Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 09, 20:38)
Na nežinau , iš ko tas tavo MB šaipėsi , nes ir plonų kotų buna  tongue.gif ....bet man tortai dailūs  thumbup.gif  , ir tas laibas kotelis nieko blogo jiems nepriduoda  schmoll.gif .

aciu blush2.gif as taip ir maniau ka jis nieko neraukia apie augalus hibridines veisles lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
neramuole,aš su surbitono dažais dažiau-labai puikiai nukanda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 09 balandžio 2010 - 19:48
neramuole , kok švelnus tortas wub.gif wub.gif , ir bateliai dailūs ....tik skirtingai sudėti , kaip ne ant tų kojyčių rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 09 balandžio 2010 - 19:40
Na merginos apalpt galima dievaži nuo tokiu grožybiu...atskirai net nevardinsiu,nes nera ka išskirti...visu tortai nuostabus...
o čia mano darbeliai šiandieniniai....pirmas sidabrinems vestuvems.....
user posted image
user posted image

su šituo privargau daugiausiai.....viena diena kepiau grybukus ir kitas nesąmones lotuliukas.gif doh.gif ,šiandien pyniau aplink torta...beje pynimo budas kitoks negu yra viršutinej temukej parodyta....(aš tiek neturiu kantrybes žaisti)... doh.gif beje apipyniau per kokia 40 min...pirma karta dariau ,bet visai nieko....tik va su rankena krepšelio privargau...viena sulužo,o šita irgi neaišku ar atlkaikys rytdienos kelione....bet čia pati vešiuosi y tokia švente,tai jau sakiau jei suluš,paimsiu atsargai kibiro lanka ir ykišiu.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 09 balandžio 2010 - 20:10
Po Cipciuko ir Kirbės vestuvinių tortų ištekėt antrą kart tuoj užsimanysiu, kad tokie grožiai puoštų stalą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 09, 21:13)
Po Cipciuko ir Kirbės vestuvinių tortų ištekėt antrą kart tuoj užsimanysiu, kad tokie grožiai puoštų stalą thumbup.gif


As irgi thumbup.gif

Ir adriu labai grazus tortas vestuvems wub.gif
Atsakyti
Laurecha geras butelis thumbup.gif
Angel1203, labai graži porelė wub.gif ir visai gražiai žiūrisi tie kotai thumbup.gif
Adriu, puikus vestuvinis, o drugeliai wub.gif
Neramuole, labai mielas tortukas wub.gif
Kirbe, buvo verta su tuo tortuku, labai puikus thumbup.gif

Na o aš atnešu knygą,viduj rafaelo, puošta pastilažu, apdžibuota aisingu.

user posted image
Atsakyti
Sveikos kepejeles,nezinau,bet jei tik tureciau daugiau laiko,tai zinokit sedeciau ir ziureciau i siuos grozius thumbup.gif as be zodziu,net geda rodyti savaji po tokiu jusu torciuku,bet kad as jau cia ,tai vistiek rodau,tik va skaiciai(ir ne tik jie) nesigavo,kreivi labai ir nelygus. Rafaelo svajone,dengtas MMG, puostas saldainiu mase ir taskeliai aisingas,beje su pastaruoju dirbau pirma karta ,patiko tuos taskelius daryti,o tie israitymai doh.gif geriau buciau ne nepradejus,bet tikiuosi ismokti.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 09 balandžio 2010 - 21:22
huh.gif huh.gif huh.gif nėra smailikų, nei žodžių, nei.....aj - fantastiški tortai visų be išimties wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 09, 23:05)
huh.gif  huh.gif  huh.gif nėra smailikų, nei žodžių, nei.....aj - fantastiški tortai visų be išimties  wub.gif



Olesta baik gasdinti doh.gif .... maniau smailiukai SM dingo blink.gif , įjungiu atsakyti ....nu ne vietoje , tfu , kad tave kur lotuliukas.gif...

Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 04 09, 18:59)
Nu kokie jusu visu grazuuuuus    4u.gif
A kokia kokia?  g.gif  gal zeldintoja, ka?

lotuliukas.gif
Atsakyti
želdintoja, kunkolų inžinierė, animacinių personažų režisorius, uoj kiek man čia galima pripaišyti - medikė aš brangutės lotuliukas.gif
Atsakyti