Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

sveikos merginos. esu naujoke rasanti cia, taciau is jusu mokausi jau senokai. aciu visoms uz patarimus ir idejas. jus esate nuostabios kepejeles thumbup.gif . tokiu tortukrtais ir parduotuveje nerastum. man irgi jau sekasi neblogai formuoti tortukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliusyte @ 2010 04 09, 18:27)
sveikos merginos. esu naujoke rasanti cia, taciau is jusu mokausi jau senokai. aciu visoms uz patarimus ir idejas. jus esate nuostabios kepejeles thumbup.gif . tokiu tortukrtais ir parduotuveje nerastum. man irgi jau sekasi neblogai formuoti tortukus smile.gif

4u.gif pasirodom, psirodom, prašom drąsiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aliusyte @ 2010 04 09, 18:27)
sveikos merginos. esu naujoke rasanti cia, taciau is jusu mokausi jau senokai. aciu visoms uz patarimus ir idejas. jus esate nuostabios kepejeles thumbup.gif . tokiu tortukrtais ir parduotuveje nerastum. man irgi jau sekasi neblogai formuoti tortukus smile.gif


bigsmile.gif .... neši , rodai ....mes girsime bis.gif

Atsakyti
Sveikos. Atnesu meduti, puosta grietinele, sokoladine mase ir pirktu aisingu (mase)
user posted image

Klientei labai patiko, nes jos vizitke yra- Malibu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu kokie jusu visu grazuuuuus 4u.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 09, 15:44)
Olesta ....va žiūriu aš į tavo tortuką , ir žinai  g.gif .....tokia jame tvarka ( tip top pagal tavo specialybe )  biggrin.gif


A kokia kokia? g.gif gal zeldintoja, ka?
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 04 09, 18:52)
Sveikos. Atnesu meduti, puosta grietinele, sokoladine mase ir pirktu aisingu (mase)


Klientei labai patiko, nes jos vizitke yra- Malibu biggrin.gif thumbup.gif


Kaip tikras butelis huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 09 balandžio 2010 - 18:06
QUOTE(laurechka @ 2010 04 09, 18:52)
Sveikos. Atnesu meduti, puosta grietinele, sokoladine mase ir pirktu aisingu (mase)
Klientei labai patiko, nes jos vizitke yra- Malibu biggrin.gif thumbup.gif


wub.gif wub.gif ....kaip vasariška ..... noriu į kurortą cry.gif cry.gif

jolanka , nejuokink lotuliukas.gif , yra dauk spec. kuriosi vyrauja tokia tvarką , o vienoj ji būtent ir turi būti . doctor.gif

Atsakyti
Sveikos noreciau visas pagirti kokius grazuolius kepat tepat ir lipdot ale taip senai buvau ka visu nebeaprepsiu 4u.gif 4u.gif
Cia mano sios nakties darbas medus, jogurtinis, pastiliazas, aisingas sekanti karta daryciau kitaip nes MB issisaipe lotuliukas.gif bet ir pati manau kad tas kotas su lapais klaikus o gelytes visai man patinka ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel1203: 09 balandžio 2010 - 18:16
ateinu su savo pirmu vbestuviniu ax.gif rafaelo,vaisinis ir šokoladinis,dengtas MMG ,rožytės-šokoladas rolleyes.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
ai dar vieną pamišaus-juodas miškas,visa kita MMG ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 09, 18:15)
jolanka , nejuokink  lotuliukas.gif , yra dauk spec. kuriosi vyrauja tokia tvarką , o vienoj ji būtent ir turi būti . doctor.gif


Niuu, juokinu, nes pagal savo spec. pamaniauuuuuuuu biggrin.gif

Kur galima nusipirkti papuosimams formeliu? Reikia man kazka daryt su likusiu MMG...Ir dazu kokiu noreciau. Kita savaite busiu Kaune, patarkit, prasau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 09 balandžio 2010 - 18:39
QUOTE(Angel1203 @ 2010 04 09, 19:16)
Sveikos noreciau visas pagirti kokius grazuolius kepat tepat ir lipdot ale taip senai buvau ka visu nebeaprepsiu  4u.gif  4u.gif
Cia mano sios nakties darbas medus,  jogurtinis, pastiliazas, aisingas sekanti karta daryciau kitaip nes MB issisaipe  lotuliukas.gif bet ir pati manau kad tas kotas su lapais klaikus o gelytes visai man patinka  ax.gif


Na nežinau , iš ko tas tavo MB šaipėsi , nes ir plonų kotų buna tongue.gif ....bet man tortai dailūs thumbup.gif , ir tas laibas kotelis nieko blogo jiems nepriduoda schmoll.gif .


Atsakyti
angel labai grazus tortukai, tokie kukluciai ir svenuciai atrodo
adriu ohho koks grazuolis, kaip tau pavyksta tokias ryskias spalvas isgaut g.gif
laurechka, sita tai copy paste pas save

as irgi viena sulipinau, tortas vaisinis, puosta grietinele, visa kita MMg
user posted image
Atsakyti