Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

maiseliu uzderejo thumbup.gif abu labai dailus,Asseni siandien ir man nekokia diena,dengiu-lupu,piesiu,o dar koja istino kazko tai,tai ant vienos kojos stovedama tris tortus puosiau doh.gif
Zuliaska,grazus tavpo tortas,ramuneles labai grazios,o man su gelem tai kazkoks pravalas gaunasi,jau geriau zveriukus lipdyt doh.gif

Aguoninis-morenginis tortas playboy
user posted image

"snikersas" mergaitei-geles pastiliazas,dengta icing.
user posted image

ir vaisinis-jogurtinis...
user posted image
Atsakyti
zuliaska ,žiauriai gražios geles ant žalio torto...dievaž kaip gyvos...iš pradžiu pagalvojau ,kad gyvos,bet po to žiuriu ,kad ne....
Daividija ,visi labai dailus,bet jau tas su drugeliais wub.gif o jau skečio dailumas..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 26, 14:43)

"snikersas" mergaitei-geles pastiliazas,dengta icing.
user posted image



nu kaip grazu man tie drugeliai. erzinkites erzinkites.
Atsakyti
daividija bigsmile.gif kaip lietsargiuką darei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 03 26, 14:18)
daividija bigsmile.gif  kaip lietsargiuką darei ax.gif

issipjoviau apskritima,mazdaug tokio dydzio kokio nori skeciuko.tada su apvalia formele sausainiukams "iskandziojau" aplinkui ir uzvoziau ant apvalaus dubenelio dziuti(turiu tokia uzapvalinta salotine).Kota pasidariau atskirai.
Tuos rastelius tai atskirai dariau su tokia formele,isdziovinau ir isingu apklijavau.
Cia gal is arciau matos
user posted image
Atsakyti
labai gražu,reiks kada pabandyt ax.gif
Atsakyti
tikrai su skėtuku,tobula rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
fantastiski tortai visu merginu,o tortukas su sketuku tai atsivepe mano zandai biggrin.gif tokiu siltu pavasariu dvelkia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 26, 18:26)
issipjoviau apskritima,mazdaug tokio dydzio kokio nori skeciuko.tada su apvalia formele sausainiukams "iskandziojau" aplinkui ir uzvoziau ant apvalaus dubenelio dziuti(turiu tokia uzapvalinta salotine).Kota pasidariau atskirai.
Tuos rastelius tai atskirai dariau su tokia formele,isdziovinau ir isingu apklijavau.
Cia gal is arciau matos
user posted image


Stulbinantis tortas thumbup.gif thumbup.gif apšalau pamatęs wub.gif

Ir turiu klausimą, kažim galimą čia įkelti tortą N-18 ??? Nes man reik moterų atsiliepimų lotuliukas.gif
Atsakyti
stiklas,ką jau čia sumeistravai lotuliukas.gif ,įkelk,bet ,kad atsidarytų su nuorodą o ne iškart visam gražume mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tai bet kokiu atveju ikelciau, tik kad kas neisizeistu ar panasiai lotuliukas.gif o ikelsiu tik vakare, nes dar nelabai baigta
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 03 26, 17:10)
lotuliukas.gif  tai bet kokiu atveju ikelciau, tik kad kas neisizeistu ar panasiai  lotuliukas.gif  o ikelsiu tik vakare, nes dar nelabai baigta
thumbup.gif


huh.gif
Atsakyti