Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

QUOTE(vesta:6 @ 2010 03 23, 15:15)
galima sakyti is vln..o kas del salies,keli ariantai,geriausias tai tas variantas,kur gyvenimas(visom prasmem)klostytusi geriausiai..tai reikia gerai apgalvoti..
Papildyta:

drinks_cheers.gif as tai vat masciau panasiai..galbut darbas pamainom..vienos dirba,kitos su vaikas,paskui gal atvirksciai ir pan g.gif

g.gif kazkodel linkstu skandinavijos link...NORVEGIJA,DANIJA...BET man jau nesvarbu,vaziuociau bet kur-kad tik toliau nuo tos LIETUVOS,ir nuo debilisku jos istatymu...suzinojes mano planus,vyresnelis,15 metis sunus-tai buvo pries du metus...)isejo gyventi pas teva...t,y exs,o exs o zmona jo neprieme,apgyvendino pas senelius-is buvusio mano vyro puses,dabar is manes prisiteise alimentus,viskas buvo daryta taikos sutartim,tada dar UAB turejau,direktore dirbau,sekesi versliukas,siaip sau,bet galejau moketi alimentus sunui po 400lt.dabar-indeksavo,saskaitas arestuoja anstoliai,o dar mokesciai-vis ramybei nepalieka-neturiu uz ka ir bankroto paskelbti-nors jau seniai ta uab likviduojamas... exs-is manes reikalauja jau 500lt...,siuo metu esu bedarbe,auginu kita,7 metu sunu,dabartinis-padeda kiek gali,bet jo galimybes labai ribotos...o dar butas-3 kamb .vilniuje...uz kuri skolos tukstantines jau unsure.gif darbo birza moketi jau baige
dabartinis MB-kategoriskai atsisako vykti is cia,lietuvos,jam ir cia gerai-mokesciai nedspaudzia,mano problemos-jam ne motais-sau uzsidirba-ir jam pakanka,nori-pameta pora simtu uz buta-neturi-tai ir isvis neduoda...
...mama mire pries 13 metu,pries menesi-palaidojau mociute...
niekas daugiau cia manes nebelaiko.noriu gyvent,dirbt ir uzsidirbt.isvykciau su suneliu,7 metuku,prasau-itraukit ir mane isavo buri mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vesta:6 @ 2010 03 18, 22:30)
as taip pat masciau toki dalyka,kad galbut bandyti isvaziuoti,noriu susitvarkyti,kazka susikurti gyvenime,o ne vien but vos ne nieko..juolab be galo svajoju apie nuosava,kazkoki busta..apskritai,kai kuriuose dalykuose vietoj tripcioju..Blogiausia ir gasdina tas labiausiai,jog viena ir dar su vaiku,be galo toli..

ir mane tas gasdino,viena-ir dar su vaiku...bet juk galim kazkaip susiburti...
sunku man siuo metu verysad.gif ,ketvirta diena-sirdi spaudzia...dabar beliko susitaikyti-su sunaus vyrenelio sprendimu...dar laukia ziaurus teismu maratonas...
del-finansu-na ka-isnuomuosiu ta buta vilniuje-jau siokia tokia kapeika,na,ir mociutes,amzina atilsi-palikimas,kuri -dar du metai sioje lietuvoje-ir nieko is jo neliks...sprendima nan reikia priinti skubiai,pragyvenimui-3 men-uzsieni-turesiu is ko.....kolkas-dar turesiu,bet jei taip toliau-taip kryps reikalai-kaip dabar,bankrotas gresia man-kaip fiziniam,juridiniam asmeniui...
DINKT IS CIA-IR KUO GREICIAU.atsistatys dvasine bukle,ideju turiu del darbo ir net del verslo-uzsieni,tik ne cia-LIETUVOJ...
GAL susitariam kada,padarom meeta,susitinkam,visos-tos kurios pasiryzusios laimes ieskoti svetur,su savo atzalom-amzius skirtingas-ir musu,ir musu vaiku-bet juk-tai tik i nauda!!!galesim padeti viena kitai.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 03 24, 16:23)
buvau isvykus i uzsieny. Nieko neuzsidirbau, tik nuostoli patyriau. Na, bet ne tai norejau pasakyti. Buvau su moterim (20metu), kuri LT buvo mamai palikus 6 men. leliuka. Sake, dar maitino pries isvaziuojant. Ir nieko, neverke, netgi priesingai, lakste linksmintis su kitais lietuviais. Mes net itarinejom, jog gal meluoja pie vaika, gal ji jo neturi, kad taip gerai jauciasi. Bet jei sake tiesa, tuomet imanoma istverti issiskyrima, tik reikia save nuteikti, jog tas issiskyrimas laikinas ir del vaiku geroves.


na as 6 men tai tikrai nepalikciau - niekaip , maniskei dabar 11 menesiu ,irgi dar pati maitinu .Jei vaziuociau tai kai jai sueis 2 metukai , nebemaitinsiu , jau nebe kudikis bus....bet zinau ,kad ten sirdis plys , bliausiu ( aisku niekam nematant) .... bet ka daryt ,kai financai spaudzia .Ten galima uzsidirbt tikrai.as dirbusi Anglijoj ,Skotijoje - tik tuomet vaiku dar neturejau. Nors kokius 4 menesiams galima pabandyt , didesne tai supranta viska , galima pabendraut ir tel ,ir skypu. O mazute - jai tai smugis bus verysad.gif buvo mama ir dingo doh.gif ... nezinau ,kaip mano situacija bus . Gal kaip nors. Vaikai tuo momentu pas juos mylincius senelius pabutu ( mano tevus )..... ai nezinau , cia tik mano apmastymai ,mintis tokios .
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2010 03 23, 16:40)
jei atlyginimas is triju vietu, tai ir suma turetu buti gan padori  rolleyes.gif
o siaip tai gerai, kad yra tokiu geranorisku draugu. bet...
su skolom kazkaip reik tvarkytis siandien, o ne kada nors...
o kodel dauguma galvoja, kad isvykus is LT, busi laukiamas isskestom rankom?
paskaitykit statistikas, kiek bedarbiu ivairiose salyse. ne tik emigrantu tarpe.
man kazkaip gan naiviai skamba mintys - blogai LT, begu is LT, neva turesiu darba ir viskas bus gerai. bet nepamirskit, kad vaiku prieziura uzsienyje tikrai i menesi kainuoja ne 120lt  rolleyes.gif nebent vaiko amzius mokyklinis.
daugiausia teks pakloti nuomai. uzstatas, nuoma i prieki menesiui.
cia raso mamos, kurios turi didziules skolas lietuvoje. tai uz kokius pinigus tikimasi vaziuoti, ir bent jau isikurti? o pradziai tikrai reikes ir daug.
del pasalpu uzsienyje... ne viskas irgi taip paprasta. kai kurios salys jau nebedalina tik ka atvykusiems pasalpu.


O kodel jus galvojate, kad as jau taip naiviai galvoju? As net neparasiau savo ideju, ziniu ir dideliu apmastymu, o jus padarete isvadas. Kodel zmones mano, kad kiti vaziuos i nezine. As ne is tu zmoniu, kurie lektu, begtu akis isdegia.
Ir dauguma taip masto, kaip jus, tiems kuriems nedega uzpakalis doh.gif
Aciu dievui neturiu skolu, bet nera cia perspektyvu
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2010 03 24, 19:35)
O kodel jus galvojate, kad as jau taip naiviai galvoju? As net neparasiau savo ideju, ziniu ir dideliu apmastymu, o jus padarete isvadas. Kodel zmones mano, kad kiti vaziuos i nezine. As ne is tu zmoniu, kurie lektu, begtu akis isdegia.
Ir dauguma taip masto, kaip jus, tiems kuriems nedega uzpakalis doh.gif
Aciu dievui neturiu skolu, bet nera cia perspektyvu

atsiprasau. gal ne tiek Jum tas postas buvo skirtas, kiek cia diskutuojancioms mamos.
as pati jau beveik du metai gyvenu ne LT. isvykau, kaip pati sakau, spejusi vos vos i paskutini traukini pries krize.
is LT norejau isvziuoti del iv priezasciu, bet finansai nebuvo pagrindine priezastis, nors aisku, ir tai buvo postumis didelis. norejau isvaziuoti, nes kuri laika ir taip buvau iki vaiko gimimo ne LT gyvenusi, daug minusu LT maciau teisineje, socialineje sistemoje. o ir patys pikti zmones nelipo prie sirdies.
bet atvirai sakau, pradzia sunki. ir velniskai. pats isitvirtinimas. isivaziavimas. isvykau su vos 2 metus sulaukusia dukryte. darbo paieskos ilga laika buvo bevaises. pasalpu tvarkymasis - kiekvieno zmogaus kantrybes isbandymas.
pradziai reikejo pinigu, ir daug.

siandien nesiskundziu savo gyvenimu. bet aplinkui matau, kiek yra bedarbiu. pazistami, pazistamu pazistami masiskai netenka darbu. turiu pazistamu ne emigrantu tarpe, kurie jau siandien skesta skolose, nes nebeisgali atiduoti kreditu bankams ir t.t.
aisku, ne visiems taip baisu, blogai ir t.t.
bet siai dienai, kai ekonomine tokia situacija, ir jei buciau LT, vargu ar ryzciausi emigracijai.
nebent 99% yra garantija, kas pades isikurti, kas paziuretu vaika, kas padetu rasti darba...
na, cia siaip as pamasciau garsiai rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdesita: 26 kovo 2010 - 18:33
QUOTE(Langoza @ 2010 03 25, 01:06)
nebent 99% yra garantija, kas pades isikurti, kas paziuretu vaika, kas padetu rasti darba...


As tai drisciau teigti, jog is pradziu reikia vaziuoti be vaiko/vaiku.

As buvau isvykus, apgyvendino mus rusy, mazam dregnam kambarely su mazu langu. O buvo zadetas apgyvendinimas kotedzo tipo name, tik niekas neispejo, kad tokiom salygom. O vaziavau, beja, per lietuviska agentura Aulina. Jos direktore viska zinojo, bet sake "o ko jus tikities". Ir uz ta skyle mokejom po 65 svarus! Ir tai nebuvo Londonas, o tik mazas miesteliukstis. Jei bent padoriai butu mokeje (ne vien nuomai ir maistui), buciau gyvenus ir rusyje, bet vaiko i toki "kambari" tikrai nesitempciau schmoll.gif todel ir teigiu, jog is pradziu reikia vaziuoti be vaiku, kad jei bus darbas, o gyvenama vieta nepakenciama, jog butu galima pasiieskot kitos vietos ir nekankint vaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 26 kovo 2010 - 22:14
As cia gal viai ne i tema parasysiu, jau atleiskit, nepykit smile.gif
Na pas mane tai truputeli kita situacija, reikia patarimu is patyrusiu zmoniu, tai kur gi geriau kreipsies, jei ne i supermamas mirksiukas.gif
Vyras isvyko laimes ieskoti i uzsieni, paliko mane nuomojamam bute vienu viena dar visai jauna ir grazia blush2.gif ne, bet cia ne apie tai... Isvaziavo uzsidirbti, o dabar teigia niekuomet i LT nebegrys. Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko. Nera jis jau superinis, uzdarbio daznai net ir pritruksta, bet kazkaip gaila viska mest, palikt ir isvykt. Gerai butu kokiu patarimu is salies susilaukti, nes darugai, gimines tai egoistiskai pataria smile.gif nenori paleist.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 04:24)
As cia gal viai ne i tema parasysiu, jau atleiskit, nepykit  smile.gif
Na pas mane tai truputeli kita situacija, reikia patarimu is patyrusiu zmoniu, tai kur gi geriau kreipsies, jei ne i supermamas  mirksiukas.gif
Vyras isvyko laimes ieskoti i uzsieni, paliko mane nuomojamam bute vienu viena dar visai jauna ir grazia  blush2.gif  ne, bet cia ne apie tai... Isvaziavo uzsidirbti, o dabar teigia niekuomet i LT nebegrys. Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko. Nera jis jau superinis, uzdarbio daznai net ir pritruksta, bet kazkaip gaila viska mest, palikt ir isvykt. Gerai butu kokiu patarimu is salies susilaukti, nes darugai, gimines tai egoistiskai pataria smile.gif nenori paleist.
Aciu


as vaziuociau tikrai , kai nera vaiku - tai viskas labai paprasta. Juk grizt bet kada galesi.
Atsakyti
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 03:24)

O darbas ten bus, ar vyras tik siaip kviecia? matot, jei darbo nenusimato, yra tikimybe (jei kalbos nemokat, tai didesne), kad taip lengvai darbo nerasite. O tuomet vyras gali priekaistaut, tipo "eik darbo ieskot, ko nedirbi, islaikyt veltede turiu" ir pan. O ir sedet vienai (vyras gi darbe), svecioj saly, be draugiu, giminiu, linksma nebus. O jei darbas bus, vaziuokit nedvejodama. Gal apsiprasit ten, gal patiks, gal kalba gerai ismoksit, isikursit ir net negalvosit apie grizima. O gal abu gerai uzdirbsit ir visgi sumanysit grizt i LT, nusipirkt nama, pradet savo versla ir pan. Jei nepatiks, juk visad galima grizti! O gimines nuraminkit, siais laikais per skype ir kasdien nemokamai galima bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 03 26, 21:13)
As tai drisciau teigti, jog is pradziu reikia vaziuoti be vaiko/vaiku.



del to sutikciau.
bet tikrai ne visos mamos gali imti, ir palikti vaika smile.gif
na, jei vaikutis didesnis, tai gal ir lengviau.
as kai vaziavau, maniskei buvo tik sueje 2. net minties nebuvo palikti vaika, nes ji buvo ziauriai prie manes prisirisusi.
nors aisku, jei buciau vykusi be jos, pradziai ir maziau islaidu buciau turejusi, ir siaip viskas butu vyke sklandziau, paprasciau. na, gal ziauriai tai skamba, nenoriu pasakyti, kad vaikas trukdis, bet realiai svetimoje salyje ir tik atvykus, be vaiko isikurti zymiai butu paprasciau.
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 02:24)
Mane irgi kvieciasi pas save, bet as labai spyriojuos, isvaziuoti visiskai nesinori, bet zinau, kad amzinai taip nebus ir teks kazkaip suktis is padeties... Jokiu isipareigojimu cia LT neturiu, nei vaikai, nei nekilnojamas turtas, tik darbas laiko.

o tai jei vyras lieka ten, tu nenori vaziuoti, tai ir nevaziuotum?
is tokio posto susidaro ispudis, kad tas vyras nelabai ka reiskia rolleyes.gif
atsiprasau, jei klystu...
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2010 03 27, 15:32)
o tai jei vyras lieka ten, tu nenori vaziuoti, tai ir nevaziuotum?
is tokio posto susidaro ispudis, kad tas vyras nelabai ka reiskia  rolleyes.gif
atsiprasau, jei klystu...

Kitas klausimas: kiek vyrui jo zmona reiskia. Juk tai jis isvaziavo dirbti ir manau, jog tuomet buvo kalba apie laikina isvaziavima, taciau tai jis persigalvojo ir vercia keisti ateities planus/gyvenima. Taigi, galima teigti, jog ir jam mazai zmona reiskia. Juk jei ji pasakys, kad nenori vaziuoti, kazin ar vyras del zmonos gris i LT. Bet tada, aisku, bus zmona apkaltinta, jog tai ji (?) neissaugojo seimos.
Atsakyti
Labas visoms smile.gif As buvau isvaziavus i UK ir kartu su savo vyu( beveik ex), palikau savo dukra (3,5m tada buvo) 3 men savo tevam. Zinokit, man tas laiko tarpas be jos buvo kazkas tragisko, protejau nuo ilgesio jai. o kai paskambindavau ir kalbedavomes per skype, man ji sakydavo: mama kada grysi? tai isvis pakalbejus verkdavau, kazkur po 2 men isvykimo, kai tik jai skambindavau tai praktiskai visa pokalbi praverkdavo jinai doh.gif . tai spjoviau i viska ir saviski ikalbejau gryst i LT smile.gif. na "tetukas" ilgai neuzsibuvo cia LT-isleke atgal, tik si kart su savo draugeliu. na zodziu dabar yra taip, kad jau pradejau tvarkyt skyrybu dokumentus verysad.gif . As cia LT budama susiradau labai gera darba( na aisku gimines padejo, alga kaip moteriai tai tikrai super).Dziaugiaus neilgai ta alga, tik pradirbus men is visur puole anstoliai. kai gyvenom su vyru, buvom paeme paskola, kai prasidejo krize buvom sustabde mokejima, bet taip gavos kad ir veliau nemokejom, islekem i UK.
Kazkuri forumiete rase, kad galima susitart su anstoliais- ne velnio!!!! kad pinigus pervedinetu i draugu korteles- nebent nelegaliai dirba. PVZ, man: i mano darboviete atejo rastas kad kiekviena menesi atskaiciuotu nuo mano algos 80% ir pinigus vestu tiesiai anstoliui. Aisku as lekiau i administracija ir klausiau ar turi teise jie taip elgtis ir pan, man buvo paaiskinta, kad mes nieko negalim padet, nes jei nevykdisim rastu juos paduos i teisma( ta prasme mano firma). buvau susitikusi su anstoliu ir bandziau aiskint, kad as viena su vaiku gyvenu is vyro negaunu jokiu pajamu, tai jisai patare realiai susitrvarkyt skirybu popierius, o jau tada tipo bus galima ziuret ka cia galima bus padaryt. aisku skola dalins per puse ir pan. sory kad taip issipleciau, tik norejau pasakyt kad nuo anstoliu LT tikrai niekur nepabeksi. Bet kaip sakoma nera padeties be iseities smile.gif . As imiau paskola, privalau ir grazint. tik kad kiauliskai mano "ale" brangusis pasielge... na nieko kaip nors
Atsakyti