Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

Vixiuke - laikykis mergyte .....laikykis is paskutiniu ...nerandu zodziu kaip paguosti unsure.gif unsure.gif unsure.gif ....pati po tokios nelaimes dar neatsigaunu....pasimirsta po truputi,bet kiekviena menesi paskaiciuoju kiek jau butu buve ir koks jau butu pilvelis ir tada verkiu verkiu.....
Atsakyti
QUOTE(lina27 @ 2007 11 30, 14:54)
Vixiuke  - laikykis mergyte .....laikykis is paskutiniu ...nerandu zodziu kaip paguosti  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif ....pati po tokios nelaimes dar neatsigaunu....pasimirsta po truputi,bet kiekviena menesi paskaiciuoju kiek jau butu buve ir koks jau butu pilvelis ir tada verkiu verkiu.....

tai va ir man tas pats, vis vyrui sakau, o žinai, dabar būtų tiek ir tiek laiko... jau širdelė plaktų ir pan... skaudu... verysad.gif Na dabar laukiu vizito pas ginekologę, žiūrėsim ką ji pasakys, kada jau galima bus kitą lelių planuot, labai jau norim
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 26, 12:17)
dėkui už palaikymą , stengiuosi nepalūžti


cray.gif labai liudna, bet gyveninimas susideda is praradimu ir atradimu, esu isitikinusi, kad po keliu men jau busi nestuke.gif nenusimink 4u.gif
Atsakyti
oi mergytės žinokit kiek man dar nervų kainuoja visa ši situacija, drąsiai galiu teigti kad kvaila. taigi, baigiau kai kraujuot, nuėjau pas ginekologę savo, tai buvo šį 3dienį, ji sako neapžiūrėsiu tavęs, nes gal dar esi nėščia... Nu jau apraudojom su vyru, kad praradom vaikutį, o čia vėl viltis įsižiebė. Parašė siuntimą ultragarsui, kad pažiūrėt ar ne nėščia, o jei ne - tai ar gerai išsivalė gimda, bet užrašė tik ateinančiam 1dieniui vakare... tai sėdžiu kaip ant adatų. verysad.gif Vakar dar pradėjo skaudėt pilvą, taio galvoju o jei tikrai nėščia ir kasnors vėl darosi... davė pažįstama akušerė ginekologės kitos numerį pasiskambinau ir šian važiuosiu ultragarsą daryt. be to, dar vakar ryte dariau testą - teigiamas, sako kad gali būti po persileidimo teigiamas, bet gal ne dvi savaites. Nu žodžiu, savo būsenos dabartinės apsakyt nemoku, kai durna kokia, nežinau nei kas nei kaip, tikiuosi šian viskas paaiškės. grįžus būtinai papasakosiu.
Atsakyti
tai va, buvau krikščioniškuose, padarė ultragarsą... nėra nėštumo verysad.gif ir tuo dar viskas nesibaigia, pasirodo kažkokių liekanų dar mato nemažai, gleivių. Liepė laukti pirmų mėnesinių ir žiūrėt po jų ar išsivalė, jei ne - valymą darys...
Atsakyti
as taip pat netekau leliuko....jau buvo 11 sav.. labai skaudu... bet tikiuosi antra karta pvyks.. neprarandu vilties, svarbiausia kad sveikata leistu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kobryte1414 @ 2008 01 29, 15:15)
as taip pat netekau leliuko....jau buvo 11 sav.. labai skaudu... bet tikiuosi antra karta pvyks.. neprarandu vilties, svarbiausia kad sveikata leistu... 4u.gif

užjaučiu ir linkiu stiprybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Laikykitės merginos. Aš iš tikrųjų nustojau verkti prisiminusi savo nustojusį vystytis nėštumą tik tada kai vėl pastojau. Linkiu kuo greičiau sulaukti nestuke.gif
Atsakyti
Vat butent kad mintis apie nutrukusi nestuma kaip kirminas eda eda ir eda,as vis paskaiciuoju kiek laiko dabar jau butu mano leliukui,ka jis moketu daryti ir t.t. ir pan.Vyrui nieko nebesakau nes tik apsaukia beprote.As gal tikrai is proto kraustausi?
Be to isoperavo man endometrioze ir vis tiek nebepastoju.Net nezinau ka galvot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwmama @ 2008 01 30, 07:52)
Vat butent kad mintis apie nutrukusi nestuma kaip kirminas eda eda ir eda,as vis paskaiciuoju kiek laiko dabar jau butu mano leliukui,ka jis moketu daryti ir t.t. ir pan.Vyrui nieko nebesakau nes tik apsaukia beprote.As gal tikrai is proto kraustausi?
Be to isoperavo man endometrioze ir vis tiek nebepastoju.Net nezinau ka galvot verysad.gif

tikrai nesikraustai, tai natūralu, kiekvieną praradimą reikia išegedėt verysad.gif mane tai labai vyras palaiko, kai sužinojom apie persileidimą, verkėm abu. ir aš paskaičiuoju, pagalvoju, kas būtų jei būtų... bet deja. Na dabar geriu vitaminus, ir vėl po kokio mėnesiuko bandysim, bet dabar labai jau bijosiu, kad vėl panašiai nenutiktų. Stiprybės visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
niu ką ir vėl aš su savo bėdom... rašiau, kad pernai lapkričio gale buvo persileidimas, po 3 mėn pastojau ir vėl persileidimas, vakar darė abraziją ir pašalino vaisių sad.gif buvo 16 savaičių, bet jis nuo 8-12 sav maždaug nesivystė... nežinau kaip su tuo susitaikyti, su vyru jau tiek buvom prisisvajoję, prisiplanavę... visgi jau ir nėštumas nemažas buvo... nei kraujavau nei skaudėjo pilvą, nuėjom į eilinę konsultaciją ir ultragarso metu pamatė, kad kažkas negerai... nusiuntė į klinikas, paguldė ir vakar padarė abraziją... sakė buvo neeilinė operacija, placenta prie gimdos buvo priaugus.... šian jau namo grįžau, bet taip liūdna.... sad.gif vis dar netikiu, kad netekom vaikiuko sad.gif
Atsakyti
vixiuke, be galo gaila... Man buvo ektopinis nėštumas ir tik 6 sav., bet ir tai buvau prisissvajojus, o čia... Laikykis, saugok save
Atsakyti