Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gal į užsienį gyventi?
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaiką auginu viena
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ernestitac
Sveikos vienišos mamos , gal yra norinčių prisijungti prie manes ir apsvarstyti ga
limybę važiuoti gyventi į užsienį? gal yra tokių kurioms netik tenka vaiką vienai auginti bet dar ant jūsų ir skolos (paskolos,lizingai ir kt ) paliktos exs ?
Aš kreipiuosi į tas kurios jau neturi įdejų ir vilties kaip išgyventi o skolų laiškai eina ir eina ....
Aš pati esu vieniša mama ir su skolom , mano vienintelis šansas išgyventi tai susirasti tokio pat likimo draugių ir važiuoti iš lietuvos ,turiu minčių ką su skolom daryti bet dar ties šita vieta renku tam tikra info ir nenorių skelbti viešai apie tokius dalykus kalbėčiau tik asmeniškai.
Norėčiau kad atsilieptu tik tos kurioms iš ties yra sunku ....
Daniella
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 13, 20:42)
Sveikos vienišos mamos , gal yra norinčių prisijungti prie manes ir apsvarstyti ga
limybę važiuoti gyventi į užsienį? gal yra tokių kurioms netik tenka vaiką vienai auginti bet dar  ant jūsų ir skolos (paskolos,lizingai ir kt ) paliktos exs ?
Aš kreipiuosi į tas kurios jau neturi įdejų ir vilties kaip išgyventi o skolų laiškai eina ir eina ....
Aš pati esu vieniša mama ir su skolom , mano vienintelis šansas išgyventi tai susirasti tokio pat likimo draugių ir važiuoti iš lietuvos ,turiu minčių ką su skolom daryti bet dar ties šita vieta renku tam tikra info ir nenorių skelbti viešai apie tokius dalykus kalbėčiau tik asmeniškai.
*

Labas, 4u.gif Nu laikykis pirmiausia, ir neprask gyvenimo džiaugsmo. smile.gif

Pažiūrėk mano ankstesnius postus kitur, jei netingi. Mano likimas panašus, smulkios skolos, didesnės skolos (nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių) už įvairias paslaugas, dar didesnės jo asmeninės skolos (nuo dešimčių iki šimtų tūkstančių) susidariusios sanuokos metu ir milžiniškos skolos (šimtai tūkstančių) už įkeistą nekilojamąjį turtą (kurias teismas paliko bendras). Exas sėdi užsieny, registruotų laiškų seniai nebeiimu. biggrin.gif biggrin.gif
Bet nenoriu važiuoti į užsienį ir tikrai nemanau, kad man jau šakės. Dalį skolų, kurios dėl vienų ar kitų priežačių yra įformintos ant manęs, moku. Dėl kiekvieno užkabinto arešto einu tartis pas antstolius ir reikia pasakyt, kad labai žmoniškai susitariu. Va, neseniai nukabino 13 tūkst. jo skolą, apie kurią nieko nežinojau ir kuri sutarty skyrybų nebuvo paminėta. Daug jau tų antostolių teko apeit smile.gif, ir su visais galima sutart, kad nuimtų areštą, o skolą leistų išmokėt dalimis arba nukabintų.
Toliau, turiu pasiėmus savo draugų banko kortelę, į kurią tais menėsiais kai sąskaitoj kabo areštas, man pervedinėja atlyginimą. Atlyginimą gaunu iš trijų vietų, ir visur supranta, ir jokių problemų dėl to, kur pervest nekyla. Be to, porąsyk visgi buvo "pavarę" atlyginimą į areštuotą sąskaitą - atidavė antostoliai. Internetą ir telefono abonentą paėmė draugai, nes mano vardu neduoda. smile.gif Mašiną kol kas pirkau ant savęs. Jei kada turėsiu būstą, bus vaikų vardu.
Aj tiesa, dar galima išsimušti visokias pašalpas (man pritrūko kantrybės) ir gauti išmokas iš vaikų išlaikymo fondo. smile.gif
Žodžiu, gyvenimas su skolom nesibaigia. 4u.gif
ernestitac
Ačiu kad atsiliepiai 4u.gif
labai džiaugiuosi kad nenulaidai rankų ir kiek matau optimismo turi ir tai pagrindinis varyklis thumbup.gif
Tavo atsiliepimas man tik daugiau jegu suteike cool.gif
Ir tau linkiu sekmes mirksiukas.gif
Daniella
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 13, 22:59)
Ačiu kad atsiliepiai  4u.gif
labai džiaugiuosi kad nenulaidai rankų ir kiek matau optimismo turi ir tai pagrindinis varyklis  thumbup.gif
Tavo atsiliepimas man tik daugiau jegu suteike  cool.gif
Ir tau linkiu sekmes  mirksiukas.gif
*

Ačiū 4u.gif

Aj žmonės kai iš šono pažiūri į mūsų padėtį, tai užuojautą reiškia smile.gif ir sako, kad kiti lengvesnėse situacijose žudosi ar bent nusigeria. blink.gif blink.gif blink.gif Bet man kažko dar nesinori nė vieno to varianto rinktis. smile.gif

Nors kai žiemą sėdėjom be mašinos, su užšalusiu vandeniu, kanalizacija (šulinio kieme nėra) - tai sunku buvo džiaugsmą išlaikyt biggrin.gif [exas klestėjimo laikais išardė kieto kuro katilą, įtaisė dujinį (kuris prieš kelias dienas gaisre supleškėjo verysad.gif ), ir paliko mum atjungtas dujas ir kelių tūkstančių skolą už jas, ir jokio normalaus šildymo].

O pas jus kokia padėtis? Jei netingi, parašyk čia ar į AŽ, ir kokių turi idėjų dėl skolų mažinimo/nukabinimo.
ernestitac
nezinau bet man dar tokia mintis yra ,kad reiktu jungtis vienišom mamom ir tiesti pagalbos ranką viena kitai ,jei nefinansiškai tai bent jau morališkai arba galu gale vienos kitoms vaikus pažiūrėtume suderinusios darbo grafikus g.gif thumbup.gif

Daniella as tau apie kita mintį del skolų parašiau i az rolleyes.gif bet sakau kolkas dar tik gylinuosi i tai ax.gif
MELYNA PAUKŠTĖ
Pasirodo ne as tokia viena, kuriai knibzda mintys apie isvykima. Neturiu jokiu paskolu, bet nelabai ka ir uzdirbu. Gal kitoms taip nera, bet as turbut labiau noriu isvaziuoti ne del pinigu stygiaus, bet del valstybes nesaziningumo ir dideles dalies zmoniu bjaurumo.
Vis tokias mintis gvildenu ir gvildenu, bet bijau pajudeti is vietos. Nors turiu dvi mergytes, bet jei isvaziuociau.... ju nepalikciau.
Dar mane sulaiko, kad negales mergytes matytis su teciu, o jos ji labai myli ir jis jas labai myli ir daug bendrauja su jomis.
Kapitonas Tenkešas
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 13, 19:42)
*

jei tu pasiplausi nesumokejus skolu, likimas prakeiks tavo vaikus.
Ir jie anksciau ar veliau sumokes tavo skolas...bet simta kartu brangiau.
laumupė
QUOTE(Kapitonas Tenkešas @ 2010 03 17, 12:44)
jei tu pasiplausi nesumokejus skolu, likimas prakeiks tavo vaikus.
Ir jie anksciau ar veliau sumokes tavo skolas...bet simta kartu brangiau.
*

Nebūtinai, galimas ir toks variantas http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=1c1c1...&orderBy=up
teresiukas3
Ir as noreciau neturet skolu bet galeciau jas grazint tik jei laimeciau milijona doh.gif doh.gif doh.gif
Kapitonas Tenkešas
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 03 17, 14:11)
Ir as noreciau neturet skolu bet galeciau jas grazint tik jei laimeciau milijona doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

dazniausiai kvailys visa gyvenima skesta skolose, nepriklausomai kiek milijonu jis islose..
ernestitac
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2010 03 17, 11:15)
Pasirodo ne as tokia viena, kuriai knibzda mintys apie isvykima. Neturiu jokiu paskolu, bet nelabai ka ir uzdirbu. Gal kitoms taip nera, bet as turbut labiau noriu isvaziuoti ne del pinigu stygiaus, bet del valstybes nesaziningumo ir dideles dalies zmoniu bjaurumo.
Vis tokias mintis gvildenu ir gvildenu, bet bijau pajudeti is vietos. Nors turiu dvi mergytes, bet jei isvaziuociau.... ju nepalikciau.
Dar mane sulaiko, kad negales mergytes matytis su teciu, o jos ji labai myli ir jis jas labai myli ir daug bendrauja su jomis.
*

as keliavusi po uzsienius tai jau tikrai zinau kad ten jautiesi kaip zmogus kuris turi galimybe kurti ateities planus ir zmones ten tikrai geresni ir darbdavei nereikalauja is taves velnes zino ko smile.gif ten visai kitas gyvenimas ten dirbdamas taip pat sunkiai kaip ir cia pvz juoda darba bet i ta darba eini su sypsena rolleyes.gif as ten buvau laiminga thumbup.gif ir plius ten soc garantijos visai kitokios thumbup.gif
o as taip pat su vaiku vaziuociau del to ir noreciau susirasti ,susidraugauti su vienisom mamom ir tada bandytume kalbeti apie isvykima kartu mirksiukas.gif nes
informacijos turiu pakankamai daug mirksiukas.gif

Aisku tavo situacijoj kad vaikai bendrauja su tevu ir jis melai tai daro tai sudetinga butu priimti sprendima ,bet visada yra bet mirksiukas.gif na tai jos gales vasarai atvaziuoti pabuti su tevu ar atostogoms ir t.t
as esu vilniete o tu is kur ?
Papildyta:
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 03 17, 15:11)
Ir as noreciau neturet skolu bet galeciau jas grazint tik jei laimeciau milijona doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Visu pirma tai tu tokia neviena kuri skendi skolose ax.gif o iseiti galima rasti tik reikia jos ieskoti mirksiukas.gif

jei aisku nori tai galetum labiau savo situacija apibudinti arba cia arba i AZ 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(laumupė @ 2010 03 17, 11:51)
Nebūtinai, galimas ir toks variantas  http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=1c1c1...&orderBy=up
*

Va va cia as ir gylinuosi bet vis dar bandau ir kitaip savo situacija gelbeti biggrin.gif bet jei neiseis tai teks jau ir ta zingsni zengti g.gif
Banga07
As kazkuria diena paemiau ir "ant durniaus" praejau testa isvykimui i Kanada. po savaites atejo laiskas is tarpininko kad preliminariai as praejau, dabar reikia mano kuo smulkesne cv anglu kalba.
Bet tada sustojau, nes kai pagalvoju kad as ten busiu su vaiku vienui viena, tai... gal kokia mamyte noretu ten laimes ieskoti kartu?
vesta:6
as taip pat masciau toki dalyka,kad galbut bandyti isvaziuoti,noriu susitvarkyti,kazka susikurti gyvenime,o ne vien but vos ne nieko..juolab be galo svajoju apie nuosava,kazkoki busta..apskritai,kai kuriuose dalykuose vietoj tripcioju..Blogiausia ir gasdina tas labiausiai,jog viena ir dar su vaiku,be galo toli..
ernestitac
QUOTE(Banga07 @ 2010 03 18, 11:58)
As kazkuria diena paemiau ir "ant durniaus"  praejau testa isvykimui i Kanada.  po savaites atejo laiskas is tarpininko kad preliminariai as praejau, dabar reikia mano kuo smulkesne cv anglu kalba.
Bet tada sustojau, nes kai pagalvoju kad as ten busiu su vaiku vienui viena, tai... gal kokia mamyte noretu ten laimes ieskoti kartu?
*

Na i ten isvykti labai brangiai kainuoja , ir legaliai gali ten buti tik 3 men na nebent fiktyviai isteketum , nes turiu pazystamu ten tai patikrinta info , ir galimybes ten tikrai dideles smile.gif
as irgi svarsciau kad gal ten vazuoti bet kai manes laukia teismu maratonas tai nepriskraidyciau bet po kokiu 2 metu jeigu niekas nepasikeis ir turesiu jau dokumentus susitvarkius (su exu) tai manau ir as ten laimes ieskosiu bet kolkas apsistojau ties anglija o jei ten nesigaus tai gal i airija nes darbo nr turiu airijoj smile.gif

Tai ka sekmes tau manau kad tikrai atsilieps tos kurios irgi butent ten nori mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vesta:6 @ 2010 03 18, 22:30)
as taip pat masciau toki dalyka,kad galbut bandyti isvaziuoti,noriu susitvarkyti,kazka susikurti gyvenime,o ne vien but vos ne nieko..juolab be galo svajoju apie nuosava,kazkoki busta..apskritai,kai kuriuose dalykuose vietoj tripcioju..Blogiausia ir gasdina tas labiausiai,jog viena ir dar su vaiku,be galo toli..
*

mane tas irgi gasdina vienai su vaiku svetimoj sali , tai delto ir ryziausi sukurti sia tema blush2.gif
o i kuria sali noretum pakelt sparnus ? ir pati is kokio miesto ?
besika
thumbup.gif kelsiu visus sparnus-nors-esu vilniete-turiu triju kamb.buta vilniuje,uz kuri-komunalines ir sildyma-nerealios sumos!!!!!!siuo metu- bedarbe lotuliukas.gif ,darbo birza jau baige moketi,o pries tai -turejau savo 100proc. akciju savo UAB,kol mokesciai dakniso-iki bankroto ribos-na ir ka-,,uzraukiau ''-ta savo imone su visom skolom...beprasmiska kazka daryti mazom imonem cia,Lietuvoj.o ideju turiu,kuriom pasidfalinsiu su autore-seniai laukiau tos temos-nes pati tema uzvesti nedrysau... blush2.gif
besika
4u.gif merginos-moteros-buremes-vienos-mes-niekas,o drauge-galim nuveikti
daugiau
padedant vienai kitoms,t.y,kad ir priziurint vaikus-kitoms-kam pasiseks -dirbant...
turiu verslo ideju,bet-,,viemas-lauke-ne karys...'' mirksiukas.gif
smile.gif ne piniguose esme.svarbu-noras.niekas is dangaus nekrenta.....

ernestitac
QUOTE(besika @ 2010 03 20, 01:00)
daugiau
padedant vienai kitoms,t.y,kad ir priziurint vaikus-kitoms-kam pasiseks -dirbant...
*

Tikiuosi cia vis daugiau atsiras tokiu kurios nores viena kitai istiesti pagalbos ranka , as manau svarbiausa noras , tos kurios nebeturi vilties ar nuleido rankas rasykit gal kanors kartu sumastysim rolleyes.gif
vienas lauke ne karys pasikartosiu bet tai tiesa mirksiukas.gif
drasiau atsiliepkite bigsmile.gif
astrologai net sako kad sie metai moteru tai kad nepraleidziam sanso ir judam kartu i prieki thumbup.gif
pyratū vadas
parduosiu karuna, nusipirksiu kepure..ir isvaziuosiu i uzsieni.
ernestitac
QUOTE(pyratū vadas @ 2010 03 20, 20:45)
parduosiu karuna, nusipirksiu kepure..ir isvaziuosiu i uzsieni.
*

visai ne i tema
pyratū vadas
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 20, 19:51)
visai ne i tema
*

jei negalvoji, tai ne i tema.
O kai susimastai....tai netgi labai i tema..
vesta:6
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 19, 21:44)
Na i ten isvykti labai brangiai kainuoja , ir legaliai gali ten buti tik 3 men na nebent fiktyviai isteketum , nes turiu pazystamu ten tai patikrinta info , ir galimybes ten tikrai dideles smile.gif
as irgi svarsciau kad gal ten vazuoti bet kai manes laukia teismu maratonas tai nepriskraidyciau bet po kokiu 2 metu jeigu niekas nepasikeis ir turesiu jau dokumentus susitvarkius (su exu)  tai manau ir as ten laimes ieskosiu bet kolkas apsistojau ties anglija o jei ten nesigaus tai gal i airija nes darbo nr turiu airijoj  smile.gif

Tai ka sekmes tau manau kad tikrai atsilieps tos kurios irgi butent ten nori  mirksiukas.gif
Papildyta:
mane tas irgi gasdina vienai su vaiku svetimoj sali , tai delto ir ryziausi sukurti sia tema  blush2.gif
o i kuria sali noretum pakelt sparnus ? ir pati is kokio miesto ?
*

galima sakyti is vln..o kas del salies,keli ariantai,geriausias tai tas variantas,kur gyvenimas(visom prasmem)klostytusi geriausiai..tai reikia gerai apgalvoti..
Papildyta:
QUOTE(besika @ 2010 03 20, 02:00)
daugiau
*

drinks_cheers.gif as tai vat masciau panasiai..galbut darbas pamainom..vienos dirba,kitos su vaikas,paskui gal atvirksciai ir pan g.gif
Langoza
QUOTE(Daniella @ 2010 03 13, 19:11)

Atlyginimą gaunu iš trijų vietų, ir visur supranta, ir jokių problemų dėl to, kur pervest nekyla. Be to, porąsyk visgi buvo "pavarę" atlyginimą į areštuotą sąskaitą - atidavė antostoliai. Internetą ir telefono abonentą paėmė draugai, nes mano vardu neduoda. smile.gif Mašiną kol kas pirkau ant savęs. Jei kada turėsiu būstą, bus vaikų vardu.

*

jei atlyginimas is triju vietu, tai ir suma turetu buti gan padori rolleyes.gif
o siaip tai gerai, kad yra tokiu geranorisku draugu. bet...
su skolom kazkaip reik tvarkytis siandien, o ne kada nors...

QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2010 03 17, 09:15)
Pasirodo ne as tokia viena, kuriai knibzda mintys apie isvykima.
*

o kodel dauguma galvoja, kad isvykus is LT, busi laukiamas isskestom rankom?
paskaitykit statistikas, kiek bedarbiu ivairiose salyse. ne tik emigrantu tarpe.
man kazkaip gan naiviai skamba mintys - blogai LT, begu is LT, neva turesiu darba ir viskas bus gerai. bet nepamirskit, kad vaiku prieziura uzsienyje tikrai i menesi kainuoja ne 120lt rolleyes.gif nebent vaiko amzius mokyklinis.
daugiausia teks pakloti nuomai. uzstatas, nuoma i prieki menesiui.
cia raso mamos, kurios turi didziules skolas lietuvoje. tai uz kokius pinigus tikimasi vaziuoti, ir bent jau isikurti? o pradziai tikrai reikes ir daug.
del pasalpu uzsienyje... ne viskas irgi taip paprasta. kai kurios salys jau nebedalina tik ka atvykusiems pasalpu.

kristyyynyte
as audziu minty kitais metais , kai uz mazyle jau sodra nebemokes , nes po metu jai 2 metukai bus.O darbo vieta man saugoma tris metus. Tai noriu viena sezonui , kokiems 4 men isvaziuot , kad ir i zemes uki , ar ferma - nepatiks grisiu, bent jau kazkiek uzsidirbciau .Be vaiku aisku , tevai sutiktu juos paziuret , nes mano mama bedarbe. Bet jau dabar isivaizduoju ,kaip man sirdis ten plystu be vaiku 2 metu ir 6 metu amzius. Ka manote ?
Leksa
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 03 24, 14:13)

*

buvau isvykus i uzsieny. Nieko neuzsidirbau, tik nuostoli patyriau. Na, bet ne tai norejau pasakyti. Buvau su moterim (20metu), kuri LT buvo mamai palikus 6 men. leliuka. Sake, dar maitino pries isvaziuojant. Ir nieko, neverke, netgi priesingai, lakste linksmintis su kitais lietuviais. Mes net itarinejom, jog gal meluoja pie vaika, gal ji jo neturi, kad taip gerai jauciasi. Bet jei sake tiesa, tuomet imanoma istverti issiskyrima, tik reikia save nuteikti, jog tas issiskyrimas laikinas ir del vaiku geroves.
besika
QUOTE(vesta:6 @ 2010 03 23, 15:15)
galima sakyti is vln..o kas del salies,keli ariantai,geriausias tai tas variantas,kur gyvenimas(visom prasmem)klostytusi geriausiai..tai reikia gerai apgalvoti..
Papildyta:

drinks_cheers.gif as tai vat masciau panasiai..galbut darbas pamainom..vienos dirba,kitos su vaikas,paskui gal atvirksciai ir pan g.gif
*

g.gif kazkodel linkstu skandinavijos link...NORVEGIJA,DANIJA...BET man jau nesvarbu,vaziuociau bet kur-kad tik toliau nuo tos LIETUVOS,ir nuo debilisku jos istatymu...suzinojes mano planus,vyresnelis,15 metis sunus-tai buvo pries du metus...)isejo gyventi pas teva...t,y exs,o exs o zmona jo neprieme,apgyvendino pas senelius-is buvusio mano vyro puses,dabar is manes prisiteise alimentus,viskas buvo daryta taikos sutartim,tada dar UAB turejau,direktore dirbau,sekesi versliukas,siaip sau,bet galejau moketi alimentus sunui po 400lt.dabar-indeksavo,saskaitas arestuoja anstoliai,o dar mokesciai-vis ramybei nepalieka-neturiu uz ka ir bankroto paskelbti-nors jau seniai ta uab likviduojamas... exs-is manes reikalauja jau 500lt...,siuo metu esu bedarbe,auginu kita,7 metu sunu,dabartinis-padeda kiek gali,bet jo galimybes labai ribotos...o dar butas-3 kamb .vilniuje...uz kuri skolos tukstantines jau unsure.gif darbo birza moketi jau baige
dabartinis MB-kategoriskai atsisako vykti is cia,lietuvos,jam ir cia gerai-mokesciai nedspaudzia,mano problemos-jam ne motais-sau uzsidirba-ir jam pakanka,nori-pameta pora simtu uz buta-neturi-tai ir isvis neduoda...
...mama mire pries 13 metu,pries menesi-palaidojau mociute...
niekas daugiau cia manes nebelaiko.noriu gyvent,dirbt ir uzsidirbt.isvykciau su suneliu,7 metuku,prasau-itraukit ir mane isavo buri mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vesta:6 @ 2010 03 18, 22:30)
*

ir mane tas gasdino,viena-ir dar su vaiku...bet juk galim kazkaip susiburti...
sunku man siuo metu verysad.gif ,ketvirta diena-sirdi spaudzia...dabar beliko susitaikyti-su sunaus vyrenelio sprendimu...dar laukia ziaurus teismu maratonas...
del-finansu-na ka-isnuomuosiu ta buta vilniuje-jau siokia tokia kapeika,na,ir mociutes,amzina atilsi-palikimas,kuri -dar du metai sioje lietuvoje-ir nieko is jo neliks...sprendima nan reikia priinti skubiai,pragyvenimui-3 men-uzsieni-turesiu is ko.....kolkas-dar turesiu,bet jei taip toliau-taip kryps reikalai-kaip dabar,bankrotas gresia man-kaip fiziniam,juridiniam asmeniui...
DINKT IS CIA-IR KUO GREICIAU.atsistatys dvasine bukle,ideju turiu del darbo ir net del verslo-uzsieni,tik ne cia-LIETUVOJ...
GAL susitariam kada,padarom meeta,susitinkam,visos-tos kurios pasiryzusios laimes ieskoti svetur,su savo atzalom-amzius skirtingas-ir musu,ir musu vaiku-bet juk-tai tik i nauda!!!galesim padeti viena kitai.
kristyyynyte
QUOTE(Leksa @ 2010 03 24, 16:23)
buvau isvykus i uzsieny. Nieko neuzsidirbau, tik nuostoli patyriau. Na, bet ne tai norejau pasakyti. Buvau su moterim (20metu), kuri LT buvo mamai palikus 6 men. leliuka. Sake, dar maitino pries isvaziuojant. Ir nieko, neverke, netgi priesingai, lakste linksmintis su kitais lietuviais. Mes net itarinejom, jog gal meluoja pie vaika, gal ji jo neturi, kad taip gerai jauciasi. Bet jei sake tiesa, tuomet imanoma istverti issiskyrima, tik reikia save nuteikti, jog tas issiskyrimas laikinas ir del vaiku geroves.
*

na as 6 men tai tikrai nepalikciau - niekaip , maniskei dabar 11 menesiu ,irgi dar pati maitinu .Jei vaziuociau tai kai jai sueis 2 metukai , nebemaitinsiu , jau nebe kudikis bus....bet zinau ,kad ten sirdis plys , bliausiu ( aisku niekam nematant) .... bet ka daryt ,kai financai spaudzia .Ten galima uzsidirbt tikrai.as dirbusi Anglijoj ,Skotijoje - tik tuomet vaiku dar neturejau. Nors kokius 4 menesiams galima pabandyt , didesne tai supranta viska , galima pabendraut ir tel ,ir skypu. O mazute - jai tai smugis bus verysad.gif buvo mama ir dingo doh.gif ... nezinau ,kaip mano situacija bus . Gal kaip nors. Vaikai tuo momentu pas juos mylincius senelius pabutu ( mano tevus )..... ai nezinau , cia tik mano apmastymai ,mintis tokios .
MELYNA PAUKŠTĖ
QUOTE(Langoza @ 2010 03 23, 16:40)
jei atlyginimas is triju vietu, tai ir suma turetu buti gan padori  rolleyes.gif
o siaip tai gerai, kad yra tokiu geranorisku draugu. bet...
su skolom kazkaip reik tvarkytis siandien, o ne kada nors...
o kodel dauguma galvoja, kad isvykus is LT, busi laukiamas isskestom rankom?
paskaitykit statistikas, kiek bedarbiu ivairiose salyse. ne tik emigrantu tarpe.
man kazkaip gan naiviai skamba mintys - blogai LT, begu is LT, neva turesiu darba ir viskas bus gerai. bet nepamirskit, kad vaiku prieziura uzsienyje tikrai i menesi kainuoja ne 120lt  rolleyes.gif nebent vaiko amzius mokyklinis.
daugiausia teks pakloti nuomai. uzstatas, nuoma i prieki menesiui.
cia raso mamos, kurios turi didziules skolas lietuvoje. tai uz kokius pinigus tikimasi vaziuoti, ir bent jau isikurti? o pradziai tikrai reikes ir daug.
del pasalpu uzsienyje... ne viskas irgi taip paprasta. kai kurios salys jau nebedalina tik ka atvykusiems pasalpu.
*

O kodel jus galvojate, kad as jau taip naiviai galvoju? As net neparasiau savo ideju, ziniu ir dideliu apmastymu, o jus padarete isvadas. Kodel zmones mano, kad kiti vaziuos i nezine. As ne is tu zmoniu, kurie lektu, begtu akis isdegia.
Ir dauguma taip masto, kaip jus, tiems kuriems nedega uzpakalis doh.gif
Aciu dievui neturiu skolu, bet nera cia perspektyvu
Langoza
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2010 03 24, 19:35)
O kodel jus galvojate, kad as jau taip naiviai galvoju? As net neparasiau savo ideju, ziniu ir dideliu apmastymu, o jus padarete isvadas. Kodel zmones mano, kad kiti vaziuos i nezine. As ne is tu zmoniu, kurie lektu, begtu akis isdegia.
Ir dauguma taip masto, kaip jus, tiems kuriems nedega uzpakalis doh.gif
Aciu dievui neturiu skolu, bet nera cia perspektyvu
*

atsiprasau. gal ne tiek Jum tas postas buvo skirtas, kiek cia diskutuojancioms mamos.
as pati jau beveik du metai gyvenu ne LT. isvykau, kaip pati sakau, spejusi vos vos i paskutini traukini pries krize.
is LT norejau isvziuoti del iv priezasciu, bet finansai nebuvo pagrindine priezastis, nors aisku, ir tai buvo postumis didelis. norejau isvaziuoti, nes kuri laika ir taip buvau iki vaiko gimimo ne LT gyvenusi, daug minusu LT maciau teisineje, socialineje sistemoje. o ir patys pikti zmones nelipo prie sirdies.
bet atvirai sakau, pradzia sunki. ir velniskai. pats isitvirtinimas. isivaziavimas. isvykau su vos 2 metus sulaukusia dukryte. darbo paieskos ilga laika buvo bevaises. pasalpu tvarkymasis - kiekvieno zmogaus kantrybes isbandymas.
pradziai reikejo pinigu, ir daug.

siandien nesiskundziu savo gyvenimu. bet aplinkui matau, kiek yra bedarbiu. pazistami, pazistamu pazistami masiskai netenka darbu. turiu pazistamu ne emigrantu tarpe, kurie jau siandien skesta skolose, nes nebeisgali atiduoti kreditu bankams ir t.t.
aisku, ne visiems taip baisu, blogai ir t.t.
bet siai dienai, kai ekonomine tokia situacija, ir jei buciau LT, vargu ar ryzciausi emigracijai.
nebent 99% yra garantija, kas pades isikurti, kas paziuretu vaika, kas padetu rasti darba...
na, cia siaip as pamasciau garsiai rolleyes.gif
Lurdesita
4u.gif
Leksa
QUOTE(Langoza @ 2010 03 25, 01:06)
nebent 99% yra garantija, kas pades isikurti, kas paziuretu vaika, kas padetu rasti darba...

*

As tai drisciau teigti, jog is pradziu reikia vaziuoti be vaiko/vaiku.

As buvau isvykus, apgyvendino mus rusy, mazam dregnam kambarely su mazu langu. O buvo zadetas apgyvendinimas kotedzo tipo name, tik niekas neispejo, kad tokiom salygom. O vaziavau, beja, per lietuviska agentura Aulina. Jos direktore viska zinojo, bet sake "o ko jus tikities". Ir uz ta skyle mokejom po 65 svarus! Ir tai nebuvo Londonas, o tik mazas miesteliukstis. Jei bent padoriai butu mokeje (ne vien nuomai ir maistui), buciau gyvenus ir rusyje, bet vaiko i toki "kambari" tikrai nesitempciau schmoll.gif todel ir teigiu, jog is pradziu reikia vaziuoti be vaiku, kad jei bus darbas, o gyvenama vieta nepakenciama, jog butu galima pasiieskot kitos vietos ir nekankint vaiko.
muksiukas
As cia gal viai ne i tema parasysiu, jau atleiskit, nepykit smile.gif
Na pas mane tai truputeli kita situacija, reikia patarimu is patyrusiu zmoniu, tai kur gi geriau kreipsies, jei ne i supermamas mirksiukas.gif
Vyras isvyko laimes ieskoti i uzsieni, paliko mane nuomojamam bute vienu viena dar visai jauna ir grazia blush2.gif ne, bet cia ne apie tai... Isvaziavo uzsidirbti, o dabar teigia niekuomet i LT nebegrys. Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko. Nera jis jau superinis, uzdarbio daznai net ir pritruksta, bet kazkaip gaila viska mest, palikt ir isvykt. Gerai butu kokiu patarimu is salies susilaukti, nes darugai, gimines tai egoistiskai pataria smile.gif nenori paleist.
Aciu
kristyyynyte
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 04:24)
As cia gal viai ne i tema parasysiu, jau atleiskit, nepykit  smile.gif
Na pas mane tai truputeli kita situacija, reikia patarimu is patyrusiu zmoniu, tai kur gi geriau kreipsies, jei ne i supermamas  mirksiukas.gif
Vyras isvyko laimes ieskoti i uzsieni, paliko mane nuomojamam bute vienu viena dar visai jauna ir grazia  blush2.gif  ne, bet cia ne apie tai... Isvaziavo uzsidirbti, o dabar teigia niekuomet i LT nebegrys. Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko. Nera jis jau superinis, uzdarbio daznai net ir pritruksta, bet kazkaip gaila viska mest, palikt ir isvykt. Gerai butu kokiu patarimu is salies susilaukti, nes darugai, gimines tai egoistiskai pataria smile.gif nenori paleist.
Aciu
*

as vaziuociau tikrai , kai nera vaiku - tai viskas labai paprasta. Juk grizt bet kada galesi.
Leksa
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 03:24)

*

O darbas ten bus, ar vyras tik siaip kviecia? matot, jei darbo nenusimato, yra tikimybe (jei kalbos nemokat, tai didesne), kad taip lengvai darbo nerasite. O tuomet vyras gali priekaistaut, tipo "eik darbo ieskot, ko nedirbi, islaikyt veltede turiu" ir pan. O ir sedet vienai (vyras gi darbe), svecioj saly, be draugiu, giminiu, linksma nebus. O jei darbas bus, vaziuokit nedvejodama. Gal apsiprasit ten, gal patiks, gal kalba gerai ismoksit, isikursit ir net negalvosit apie grizima. O gal abu gerai uzdirbsit ir visgi sumanysit grizt i LT, nusipirkt nama, pradet savo versla ir pan. Jei nepatiks, juk visad galima grizti! O gimines nuraminkit, siais laikais per skype ir kasdien nemokamai galima bendrauti.
Langoza
QUOTE(Leksa @ 2010 03 26, 21:13)
As tai drisciau teigti, jog is pradziu reikia vaziuoti be vaiko/vaiku.

*

del to sutikciau.
bet tikrai ne visos mamos gali imti, ir palikti vaika smile.gif
na, jei vaikutis didesnis, tai gal ir lengviau.
as kai vaziavau, maniskei buvo tik sueje 2. net minties nebuvo palikti vaika, nes ji buvo ziauriai prie manes prisirisusi.
nors aisku, jei buciau vykusi be jos, pradziai ir maziau islaidu buciau turejusi, ir siaip viskas butu vyke sklandziau, paprasciau. na, gal ziauriai tai skamba, nenoriu pasakyti, kad vaikas trukdis, bet realiai svetimoje salyje ir tik atvykus, be vaiko isikurti zymiai butu paprasciau.
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 02:24)
Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko.
*

o tai jei vyras lieka ten, tu nenori vaziuoti, tai ir nevaziuotum?
is tokio posto susidaro ispudis, kad tas vyras nelabai ka reiskia rolleyes.gif
atsiprasau, jei klystu...
Alexandra.R.
QUOTE(Langoza @ 2010 03 27, 15:32)
o tai jei vyras lieka ten, tu nenori vaziuoti, tai ir nevaziuotum?
is tokio posto susidaro ispudis, kad tas vyras nelabai ka reiskia  rolleyes.gif
atsiprasau, jei klystu...
*

Kitas klausimas: kiek vyrui jo zmona reiskia. Juk tai jis isvaziavo dirbti ir manau, jog tuomet buvo kalba apie laikina isvaziavima, taciau tai jis persigalvojo ir vercia keisti ateities planus/gyvenima. Taigi, galima teigti, jog ir jam mazai zmona reiskia. Juk jei ji pasakys, kad nenori vaziuoti, kazin ar vyras del zmonos gris i LT. Bet tada, aisku, bus zmona apkaltinta, jog tai ji (?) neissaugojo seimos.
geriete:)
Labas visoms smile.gif As buvau isvaziavus i UK ir kartu su savo vyu( beveik ex), palikau savo dukra (3,5m tada buvo) 3 men savo tevam. Zinokit, man tas laiko tarpas be jos buvo kazkas tragisko, protejau nuo ilgesio jai. o kai paskambindavau ir kalbedavomes per skype, man ji sakydavo: mama kada grysi? tai isvis pakalbejus verkdavau, kazkur po 2 men isvykimo, kai tik jai skambindavau tai praktiskai visa pokalbi praverkdavo jinai doh.gif . tai spjoviau i viska ir saviski ikalbejau gryst i LT smile.gif. na "tetukas" ilgai neuzsibuvo cia LT-isleke atgal, tik si kart su savo draugeliu. na zodziu dabar yra taip, kad jau pradejau tvarkyt skyrybu dokumentus verysad.gif . As cia LT budama susiradau labai gera darba( na aisku gimines padejo, alga kaip moteriai tai tikrai super).Dziaugiaus neilgai ta alga, tik pradirbus men is visur puole anstoliai. kai gyvenom su vyru, buvom paeme paskola, kai prasidejo krize buvom sustabde mokejima, bet taip gavos kad ir veliau nemokejom, islekem i UK.
Kazkuri forumiete rase, kad galima susitart su anstoliais- ne velnio!!!! kad pinigus pervedinetu i draugu korteles- nebent nelegaliai dirba. PVZ, man: i mano darboviete atejo rastas kad kiekviena menesi atskaiciuotu nuo mano algos 80% ir pinigus vestu tiesiai anstoliui. Aisku as lekiau i administracija ir klausiau ar turi teise jie taip elgtis ir pan, man buvo paaiskinta, kad mes nieko negalim padet, nes jei nevykdisim rastu juos paduos i teisma( ta prasme mano firma). buvau susitikusi su anstoliu ir bandziau aiskint, kad as viena su vaiku gyvenu is vyro negaunu jokiu pajamu, tai jisai patare realiai susitrvarkyt skirybu popierius, o jau tada tipo bus galima ziuret ka cia galima bus padaryt. aisku skola dalins per puse ir pan. sory kad taip issipleciau, tik norejau pasakyt kad nuo anstoliu LT tikrai niekur nepabeksi. Bet kaip sakoma nera padeties be iseities smile.gif . As imiau paskola, privalau ir grazint. tik kad kiauliskai mano "ale" brangusis pasielge... na nieko kaip nors
ernestitac
na labai smagu kad vis daugiau pasisako siame skirelyje 4u.gif

Gera zinia nuo liepos men bus jau ir pas mus asmens bankrotas , tai kad nenulaidziam ranku ir judam pirmyn tongue.gif

Leksa
QUOTE(geriete:) @ 2010 03 27, 17:38)

*

Aciu, kad pasidalinote savo patirtim. Tikrai pravercia kitu zmoniu istorijos, tik gaila, kad tokios liudnos. Tikiuosi, po skyrybu jums bus lengviau console.gif
besika
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 04:24)
As cia gal viai ne i tema parasysiu, jau atleiskit, nepykit  smile.gif
Na pas mane tai truputeli kita situacija, reikia patarimu is patyrusiu zmoniu, tai kur gi geriau kreipsies, jei ne i supermamas  mirksiukas.gif
Vyras isvyko laimes ieskoti i uzsieni, paliko mane nuomojamam bute vienu viena dar visai jauna ir grazia  blush2.gif  ne, bet cia ne apie tai... Isvaziavo uzsidirbti, o dabar teigia niekuomet i LT nebegrys. Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko. Nera jis jau superinis, uzdarbio daznai net ir pritruksta, bet kazkaip gaila viska mest, palikt ir isvykt. Gerai butu kokiu patarimu is salies susilaukti, nes darugai, gimines tai egoistiskai pataria smile.gif nenori paleist.
Aciu
*

galiu patart tik viena-jeigu myli ir nori susieti gyvenima su siuo zmogum-vaziuok.jei nesi apsisprendusi-o manau-nesi-tada schmoll.gif ,ai,tiesa,nelabai supratau-jus-susituoke?jei taip,tai...teks vaziuoti arba skirtis.nes gryzti-cia-manau jam jau nebe kas...ka jis cia veiks?kur dirbs?uz kokius centus ars,kad ir darba gaus...o dar-butas nuomuojamas doh.gif idomu,kiek reikes ,kuom ir kaip cia dirbti-kad busteli savo isigyti... unsure.gif
taip,kad mano nuomone-jei nera jis jau tooks superinis,ir cia tau geriau(nors siulyciau bent trumpam nuvykti pas ji ir viska realiai pamatyti,o tada spresti-gryzti,ar likti su juo),tai geriau lik cia,issiskirk,jei susituokusi,ir rasi galbut ,ta,savo,tikraji...manau,nera jis tas,kuri tu wub.gif
ernestitac
cia daug kas rase kad i nezinia vaziuoti yra nesamone , tai bebejo kad tai butu nelogiska nebent pas pazystamus bent jau kurie uzvestu ant kelio ar gal darba koki surade butu tai jo tada galima varyti iskart net nemascius ,vaika greiciausiai tektu men ar 2 men palikti cia , nes vaiko nesivesi kai nebus kam ziureti ir auklej pinigu ir gyvenamo ploto ir t.t del to as cia ir ieskau mamyciu kurios nori vaziuoti is lietuvos kad galima butu surasti geru ideju nes su vaku ten beprotiskai sunku butu vienai unsure.gif pradziai lietuvoje pasibendrautume ,o poto gal as isvaziuociau jei kas is pazystamu pasiulytu ka smile.gif tada jau ir kitos mamytes prisijungtu ,o gal su mamytemis kanors sumastytume ir t.t nes cia nebera ateities bent jau man ir mano vaikui schmoll.gif

tai labai laukiu norinciu prisijungti ,gal koki mita susiorganizuosim . Galimybes atsiranda tada kai yra noro 4u.gif

Nes kazkaip nebeturiu noro cio dirbti kad moketi nerealius mokescius ir gyventi nieko nematant ir numirti tusciai praleidus laika doh.gif kad valstybej geriau tik butu biggrin.gif
tai va mano nuomone butu tokia smile.gif
besika
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 29, 20:44)
cia daug kas rase kad i nezinia vaziuoti yra nesamone , tai bebejo kad tai butu nelogiska nebent pas pazystamus bent jau kurie uzvestu ant kelio ar gal darba koki surade butu tai jo tada galima varyti iskart net nemascius ,vaika greiciausiai tektu men ar 2 men palikti cia , nes vaiko nesivesi kai nebus kam ziureti ir auklej pinigu ir gyvenamo ploto ir t.t  del to as cia ir ieskau mamyciu kurios nori vaziuoti  is lietuvos kad galima butu surasti geru ideju nes su vaku ten beprotiskai sunku butu vienai  unsure.gif pradziai lietuvoje pasibendrautume ,o poto gal as isvaziuociau jei kas is pazystamu pasiulytu ka  smile.gif tada jau ir kitos mamytes prisijungtu ,o gal su mamytemis kanors sumastytume ir t.t nes cia nebera ateities bent jau man ir mano vaikui  schmoll.gif

tai labai laukiu norinciu prisijungti ,gal koki mita susiorganizuosim . Galimybes atsiranda tada kai yra noro  4u.gif

Nes kazkaip nebeturiu noro cio dirbti kad moketi nerealius mokescius ir gyventi nieko nematant ir numirti tusciai praleidus laika  doh.gif  kad valstybej geriau tik butu  biggrin.gif
tai va mano nuomone butu tokia  smile.gif
*

]
smile.gif juk zinai,kad as prisidedu jau.galeciau vykti net nuo birzelio pradzios,3men-galeciau isvykti be vaiko,ir vasara parodytu,kas kaip.nors esu uzrasius jau i mokykla cia ax.gif ,bet niekas nesutrukdys issivezti.juk susikoperavus kokiom 4 mamytem su vaikais,galetune issinuomuoti nama,priziureti vienos kitu vaikucius,is pradziu-darbus ieskoti,dirbti -kam kaip pasiseks-na,manau-pradziai isitvirtintume,o ir vaikuciams-augti visiems kartu-nebutu to streso,turetu su kuo bendrauti,priprastu vieni prie kitu.ideja gera-pabandyti-tikrai verta,juk visads yra galymybe gryzti atgal. unsure.gif
...o po to laikas parodys-po truputi susikursim kiekviena savo gyvenimus...
aisku-pradziai-tikrai reikes pinigeliu nemazai,bet cia likti-man tai duobe jau greit...
o jei pratempsime metus-atsikratysim visu skolu,kurios spaudzia cia.tai imanoma tik anglijoj,ir tai yra toks istatymas,tik-apie tai -kiek veliau drinks_cheers.gif
ernestitac
QUOTE(besika @ 2010 03 29, 21:00)
]
smile.gif juk zinai,kad as prisidedu jau.galeciau vykti net nuo birzelio pradzios,3men-galeciau isvykti be vaiko,ir vasara parodytu,kas kaip.nors esu uzrasius jau i mokykla cia ax.gif ,bet niekas nesutrukdys issivezti.juk susikoperavus kokiom 4 mamytem su vaikais,galetune issinuomuoti nama,priziureti vienos kitu vaikucius,is pradziu-darbus ieskoti,dirbti -kam kaip pasiseks-na,manau-pradziai isitvirtintume,o ir vaikuciams-augti visiems kartu-nebutu to streso,turetu su kuo bendrauti,priprastu vieni prie kitu.ideja gera-pabandyti-tikrai verta,juk visads yra galymybe gryzti atgal. unsure.gif
...o po to laikas parodys-po truputi susikursim kiekviena savo gyvenimus...
aisku-pradziai-tikrai reikes pinigeliu nemazai,bet cia likti-man tai duobe jau greit...
o jei pratempsime metus-atsikratysim visu skolu,kurios spaudzia cia.tai imanoma tik anglijoj,ir tai yra toks istatymas,tik-apie tai -kiek veliau drinks_cheers.gif
*

Tai va kolkas mes dviese tik tai ir raginu dar kad atsilieptu 4u.gif tai tu esi mano bendraminte nes as irgi taip masciau biggrin.gif nes reikia dabar jau mastyti apie isvaziavima nes poto tikrai bus sunku darba susirasti svetur . As kai vaziavau i airija tai per pora savaiciu susiradau darba o visi ir visur sake tada kad jau dabar neimanoma susirasti darbo bet as uztrukau tik dvi savaites g.gif tai kad reikia tik noro ax.gif
besika
QUOTE(ernestitac @ 2010 04 03, 01:40)
Tai va kolkas mes dviese tik tai ir raginu dar kad atsilieptu  4u.gif tai tu esi mano bendraminte nes as irgi taip masciau  biggrin.gif nes reikia dabar jau mastyti apie isvaziavima nes poto tikrai bus sunku darba susirasti svetur . As kai vaziavau i airija tai per pora savaiciu susiradau darba o visi ir visur sake tada kad jau dabar neimanoma susirasti darbo bet as uztrukau tik dvi savaites  g.gif tai kad reikia tik noro ax.gif
*

g.gif ale daugiau kazkaip tai-dingo visos...niekam neaktualu g.gif ,gal ne tam skyreli ieskom?parasiau i a/z.
ernestitac
QUOTE(besika @ 2010 04 03, 12:52)
g.gif ale daugiau kazkaip tai-dingo visos...niekam neaktualu g.gif ,gal ne tam skyreli ieskom?parasiau i a/z.
*

na pradzia jau padaryti mes jau dvi bigsmile.gif na tokiose situacijose yra vienetai kaip mes del to ir nebeatsiranda norinciu arba tiesiog neturi interneto nes nebeisgali susimoketi angel_sadangel.gif su dar viena mamyte palaikau rysi bet ji klaipedoj ji nenori i uzsieni unsure.gif jai irgi nepyragai doh.gif

tai manau susitiksim apkalbeim visokius varyjantus gal po kurio laiko ir atsiras norinciu thumbup.gif gathering.gif sunglasses2.gif
Astandii
QUOTE(ernestitac @ 2010 04 04, 00:19)
na pradzia jau padaryti mes jau dvi  bigsmile.gif na tokiose situacijose yra vienetai kaip mes del to ir nebeatsiranda norinciu arba tiesiog neturi interneto nes nebeisgali susimoketi  angel_sadangel.gif su dar viena mamyte  palaikau  rysi bet ji klaipedoj  ji nenori i uzsieni  unsure.gif jai irgi nepyragai  doh.gif 

tai manau susitiksim apkalbeim visokius varyjantus gal po kurio laiko ir atsiras norinciu  thumbup.gif  gathering.gif  sunglasses2.gif
*

sveikos, mamos! noreciau prisijungti prie busimo pasaulio uzkariavimo. smile.gif problema yra ta pati: isvaziuoti reikia, o uzsieny neturiu nieko. sad.gif buto nuoma suvalgo viska. kol kas dar dirbu..tik va, nezinia, kiek ilgai. Manau, tikrai kooperuociausi su jumis, jei viskas ok. Tik dar nemazai visko reik apsneket.. smile.gif aciu autorei uz tema.
besika
QUOTE(skyinside @ 2010 04 05, 11:19)
sveikos, mamos! noreciau prisijungti prie busimo pasaulio uzkariavimo. smile.gif problema yra ta pati: isvaziuoti reikia, o uzsieny neturiu nieko. sad.gif buto nuoma suvalgo viska. kol kas dar dirbu..tik va, nezinia, kiek ilgai. Manau, tikrai kooperuociausi su jumis, jei viskas ok.  Tik dar nemazai visko reik apsneket.. smile.gif aciu autorei uz tema.
*

4u.gif sveikute,malonu,kad musu nors kiek daugeja thumbup.gif o is kokio tu miesto?ar tuti vaiku?kokio amziaus? mirksiukas.gif
Astandii
QUOTE(besika @ 2010 04 06, 07:13)
4u.gif sveikute,malonu,kad musu nors kiek daugeja  thumbup.gif o is kokio tu miesto?ar tuti vaiku?kokio amziaus? mirksiukas.gif
*

smile.gif Siaip, kaip ir vilniete, taciau jau gerus metus dirbu Kaune. Bet vis draugai, tevai - Vilniuje. Tad ir as ten gana daznai bunu.
Turiu sunu. Seseri metai. Vien del sunaus amziaus noriu kazka daryti, nes greitu laiku bus zengtas naujas etapas - mokykla. O jos kaitalioti (tuo labiau - ziureti pro pirstus i tai) tikrai nesinori.
Vat ir idomu...kaip rimtai apie tai mastote?.. Kada planuojat startuot, i kur ir pan. Kaip su darbais? Ar kazkuri turi uzsienyje kontaktus, ar vis tik su atitinkama suma vaziuojama ir bandoma kabintis tiesiai ten? (!!! g.gif ) Puikiai zinau, kad pozytivumas ir optimistines mintys puikiai veikia visa tai kas vyksta aplinkui.
Ir isvis..pasigavau siame forume zmones, kurie rezga panasia ideja, kaip ir as su drauge (taip pat vienisa mama lotuliukas.gif ), tai norisi susizinoti koks yra deliojamas planas. Lauksiu kad ir a/z. smile.gif
Labai tikiuosi, kad cia rimta. (kaip mano mama pasake: o tai tu nebijai???? gi nepazysti.. dar parduos doh.gif rolleyes.gif )
Aciu paciu.
besika
g.gif NA,TAI KUR DINGOM?
prasom del susimatymo si sekmadieni tarp virsuliskiu ir fabijoniskiu,vilnius.man tinka bet kada ir bet kokiu laiku.del vietos derinames i a /z. drinks_cheers.gif
ernestitac
bliamba as kiek jau praleidau blush2.gif bet tai kaip apsidziaugiau kad dar atsirado vienisa mamyte mirksiukas.gif tai ciotka mes jau trys tai rimtai gerai butu sia savaite susitikti nes i sekmadienio susitikima nespejau verysad.gif
cia viskas labai rimta ir as jau su sita mintim gyvenu jau senai ax.gif
jeigu susitikusios aptarsim visus nuansus ir nuspresim ka jau darau ar nedarom ir reikia pradeti judeti nes laikas yra priesas 4u.gif

man gali irgi parasyti i az biski labiau susipazintume nes drasiau butu ateiti i susitikima nes zinai kai gyvenimas apdauzo tai jau ir pasitikejimas dingsta viskuo g.gif

tikiuosi greitai ivyks musu mitas mirksiukas.gif
ernestitac
QUOTE(Leksa @ 2010 03 28, 10:36)
Aciu, kad pasidalinote savo patirtim. Tikrai pravercia kitu zmoniu istorijos, tik gaila, kad tokios liudnos. Tikiuosi, po skyrybu jums bus lengviau  console.gif
*

aciu az siltus zodzius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(besika @ 2010 04 09, 14:16)
g.gif NA,TAI KUR DINGOM?
prasom del susimatymo si sekmadieni tarp virsuliskiu ir fabijoniskiu,vilnius.man tinka bet kada ir bet kokiu laiku.del vietos derinames i a /z. drinks_cheers.gif
*

labas as parasiau tau i az , per velai pamaciau doh.gif tikiuosi kaip nors gausis susitikti dar pe si menesi rolleyes.gif thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.