Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno muzikinis teatras

Na aš tai buvau dviejuose operetėse: "Šikšnosparnis" ir "Paganinis"... O "Šikšnosparnyje" buvau net du kartus... thumbup.gif Nu žinokit juokiausi pilnu tempu... O "Paganinis'' taip pat labai patiko... thumbup.gif Bet pirmenybę teikčiau "Šikšnosparniui".
Atsakyti
O aš "Graikas Zorba" rekomenduočiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 11 30, 16:39)
Daug esu girdėjus apie Kabaretą.


Pfffffffffffff nusivyliau aš tuo kabaretu... "Kabaretas" toks dviprasmis daiktas, dramatinė dalis permaišyta su ta kabaretine dalim... Tai visi operetiniai atlikėjai dramatinės dalies neišveža, nes jie operetiniai, o kabaretinės dalies irgi neišveža - ne kabaretiniai jie, o operetiniai laugh.gif Laiza Mineli vis tiek geriau dainuoja smile.gif

Nu žodžiu, aš mačiau su Bagdonu, tai vienas Bagdonas dėmesio ir vertas. O jei be bagdono, tada nežinau, į ką ten žiūrėt schmoll.gif Sakiau, daugiau jei ne Kalmanas ir ne Leharas - į jokį operhauzą kojos nekelsiu smile.gif Jei reikia pabliaut, ramiai galima eit į dramteatrį, jei subinę pailsint - į partijos susirinkimą, o į operhauzą jei einu, tegu man gražiai pažviegia, kaip kokioj cirko princesėj ar liuksemburge, kad ant dūšios gera būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 12 18, 14:45)
Pfffffffffffff nusivyliau aš tuo kabaretu...  o į operhauzą jei einu, tegu man gražiai pažviegia, kaip kokioj cirko princesėj ar liuksemburge, kad ant dūšios gera būtų smile.gif

Nusivyliau ir as.."mano puikioji ledi"-nukopijuota nuo filmo su Odri Hepbern.,o apie "Romeo..."isvis prisimint nesinori..
Nors Traviata visai nieko,suejo..
Atsakyti
sia savaite buvau muzikiniam teatre "Kabaret" ziurejau thumbup.gif .sedejau 4 eileje portere.vieta tikrai labai gerai, o is balkono jau vaizdas netoks.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 12 18, 19:27)
sia savaite buvau muzikiniam teatre "Kabaret" ziurejau  thumbup.gif  .sedejau 4 eileje portere.vieta tikrai labai gerai, o is balkono jau vaizdas netoks.

Labai gera mintis padovanoti bilietus thumbup.gif Prieš kelis metus aš tėčio gimtadienio proga nupirkau visai šeimai į "Zorbą". Buvo puiku ir gražu. Esu mačiusi daug spektaklių, pats linksmiausias buvo "Orfėjas pragare", muzika patiko "Cirko princesej", na o Štrauso muzika visada nepakartojama ir man gražesnės nėra...
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2005 12 18, 17:02)
Nusivyliau ir as.."mano puikioji ledi"-nukopijuota nuo filmo su Odri Hepbern.,o apie "Romeo..."isvis prisimint nesinori..
Nors Traviata visai nieko,suejo..

blink.gif Tai filmas pagal miuziklą pastatytas, Kalmanas ne filmą, o miuziklą parašė... 20 amžiaus pradžioj... tongue.gif

Čia man primena vienos damos pareiškimą apie operą "Margarita". Sako, juk grynas plagiatas - gi visi žino, kad Faustą parašė Getė, o čia parašyta - kažkoks Guno laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 gruodžio 2005 - 17:38
QUOTE(Noa @ 2005 12 23, 17:38)
blink.gif  Tai filmas pagal miuziklą pastatytas, Kalmanas ne filmą, o miuziklą parašė... 20 amžiaus pradžioj...  tongue.gif

Čia man primena vienos damos pareiškimą apie operą "Margarita". Sako, juk grynas plagiatas - gi visi žino, kad Faustą parašė Getė, o čia  parašyta -  kažkoks Guno laugh.gif

As puikiai tai zinau,kad filmas pagal miuzikla pastatytas,negi laikai mane tokia durna?Rasiau visai ne apie tai.Ta miuziklo versija,kuria rodo muzteatris,nukopijuota nuo filmo-kostiumai ir t.t.filmas buvo paimtas kaip pavyzdis,tik ta ir turejau omeni.O palaike mane kazin kuo. protest.gif
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2005 12 16, 19:16)
Na aš tai buvau dviejose operetėse: "Šikšnosparnis" ir "Paganinis"... O "Šikšnosparnyje" buvau net du kartus...  thumbup.gif Nu žinokit juokiausi pilnu tempu... O "Paganinis'' taip pat labai patiko...  thumbup.gif Bet pirmenybę teikčiau "Šikšnosparniui".

"Šikšnosparnį" mačiau tris kartus mirksiukas.gif Bet su malonumu pasižiūrėčiau ir ketvirtą. Tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2005 12 23, 23:07)
As puikiai tai zinau,kad filmas pagal miuzikla pastatytas,negi laikai mane tokia durna?Rasiau visai ne apie tai.Ta miuziklo versija,kuria rodo muzteatris,nukopijuota nuo filmo-kostiumai ir t.t.filmas buvo paimtas kaip pavyzdis,tik ta ir turejau omeni.O palaike mane kazin kuo. protest.gif

Aaaaaaa tas tai gali būt, persiprašau biggrin.gif Nes Kabaretas irgi panašiai... Ta prasme, irgi pagal filmą... Kiba jiems taip paprasčiau biggrin.gif
Atsakyti
Pareiksiu tik savo nuomone, prasom manes labai neuzsipulti, jei ji nesutaps su bendra, bet tas muzikinis teatras................. Siaubas koks agitbrigadu lygis....... Niekas muzikos normaliai neistempia, soka klaikiai, pastatymas dvelkia gudzia provincija. Buvau kalediniam koncerte, tai taip nusivyliau.......... Jokios ugneles, jokios dvasios, viena sintetika. Aisku negalima lyginti nesulyginamu dalyku, bet paziurejus Vilniaus Operos pastatymus tai i muzikini net kojos daugiau nekelsiu. Apie modernius miuziklus aplamai tyliu - gal jie tiktu kokiam kabaretui, bet kai aksominiam paauksuotam muzikiniam pusgirtes moterys voliojasi ant scenos (aisku as apie role:) dainuodamos keksiu kupletus ar dalinasi meiluziu nupezimu lovoje beigi vyru nuzudymo aplinkybemis....... Atsiprasau, man tai nei i tvora, nei i mieta....... amerikoniska beskonybe. Zinoma, jau geriau tuomet nusaldintos operetes su muiliniu siuzetu........
Neblogas pastatymas tik "nykstukas nosis". Vaikam patiko - ir muzika ir rubai ir scenografija gana idomi.
Atsakyti
as labai seniai esu buvus siksnosparni, kadangi dar buvau mokyklinuke,tai nelabai pamenu, taip pat dar esu buvus naktis venecijoj,va sita tai puikiai atsimenu tai visai patiko good.gif , o dabar sausio gale varysim i kabareta, tai tikiuosi irgi nenusivilsiu,o vietos bus partery 10 eilej,tikiuosi nebus per toli g.gif ...na ziuresiim ax.gif
Atsakyti