri Hepbern.,o apie "Romeo..."isvis prisimint nesinori..
Nors Traviata visai nieko,suejo..
*

blink.gif Tai filmas pagal miuziklą pastatytas, Kalmanas ne filmą, o miuziklą parašė... 20 amžiaus pradžioj... tongue.gif

Čia man primena vienos damos pareiškimą apie operą "Margarita". Sako, juk grynas plagiatas - gi visi žino, kad Faustą parašė Getė, o čia parašyta - kažkoks Guno laugh.gif
Alabama
QUOTE(Noa @ 2005 12 23, 17:38)
blink.gif  Tai filmas pagal miuziklą pastatytas, Kalmanas ne filmą, o miuziklą parašė... 20 amžiaus pradžioj...  tongue.gif

Čia man primena vienos damos pareiškimą apie operą "Margarita". Sako, juk grynas plagiatas - gi visi žino, kad Faustą parašė Getė, o čia  parašyta -  kažkoks Guno laugh.gif
*

As puikiai tai zinau,kad filmas pagal miuzikla pastatytas,negi laikai mane tokia durna?Rasiau visai ne apie tai.Ta miuziklo versija,kuria rodo muzteatris,nukopijuota nuo filmo-kostiumai ir t.t.filmas buvo paimtas kaip pavyzdis,tik ta ir turejau omeni.O palaike mane kazin kuo. protest.gif
Utiuitiutė
QUOTE(murrrka @ 2005 12 16, 19:16)
Na aš tai buvau dviejose operetėse: "Šikšnosparnis" ir "Paganinis"... O "Šikšnosparnyje" buvau net du kartus...  thumbup.gif Nu žinokit juokiausi pilnu tempu... O "Paganinis'' taip pat labai patiko...  thumbup.gif Bet pirmenybę teikčiau "Šikšnosparniui".
*

"Šikšnosparnį" mačiau tris kartus mirksiukas.gif Bet su malonumu pasižiūrėčiau ir ketvirtą. Tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Noa
QUOTE(Alabama @ 2005 12 23, 23:07)
As puikiai tai zinau,kad filmas pagal miuzikla pastatytas,negi laikai mane tokia durna?Rasiau visai ne apie tai.Ta miuziklo versija,kuria rodo muzteatris,nukopijuota nuo filmo-kostiumai ir t.t.filmas buvo paimtas kaip pavyzdis,tik ta ir turejau omeni.O palaike mane kazin kuo. protest.gif
*

Aaaaaaa tas tai gali būt, persiprašau biggrin.gif Nes Kabaretas irgi panašiai... Ta prasme, irgi pagal filmą... Kiba jiems taip paprasčiau biggrin.gif
mot99
Pareiksiu tik savo nuomone, prasom manes labai neuzsipulti, jei ji nesutaps su bendra, bet tas muzikinis teatras................. Siaubas koks agitbrigadu lygis....... Niekas muzikos normaliai neistempia, soka klaikiai, pastatymas dvelkia gudzia provincija. Buvau kalediniam koncerte, tai taip nusivyliau.......... Jokios ugneles, jokios dvasios, viena sintetika. Aisku negalima lyginti nesulyginamu dalyku, bet paziurejus Vilniaus Operos pastatymus tai i muzikini net kojos daugiau nekelsiu. Apie modernius miuziklus aplamai tyliu - gal jie tiktu kokiam kabaretui, bet kai aksominiam paauksuotam muzikiniam pusgirtes moterys voliojasi ant scenos (aisku as apie role:) dainuodamos keksiu kupletus ar dalinasi meiluziu nupezimu lovoje beigi vyru nuzudymo aplinkybemis....... Atsiprasau, man tai nei i tvora, nei i mieta....... amerikoniska beskonybe. Zinoma, jau geriau tuomet nusaldintos operetes su muiliniu siuzetu........
Neblogas pastatymas tik "nykstukas nosis". Vaikam patiko - ir muzika ir rubai ir scenografija gana idomi.
ewwe
as labai seniai esu buvus siksnosparni, kadangi dar buvau mokyklinuke,tai nelabai pamenu, taip pat dar esu buvus naktis venecijoj,va sita tai puikiai atsimenu tai visai patiko good.gif , o dabar sausio gale varysim i kabareta, tai tikiuosi irgi nenusivilsiu,o vietos bus partery 10 eilej,tikiuosi nebus per toli g.gif ...na ziuresiim ax.gif
kle0patra
Nu va prisiskaiciau visko apie ta muzikini, sugalvojau ir as savo nuomone parasyti smile.gif
man geriausios vietos yra 9 ir 10 lozese (centrinei is desines ir is kaires), o eile jau ten nesvarbi... ax.gif nors kartais visai nieko ir parterio 1 ar 3 eileje pasedeti mirksiukas.gif
o spektakliai... hmmm... maciau ju daug... ir po daug kartu...
bet va megiamiausi liko: Mano puikioji ledi, Zorba, Siksnosparnis (nors prizadejau sau i ji daugiau nebeiti) ir Muzikos garsai smile.gif
Na dar Karmen nemaciau, bet vasari butinai apsilankysiu, kiek girdejau superinis.

Tarp kitko, si vakara buvau Vilniuj operhouse, ziurejau Traviata italu kalba... nu ir ka... zinokit nusivyliau... Nepatinka man tas teatras nors tu ka... kazkaip labai prasta akustika, ne karto neprabego siurpuliukai nuo orkestro, visgi man Kaune, kas liecia orkestra fainiau smile.gif o beto ir scenografija kazkokia nekokia... schmoll.gif
Kaune Traviatos paskutinis veiksmas daug ispudingesnis...
remka
Ziuriu kazkaip labai mazai atsiliepimu apie muzikini teatra ax.gif
Mes treciadieni ziurejom "Bajadere",na nuostabi operete,likom suzavetos thumbup.gif savo gimtadienio proga pasikvieciau drauges,tai buvo labai nuostabi diena:be vyru,be vaiku,spektaklis thumbup.gif ,paskui pratesimas kavinej,na atsigavau visom prasmem thumbup.gif

Tik gaila,kad ten labai tarybine atmosfera,na ,kad ir bariukas,na jau toks atgyvenes,kad doh.gif keista,kaip niekas nesiima restauruoti ir kazka keisti g.gif Man labai keistai skamba,kaip didziausios reklamos vyksta prekybos centru,kurie save vadina pramogu sostinemis(absurdas) ir augina vartotojus,o vaikstant parduotuveje nieko ir negirdi,tik pas mus pigiausia,pas mus geriausia,pinigu isleisit maziausiai,na kaip sektoj kokioj jautiesi-baisu,zinoma-nuvaziuoji:grazu,nauja viskas,daug parduotuviu,ispardavimu ir t..t..biggrin.gif

Dabar jau suplanuotas sekantis ejimas ,tik neaisku i koki spektakli,patikekit sis pasikulturinimas geriau veikia,negu parduotuves,save vadinacios laisvalaikio- pramogu centrais(net juokingai skamba lotuliukas.gif ) biggrin.gif
Ginija
Būdama studentė naudojausi studentiškomis nuolaidomis ir visai pigiai kartą per mėnesį galėdavau nueiti į muzikinį teatrą. Taigi, tuo metu buvau išžiūrėjusi kone visus repertuare esančius spektaklius thumbup.gif Labai patikdavo thumbup.gif
Sausio mėn. Kauno muzikinis teatras buvoatvažiavęs į Vilnių su opera "Karmen". Super. Labai labai patiko wub.gif
kle0patra
as si vakara eisiu i Karmen smile.gif
gryzus jei netingesiu parasysiu atsiliepimus mirksiukas.gif

p.s. o kas liecia pasikulturinima prekybos centruose, tai tokiu dalyku nesuprantu schmoll.gif
rado ka lyginti teatra su pc biggrin.gif
kle0patra
nu va as jau po spektaklio smile.gif
super thumbup.gif patiko, rekomenduoju...
tik dekoracijos gana skurdzios, bet ir uzsimerkus galima klausytis nuostabios muzikos ir balsu smile.gif fainai... thumbup.gif
Kamson
As myliu Muzikini teatra. thumbup.gif
Beveik visus spektaklius maciusi.
Jei reiks kokios info, kreipkites ax.gif
MELDA
Maloniai nustebino ''NYKŠTUKAS NOSIS'', tikrai geras spektaklis.
JurgitaM
O gal kas mate "Grafaitė Marica"? Noreciau komentaru lotuliukas.gif per moteriskiu diena bilietukus uzsisakyciau g.gif
Kristukui
Bent man Muzikinis teatras labai patinka... Is visu matytu spektakliu tik patys geriausi ispudziai!!!
aretuska
geriausi spektakliai Zorba,tik dabar retai eina,nes bagdonas daug vazineja.Dar Marica,Kabaretas,Buciuok mane,Keit.Sevilijos kirpejas siaip sau,per sunku dainininkams.
rake
Noreciau nueiti i "Triju minuciu romana" - ar esat buve, kokie atsiliepimai
Vicious Vici
Labas teatrinukės smile.gif
gal kas neseniai buvote galėsite padėti? gal kas užsakinėjot bilietus internetu? kokias vietas patartumėt imti? jei bilietų kainos: 8, 15, 20, 25, 30, 35 ir 100 lt, bet 100 nesinori taip jau labai mokėti, tai tarkim už 35 ar 30 lt ar bus normalios vietos? g.gif ar matysis gerai, mano akys prastos mirksiukas.gif skaitinėjau jų puslapyje, bet ten kažkoks košmaras, prirašyta visokių: vakarinis 1, 2 , 3... kas tas vakarinis? kaip ten suprasti? doh.gif
parašiau ten jiems emeilą, bet čia gi ne šiaip kokia firma, jie jaučiu man metus laiko neatsakys į jį doh.gif
muminukas
Vici, nuomojami teatriniai žiūronai mirksiukas.gif bet šiaip imk parterio 3 eilę, tikrai viską įžiūrėsi. gal net per daug. mes vakar parterio 2 eilėje sėdėjome, tai gal kitąsykį rinksiuosi balkoną, kad smulkmenos nenukreiptų nuo pagrindinių dalykų (ypač MB hihihi.gif)
o šiaip visiems galiu parekomenduoti Bajaderę - buvau sužavėta, labai graži istorija, aišku, ir linksma - kitaip juk nebūtų operetė. visa salė juokėsi thumbup.gif
Vicious Vici
QUOTE(muminukas @ 2008 01 26, 09:01)
Vici, nuomojami teatriniai žiūronai  mirksiukas.gif bet šiaip imk parterio 3 eilę, tikrai viską įžiūrėsi. gal net per daug. mes vakar parterio 2 eilėje sėdėjome, tai gal kitąsykį rinksiuosi balkoną, kad smulkmenos nenukreiptų nuo pagrindinių dalykų (ypač MB hihihi.gif)
o šiaip visiems galiu parekomenduoti Bajaderę - buvau sužavėta, labai graži istorija, aišku, ir linksma - kitaip juk nebūtų operetė. visa salė juokėsi  thumbup.gif

dėkui, kad atsiliepei 4u.gif
o kiek mokėjai už antrą eilę? juk kainos nuo vietos priklauso, jo? o ar užsakinėjai kada internetu, kaip su bilietų atsiėmimu, ar galima spektaklio dieną, gal žinai? man reikia kuo daugiau info smile.gif
muminukas
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 26, 11:37)
dėkui, kad atsiliepei 4u.gif
o kiek mokėjai už antrą eilę? juk kainos nuo vietos priklauso, jo? o ar užsakinėjai kada internetu, kaip su bilietų atsiėmimu, ar galima spektaklio dieną, gal žinai? man reikia kuo daugiau info smile.gif
*

užsisakėm netu, bet atsiėmėm tikrai anksčiau, tad nežinau dėl atsiėmimo prieš spektaklį.
antra eilė 30 litų kainavo. taigi www.muzikinisteatras.lt galima pasižiūrėti repertuarą ir salės planą smile.gif
Vicious Vici
QUOTE(muminukas @ 2008 01 26, 17:40)
užsisakėm netu, bet atsiėmėm tikrai anksčiau, tad nežinau dėl atsiėmimo prieš spektaklį.
antra eilė 30 litų kainavo. taigi www.muzikinisteatras.lt galima pasižiūrėti repertuarą ir salės planą  smile.gif

žinau, bet nė velnio ten nesuprantu verysad.gif unsure.gif juk neaišku iš kurios vietos kaip ten matysis unsure.gif aš ten tik kartą buvau, su klase, kai mokyklinukė buvau, tai nieko aš ten nepamenu user posted image
muminukas
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 26, 21:10)
žinau, bet nė velnio ten nesuprantu verysad.gif  unsure.gif juk neaišku iš kurios vietos kaip ten matysis unsure.gif aš ten tik kartą buvau, su klase, kai mokyklinukė buvau, tai nieko aš ten nepamenu user posted image
*

Imk 3-5 eiles parteryje arba pirmo aukšto balkoną smile.gif
DeeDee
Parterio nesirinkčiau, atsisės, koks dėdė su didele ševeliūra ir net pasijonių nesimatys ( ir žiūrėjimas į scena iš apačios gaunas), rinkčiaus tik pirmo aukšto balkoną, kuo arčiau centro ir pirmoj eilėj. Aišku, kojoms nėra vietos, bet bent jau vaizdas ir garsas tinkama linkme nukreiptas.
muminukas
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 26, 23:14)
Parterio nesirinkčiau, atsisės, koks dėdė su didele ševeliūra ir net pasijonių nesimatys ( ir žiūrėjimas į scena iš apačios gaunas), rinkčiaus tik pirmo aukšto balkoną, kuo arčiau centro ir pirmoj eilėj. Aišku, kojoms nėra vietos, bet bent jau vaizdas ir garsas tinkama linkme nukreiptas.
*

tai tu apie prezidentinę ložę? nail.gif
ai, aš ir balkonuose, ir parteryje esu sėdėjusi, tai visumoj paėmus - nesu labai reikli žiūrovė, visur gerai buvo smile.gif
----------------------------------------
beje, per Bajaderę chore dainavo ir Neo dainininkas, tik nežinau, kuo jis vardu. o vakar jau per kiž'ą dainavo rolleyes.gif
DeeDee
QUOTE(muminukas @ 2008 01 27, 09:19)
tai tu apie prezidentinę ložę? nail.gif
ai, aš ir balkonuose, ir parteryje esu sėdėjusi, tai visumoj paėmus - nesu labai reikli žiūrovė, visur gerai buvo  smile.gif
*

šalia prezidentinės ložės. Iš vienos ir iš kitos pusės rinkčiaus tongue.gif
muminukas
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 10:55)
šalia prezidentinės ložės. Iš vienos ir iš kitos pusės rinkčiaus  tongue.gif
*

o ten irgi po 30? nes daugiau mokėti tai truputį gaila ax.gif
DeeDee
QUOTE(muminukas @ 2008 01 27, 11:01)
o ten irgi po  30? nes daugiau mokėti tai truputį gaila  ax.gif
*

taigi kainų grupės skirstomos į vakarinis1; vakarinis2 ir vakarinis 3. Minėtos vietos nevisada vienodom kainom wink.gif
muminukas
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 11:06)
taigi kainų grupės skirstomos į vakarinis1; vakarinis2 ir vakarinis 3. Minėtos vietos nevisada vienodom kainom wink.gif
*

bet nepaaiškinta, kas tas vakarinis 1 2 3 g.gif
DeeDee
QUOTE(muminukas @ 2008 01 27, 11:20)
bet nepaaiškinta, kas tas vakarinis 1 2 3  g.gif
*

Nugi, kur yra repertuaras, tarkim vasario mėn, pasirenkam "Vienos kraują" ir po mėlyna lentale yra surašytos bilietų kainos: 100, 35, 30, 25, 15, 13, 8Lt ( psl, kur duotas salės planas, po apačia yra lentelė ) - vadinas čia bus vakarinis 3. Pasirenkam "Grafaitę Maricą", atitinkamai kainos: 100, 50, 45, 40, 30, 25, 15Lt ir vakarinis 2. Čia tie skirstymai į " 1; 2; 3" yra Muzikinio teatro vidaus reikalas 4u.gif
( Papildau, kainos aukštos į premjerines operetes, operas, baletus - šitai tai tiksliai žinau )
Vicious Vici
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
pagaliau daėjo thumbup.gif manau, kad neblogai matysime su bilietukais už 35 lt thumbup.gif
DeeDee
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 27, 15:06)
<...> manau, kad neblogai matysime su bilietukais už 35 lt thumbup.gif
*

susicekavinau, o į kokį žadat eit?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.