Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno muzikinis teatras

Nu va prisiskaiciau visko apie ta muzikini, sugalvojau ir as savo nuomone parasyti smile.gif
man geriausios vietos yra 9 ir 10 lozese (centrinei is desines ir is kaires), o eile jau ten nesvarbi... ax.gif nors kartais visai nieko ir parterio 1 ar 3 eileje pasedeti mirksiukas.gif
o spektakliai... hmmm... maciau ju daug... ir po daug kartu...
bet va megiamiausi liko: Mano puikioji ledi, Zorba, Siksnosparnis (nors prizadejau sau i ji daugiau nebeiti) ir Muzikos garsai smile.gif
Na dar Karmen nemaciau, bet vasari butinai apsilankysiu, kiek girdejau superinis.

Tarp kitko, si vakara buvau Vilniuj operhouse, ziurejau Traviata italu kalba... nu ir ka... zinokit nusivyliau... Nepatinka man tas teatras nors tu ka... kazkaip labai prasta akustika, ne karto neprabego siurpuliukai nuo orkestro, visgi man Kaune, kas liecia orkestra fainiau smile.gif o beto ir scenografija kazkokia nekokia... schmoll.gif
Kaune Traviatos paskutinis veiksmas daug ispudingesnis...
Atsakyti
Ziuriu kazkaip labai mazai atsiliepimu apie muzikini teatra ax.gif
Mes treciadieni ziurejom "Bajadere",na nuostabi operete,likom suzavetos thumbup.gif savo gimtadienio proga pasikvieciau drauges,tai buvo labai nuostabi diena:be vyru,be vaiku,spektaklis thumbup.gif ,paskui pratesimas kavinej,na atsigavau visom prasmem thumbup.gif

Tik gaila,kad ten labai tarybine atmosfera,na ,kad ir bariukas,na jau toks atgyvenes,kad doh.gif keista,kaip niekas nesiima restauruoti ir kazka keisti g.gif Man labai keistai skamba,kaip didziausios reklamos vyksta prekybos centru,kurie save vadina pramogu sostinemis(absurdas) ir augina vartotojus,o vaikstant parduotuveje nieko ir negirdi,tik pas mus pigiausia,pas mus geriausia,pinigu isleisit maziausiai,na kaip sektoj kokioj jautiesi-baisu,zinoma-nuvaziuoji:grazu,nauja viskas,daug parduotuviu,ispardavimu ir t..t..biggrin.gif

Dabar jau suplanuotas sekantis ejimas ,tik neaisku i koki spektakli,patikekit sis pasikulturinimas geriau veikia,negu parduotuves,save vadinacios laisvalaikio- pramogu centrais(net juokingai skamba lotuliukas.gif ) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 17 vasario 2006 - 10:43
Būdama studentė naudojausi studentiškomis nuolaidomis ir visai pigiai kartą per mėnesį galėdavau nueiti į muzikinį teatrą. Taigi, tuo metu buvau išžiūrėjusi kone visus repertuare esančius spektaklius thumbup.gif Labai patikdavo thumbup.gif
Sausio mėn. Kauno muzikinis teatras buvoatvažiavęs į Vilnių su opera "Karmen". Super. Labai labai patiko wub.gif
Atsakyti
as si vakara eisiu i Karmen smile.gif
gryzus jei netingesiu parasysiu atsiliepimus mirksiukas.gif

p.s. o kas liecia pasikulturinima prekybos centruose, tai tokiu dalyku nesuprantu schmoll.gif
rado ka lyginti teatra su pc biggrin.gif
Atsakyti
nu va as jau po spektaklio smile.gif
super thumbup.gif patiko, rekomenduoju...
tik dekoracijos gana skurdzios, bet ir uzsimerkus galima klausytis nuostabios muzikos ir balsu smile.gif fainai... thumbup.gif
Atsakyti
As myliu Muzikini teatra. thumbup.gif
Beveik visus spektaklius maciusi.
Jei reiks kokios info, kreipkites ax.gif
Atsakyti
Maloniai nustebino ''NYKŠTUKAS NOSIS'', tikrai geras spektaklis.
Atsakyti
O gal kas mate "Grafaitė Marica"? Noreciau komentaru lotuliukas.gif per moteriskiu diena bilietukus uzsisakyciau g.gif
Atsakyti
Bent man Muzikinis teatras labai patinka... Is visu matytu spektakliu tik patys geriausi ispudziai!!!
Atsakyti
geriausi spektakliai Zorba,tik dabar retai eina,nes bagdonas daug vazineja.Dar Marica,Kabaretas,Buciuok mane,Keit.Sevilijos kirpejas siaip sau,per sunku dainininkams.
Atsakyti
Noreciau nueiti i "Triju minuciu romana" - ar esat buve, kokie atsiliepimai
Atsakyti
Labas teatrinukės smile.gif
gal kas neseniai buvote galėsite padėti? gal kas užsakinėjot bilietus internetu? kokias vietas patartumėt imti? jei bilietų kainos: 8, 15, 20, 25, 30, 35 ir 100 lt, bet 100 nesinori taip jau labai mokėti, tai tarkim už 35 ar 30 lt ar bus normalios vietos? g.gif ar matysis gerai, mano akys prastos mirksiukas.gif skaitinėjau jų puslapyje, bet ten kažkoks košmaras, prirašyta visokių: vakarinis 1, 2 , 3... kas tas vakarinis? kaip ten suprasti? doh.gif
parašiau ten jiems emeilą, bet čia gi ne šiaip kokia firma, jie jaučiu man metus laiko neatsakys į jį doh.gif
Atsakyti