Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Štai ir manasis N-18 tortas lotuliukas.gif

http://public.fotki....s/dscf0242.html
Papildyta:
Ir dar, "TORTAS" trijų skoniu, Cipciuko medutis su ananasais ir želė gabaliukais, snikersas ir rafaello svajonė, viskas "aptraukta" maršhmallow sokoladine mase, ir "dekoruota" beze lotuliukas.gif
Atsakyti
ŽaismingaStiklas, geras thumbup.gif thumbup.gif dabar drąsiai galiu eit miegot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 03 26, 21:41)
Štai ir manasis N-18 tortas  lotuliukas.gif

http://public.fotki....s/dscf0242.html
Papildyta:
Ir dar, "TORTAS" trijų skoniu, Cipciuko medutis su ananasais ir želė gabaliukais, snikersas ir rafaello svajonė, viskas "aptraukta" maršhmallow sokoladine mase, ir "dekoruota" beze  lotuliukas.gif


Omaigat huh.gif huh.gif huh.gif koks diiiiiiideeelis lotuliukas.gif
Atsakyti
ŽaismingaStiklas,nu tu cia sumeistravai daikta lotuliukas.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif tai čia man vienai nerodo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Nedrąsiai atnešu savo trečią dublį su dengimo mase. Tūkstantis ir vienas trūkumas, bet vis tiek savim didžiuojuos - šįkart viskas sekės geriau nei pirmus du kartus bigsmile.gif Ir masė man - naudojau šokoladinę marshmallow saldainių - paliko puikų įspūdį, labai lengva dirbti thumbup.gif Jei dar įgūdžių daugiau turėčiau, tai išvis, jaučiu, kaip sviestu patepta eitųs. Gal.. lotuliukas.gif
Žodžiu, gana man pliurpt - varškės tortas su bananais ir braškėmis, dengtas šokoladine saldainių mase ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 26, 23:56)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tai čia man vienai nerodo  verysad.gif

iejus paspausk yes ir rodys biggrin.gif nu jo cia geras, dabar galesiu jau eiti koliui ruostis lotuliukas.gif
Atsakyti
puiku, subtilu ir gražu 4u.gif
Papildyta:
dabar kai pamačiau, norėčiau nors vienu akies krašteliu pamatyti, kaip jis ir kieno bus valgomas lotuliukas.gif ir kaip Tu išneši per laiptinę jį TOKĮ GALINGĄ, kad kaimynai teisingai suprastų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif šaunuolis thumbup.gif tik ko tas galiukas toks nuraudęs kaip degtukų galvutė lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jei ir jum patiko, tai manau ir mano brangiąjai draugiai tiks lotuliukas.gif na bent jau tikiuosi blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 03 27, 00:12)
puiku, subtilu ir gražu  4u.gif
Papildyta:
dabar kai pamačiau, norėčiau nors vienu akies krašteliu pamatyti, kaip jis ir kieno bus valgomas  lotuliukas.gif  ir kaip Tu išneši per laiptinę jį TOKĮ GALINGĄ, kad kaimynai teisingai suprastų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  šaunuolis  thumbup.gif  tik ko tas galiukas toks nuraudęs kaip degtukų galvutė  lotuliukas.gif


Jis bus valgomas mano pačios pačiausios draugės, ryt bus 19 metų, tai ji užtaisys mum nerealų balių, o aš jai ta proga užtaisiau štai kokį navarotą lotuliukas.gif o per laiptinę, ačiū Dievuim nereiks nešt, nes gyvenu nuosavam name thumbup.gif o nuvešt tai nuvešiu lotuliukas.gif o galingas tai tikrai, kažkur apie 80cm ilgis lotuliukas.gif o tą galiuką su maistiniais vandeniniais dažais nuraudoninau lotuliukas.gif prasti jie, ale geresnių nebeturėjau blush2.gif
Atsakyti
Aciu visiems 4u.gif
Olesta - koks man tavo tortas grazus. Tos bangeles peiliu darytos?
Stikle - tortulis toks jeginis biggrin.gif , draugei tikrai patiks
Ir dar be proto suzavejo Daividijos sketukas wub.gif
Atsakyti
z.stikle,oi gerule dovana cia uztaisei draugei bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 03 26, 23:23)
Na jei ir jum patiko, tai manau ir mano brangiąjai draugiai tiks  lotuliukas.gif  na bent jau tikiuosi  blush2.gif

Papildyta:
Jis bus valgomas mano pačios pačiausios draugės, ryt bus 19 metų, tai ji užtaisys mum nerealų balių, o aš jai ta proga užtaisiau štai kokį navarotą  lotuliukas.gif  o per laiptinę, ačiū Dievuim nereiks nešt, nes gyvenu nuosavam name  thumbup.gif  o nuvešt tai nuvešiu  lotuliukas.gif  o galingas tai tikrai, kažkur apie 80cm ilgis  lotuliukas.gif o tą galiuką su maistiniais vandeniniais dažais nuraudoninau  lotuliukas.gif  prasti jie, ale geresnių nebeturėjau  blush2.gif

Tai jau tikrai, gera cia "dovana" draugei lotuliukas.gif lotuliukas.gif Idomu kokia reakcija bus drauges isvydus tooooki torta biggrin.gif

Maniau nerodysiu sito torto, bet jei jau si vakara tokia tortu tema biggrin.gif tai idedu nuoroda ir saviskio, skirto mergvakariui, tik mano toks kuklesnis ax.gif
MERGVAKARIO TORTAS
Atsakyti