Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

as taip pat masciau toki dalyka,kad galbut bandyti isvaziuoti,noriu susitvarkyti,kazka susikurti gyvenime,o ne vien but vos ne nieko..juolab be galo svajoju apie nuosava,kazkoki busta..apskritai,kai kuriuose dalykuose vietoj tripcioju..Blogiausia ir gasdina tas labiausiai,jog viena ir dar su vaiku,be galo toli..
Atsakyti
QUOTE(Banga07 @ 2010 03 18, 11:58)
As kazkuria diena paemiau ir "ant durniaus"  praejau testa isvykimui i Kanada.  po savaites atejo laiskas is tarpininko kad preliminariai as praejau, dabar reikia mano kuo smulkesne cv anglu kalba.
Bet tada sustojau, nes kai pagalvoju kad as ten busiu su vaiku vienui viena, tai... gal kokia mamyte noretu ten laimes ieskoti kartu?


Na i ten isvykti labai brangiai kainuoja , ir legaliai gali ten buti tik 3 men na nebent fiktyviai isteketum , nes turiu pazystamu ten tai patikrinta info , ir galimybes ten tikrai dideles smile.gif
as irgi svarsciau kad gal ten vazuoti bet kai manes laukia teismu maratonas tai nepriskraidyciau bet po kokiu 2 metu jeigu niekas nepasikeis ir turesiu jau dokumentus susitvarkius (su exu) tai manau ir as ten laimes ieskosiu bet kolkas apsistojau ties anglija o jei ten nesigaus tai gal i airija nes darbo nr turiu airijoj smile.gif

Tai ka sekmes tau manau kad tikrai atsilieps tos kurios irgi butent ten nori mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vesta:6 @ 2010 03 18, 22:30)
as taip pat masciau toki dalyka,kad galbut bandyti isvaziuoti,noriu susitvarkyti,kazka susikurti gyvenime,o ne vien but vos ne nieko..juolab be galo svajoju apie nuosava,kazkoki busta..apskritai,kai kuriuose dalykuose vietoj tripcioju..Blogiausia ir gasdina tas labiausiai,jog viena ir dar su vaiku,be galo toli..



mane tas irgi gasdina vienai su vaiku svetimoj sali , tai delto ir ryziausi sukurti sia tema blush2.gif
o i kuria sali noretum pakelt sparnus ? ir pati is kokio miesto ?
Atsakyti
thumbup.gif kelsiu visus sparnus-nors-esu vilniete-turiu triju kamb.buta vilniuje,uz kuri-komunalines ir sildyma-nerealios sumos!!!!!!siuo metu- bedarbe lotuliukas.gif ,darbo birza jau baige moketi,o pries tai -turejau savo 100proc. akciju savo UAB,kol mokesciai dakniso-iki bankroto ribos-na ir ka-,,uzraukiau ''-ta savo imone su visom skolom...beprasmiska kazka daryti mazom imonem cia,Lietuvoj.o ideju turiu,kuriom pasidfalinsiu su autore-seniai laukiau tos temos-nes pati tema uzvesti nedrysau... blush2.gif
Atsakyti
4u.gif merginos-moteros-buremes-vienos-mes-niekas,o drauge-galim nuveikti
daugiau
padedant vienai kitoms,t.y,kad ir priziurint vaikus-kitoms-kam pasiseks -dirbant...
turiu verslo ideju,bet-,,viemas-lauke-ne karys...'' mirksiukas.gif
smile.gif ne piniguose esme.svarbu-noras.niekas is dangaus nekrenta.....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besika: 20 kovo 2010 - 00:11
QUOTE(besika @ 2010 03 20, 01:00)
4u.gif merginos-moteros-buremes-vienos-mes-niekas,o drauge-galim nuveikti
daugiau
padedant vienai kitoms,t.y,kad ir priziurint vaikus-kitoms-kam pasiseks -dirbant...
turiu verslo ideju,bet-,,viemas-lauke-ne karys...'' mirksiukas.gif
smile.gif ne piniguose esme.svarbu-noras.niekas is dangaus nekrenta.....


Tikiuosi cia vis daugiau atsiras tokiu kurios nores viena kitai istiesti pagalbos ranka , as manau svarbiausa noras , tos kurios nebeturi vilties ar nuleido rankas rasykit gal kanors kartu sumastysim rolleyes.gif
vienas lauke ne karys pasikartosiu bet tai tiesa mirksiukas.gif
drasiau atsiliepkite bigsmile.gif
astrologai net sako kad sie metai moteru tai kad nepraleidziam sanso ir judam kartu i prieki thumbup.gif
Atsakyti
parduosiu karuna, nusipirksiu kepure..ir isvaziuosiu i uzsieni.
Atsakyti
QUOTE(pyratū vadas @ 2010 03 20, 20:45)
parduosiu karuna, nusipirksiu kepure..ir isvaziuosiu i uzsieni.


visai ne i tema
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 20, 19:51)
visai ne i tema


jei negalvoji, tai ne i tema.
O kai susimastai....tai netgi labai i tema..
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 19, 21:44)
Na i ten isvykti labai brangiai kainuoja , ir legaliai gali ten buti tik 3 men na nebent fiktyviai isteketum , nes turiu pazystamu ten tai patikrinta info , ir galimybes ten tikrai dideles smile.gif
as irgi svarsciau kad gal ten vazuoti bet kai manes laukia teismu maratonas tai nepriskraidyciau bet po kokiu 2 metu jeigu niekas nepasikeis ir turesiu jau dokumentus susitvarkius (su exu)  tai manau ir as ten laimes ieskosiu bet kolkas apsistojau ties anglija o jei ten nesigaus tai gal i airija nes darbo nr turiu airijoj  smile.gif

Tai ka sekmes tau manau kad tikrai atsilieps tos kurios irgi butent ten nori  mirksiukas.gif
Papildyta:
mane tas irgi gasdina vienai su vaiku svetimoj sali , tai delto ir ryziausi sukurti sia tema  blush2.gif
o i kuria sali noretum pakelt sparnus ? ir pati is kokio miesto ?

galima sakyti is vln..o kas del salies,keli ariantai,geriausias tai tas variantas,kur gyvenimas(visom prasmem)klostytusi geriausiai..tai reikia gerai apgalvoti..
Papildyta:
QUOTE(besika @ 2010 03 20, 02:00)
4u.gif merginos-moteros-buremes-vienos-mes-niekas,o drauge-galim nuveikti
daugiau
padedant vienai kitoms,t.y,kad ir priziurint vaikus-kitoms-kam pasiseks -dirbant...
turiu verslo ideju,bet-,,viemas-lauke-ne karys...'' mirksiukas.gif
smile.gif ne piniguose esme.svarbu-noras.niekas is dangaus nekrenta.....

drinks_cheers.gif as tai vat masciau panasiai..galbut darbas pamainom..vienos dirba,kitos su vaikas,paskui gal atvirksciai ir pan g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vesta:6: 23 kovo 2010 - 14:16
QUOTE(Daniella @ 2010 03 13, 19:11)

Atlyginimą gaunu iš trijų vietų, ir visur supranta, ir jokių problemų dėl to, kur pervest nekyla. Be to, porąsyk visgi buvo "pavarę" atlyginimą į areštuotą sąskaitą - atidavė antostoliai. Internetą ir telefono abonentą paėmė draugai, nes mano vardu neduoda. smile.gif Mašiną kol kas pirkau ant savęs. Jei kada turėsiu būstą, bus vaikų vardu.


jei atlyginimas is triju vietu, tai ir suma turetu buti gan padori rolleyes.gif
o siaip tai gerai, kad yra tokiu geranorisku draugu. bet...
su skolom kazkaip reik tvarkytis siandien, o ne kada nors...

QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2010 03 17, 09:15)
Pasirodo ne as tokia viena, kuriai knibzda mintys apie isvykima.

o kodel dauguma galvoja, kad isvykus is LT, busi laukiamas isskestom rankom?
paskaitykit statistikas, kiek bedarbiu ivairiose salyse. ne tik emigrantu tarpe.
man kazkaip gan naiviai skamba mintys - blogai LT, begu is LT, neva turesiu darba ir viskas bus gerai. bet nepamirskit, kad vaiku prieziura uzsienyje tikrai i menesi kainuoja ne 120lt rolleyes.gif nebent vaiko amzius mokyklinis.
daugiausia teks pakloti nuomai. uzstatas, nuoma i prieki menesiui.
cia raso mamos, kurios turi didziules skolas lietuvoje. tai uz kokius pinigus tikimasi vaziuoti, ir bent jau isikurti? o pradziai tikrai reikes ir daug.
del pasalpu uzsienyje... ne viskas irgi taip paprasta. kai kurios salys jau nebedalina tik ka atvykusiems pasalpu.

Atsakyti
as audziu minty kitais metais , kai uz mazyle jau sodra nebemokes , nes po metu jai 2 metukai bus.O darbo vieta man saugoma tris metus. Tai noriu viena sezonui , kokiems 4 men isvaziuot , kad ir i zemes uki , ar ferma - nepatiks grisiu, bent jau kazkiek uzsidirbciau .Be vaiku aisku , tevai sutiktu juos paziuret , nes mano mama bedarbe. Bet jau dabar isivaizduoju ,kaip man sirdis ten plystu be vaiku 2 metu ir 6 metu amzius. Ka manote ?
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 03 24, 14:13)

buvau isvykus i uzsieny. Nieko neuzsidirbau, tik nuostoli patyriau. Na, bet ne tai norejau pasakyti. Buvau su moterim (20metu), kuri LT buvo mamai palikus 6 men. leliuka. Sake, dar maitino pries isvaziuojant. Ir nieko, neverke, netgi priesingai, lakste linksmintis su kitais lietuviais. Mes net itarinejom, jog gal meluoja pie vaika, gal ji jo neturi, kad taip gerai jauciasi. Bet jei sake tiesa, tuomet imanoma istverti issiskyrima, tik reikia save nuteikti, jog tas issiskyrimas laikinas ir del vaiku geroves.
Atsakyti