Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Cipciuk - ka cia ir besakysi. Zodziu - pasaka wub.gif
Olesta - kokie neeereiniai wub.gif
Neramuole - lb grazi rozyciu spalva ir lapeliai lb grazus. wub.gif Cia su formelem daryta?
Agniuk@s - boruzeles fainuoles wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 09 balandžio 2010 - 11:16
QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 09, 10:33)
Išpjaustom ( modeliuojam ) iš keturkampio torto ( tai lengvesnis būdas )  smile.gif .

4u.gif
Atsakyti
Aij, velniava kazkokia mad.gif norejau ciut kitaip puosti, bet gavosi ka matot doh.gif uzkniso.

Snikers tortas. Puostas grietinele. Gelytes, batukai is pastilazo. Geliu viduriukai - aisingas. Ir kaip visad savam stiliuj biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 09 balandžio 2010 - 14:05
rugiagele26, gražus tortukas wub.gif mane tai stebina tavo aktyvumas blush2.gif super moteris thumbup.gif
Atsakyti
Rugiagėle, koks elegantiškai švelnus tortukas thumbup.gif

atnešiu į kompaniją vaikišką....karamelės lašą, puoštą grietinėle, kamuolys tinginys, MMG
user posted image
Atsakyti
Olesta, labai dailus torčiukas wub.gif o kamuolys kaip tikras biggrin.gif tik man dar mistika kaip reikia su gritinėle padaryti žolę doh.gif matyt tam reikia turėti sugebėjimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 04 09, 01:12)


Tikrai gerai, kad ne 72 boruzes biggrin.gif super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 08, 23:27)
Labas dar kartą  hi.gif .... ką tik baigiau vieną šventinį .




karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 04 09, 15:58)
Rugiagėle, koks elegantiškai švelnus tortukas  thumbup.gif

atnešiu į kompaniją vaikišką....karamelės lašą, puoštą grietinėle, kamuolys tinginys, MMG



Koks lygus kamuolys blink.gif ir vesli zolyte wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 09 balandžio 2010 - 15:21
Rugiagele,Olesta-super 4u.gif
Atsakyti
Rugiagele , ot gerai , kad nesigavo kaip norėjai liezuvis.gif........................................... nes gavosi super gražiai , super švelniai wub.gif wub.gif ..... ko nekalbi , a ...? nail.gif

Olesta ....va žiūriu aš į tavo tortuką , ir žinai g.gif .....tokia jame tvarka ( tip top pagal tavo specialybe ) biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 09 balandžio 2010 - 15:45
QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 09, 16:44)
Rugiagele , ot gerai , kad nesigavo kaip norėjai  liezuvis.gif........................................... nes gavosi super gražiai , super švelniai  wub.gif  wub.gif ..... ko nekalbi , a ...?  nail.gif

Olesta ....va žiūriu aš į tavo tortuką , ir žinai  g.gif .....tokia jame tvarka ( tip top pagal tavo specialybe )  biggrin.gif


Paskutiniu metu tingiu kalbet bis.gif net vyras kai ko paklausia, tai sakau, aij tingiu as tau atsakyt huh.gif lotuliukas.gif o is tikro, tai ka cia ir bepasakysi apie Jusu tortus? Jie idealus blink.gif nera prie ko prikibt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 08, 23:27)
Labas dar kartą  hi.gif .... ką tik baigiau vieną šventinį .


Nu koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif swoon.gif good.gif jau jūsų tortai Cipciuk tai nerealūs thumbup.gif thumbup.gif su savo papuošimu man tik po pernykščiais lapais slėptis hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 09 balandžio 2010 - 16:19
Ačiū ačiū tongue.gif žolytę dzibuoji dzibuoji ir apdzibuoji tongue.gif kaip bet kokį kitą dzibą lotuliukas.gif jokios mistikos, aišku iš bezo gražiau, bet kad ne visiems kažkodėl patinka unsure.gif o aš jį taip prisijaukinau ax.gif
Atsakyti