Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

Sveikos mergaites,
vakar suzinojau,kad mano angeliukas, kurio laukeme 8 metus pabego verysad.gif verysad.gif verysad.gif ......buvo 4 savaitele nestumo ir staiga sustojo viskas ir pradejo staigia mazeti HCG.....o tai reiskia kad nestumas pradejo nykti........nerandu vietos sau nezinau kaip dabar gyventi,negaliu nei miegoti nei sedeti nei ka nors daryt....
zinau laikas gydo...bet kad tik vakar suzinojau o jau tai buvau isijautusi i ta nuostabu nepakartojama laukimo jausma....o dabar liko 9 nestumo testukai su II juostelem,knygute apie gimima.....ir baisus netekties jausmas......
Dievuliau kaip sunku mums mergytes.................
Atsakyti
laikykis, mergyt. laikas dabar tavo draugas turėtų būti. žinau tą klaikų jausmą mintinai, bet praeina su laiku. nepasimiršta niekad, bet mažiau skauda.
Atsakyti
Lina, labai tave užjaučiu.Suprantu kaip skaudu prarasti taip ilgai lauktą mažylį... verysad.gif
Ech, nesuprantu kodėl būtent mums, kurios taip ilgai laukiame nestuke.gif ištinka tokia baisi nelaimė... verysad.gif
Atsakyti
Lina, labai gaila... Tik tu nepasiduok! Nieko nepakeisi, yra kaip yra. Susidraugauk su skausmu ir jis pasitrauks. Teisingai - jis nepasimirš, bet skaudės mažiau, čia faktas.
Kai man taip nutiko, iš pradžių negalėjau su tuo susitaikyt, žliumbiau ir nieko matyt nenorėjau. Mamos su vežimėliais ir maži vaikai išvis varė į neviltį - negalėjau jų matyt. Net į lauką buvo sunku išeit, nes buvo vasara, pilna vaikų ir pilvotų mamų (beje man tai nutiko irgi liepos 31). Paskui nusiraminau, bet iš miegų pažadinta galėjau pasakyt, kiek dabar mano vaikeliui būtų laiko. Dabar jau geriau: neskaičiuoju, mažiau galvoju ir nebežliumbiu smile.gif
Viskas susitvarkys, pamatysi. Patikėk, nors dabar šitie žodžiai skamba labai banaliai. Tik nebūk viena, neužsidaryk nuo pasaulio.
4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,
turiu labai dideli nerima-buvau suandien Vaisingumo centre, kad patvirtintu nestuma, nes siandien ryte testukas parode II bruksniukus. Padare tyrima ultragarsu, bet taip ir nesupratau-pasake, kad mato tik puslyte (turetu buti 5 savaiciu), bet paties leliko dar nesimato. Ar tai daugiau normalu, ar daugiau nenormalu. taip bijau nesivystancio, nes to stebukliuko laukiam apie 9 men. Prasau patarkit, ar verta nerimaut, nes kita susitikima paskyre tik po 2 savaiciu. Zinau, kad kitoms jau ir 4 savaiciu matosi zirniukas...
Atsakyti
QUOTE(Sillvija @ 2007 08 14, 22:47)
sveikos mergaites,
turiu labai dideli nerima-buvau suandien Vaisingumo centre, kad patvirtintu nestuma, nes siandien ryte testukas parode II bruksniukus. Padare tyrima ultragarsu, bet taip ir nesupratau-pasake, kad mato tik puslyte (turetu buti 5 savaiciu), bet paties leliko dar nesimato. Ar tai daugiau normalu, ar daugiau nenormalu. taip bijau nesivystancio, nes to stebukliuko laukiam apie 9 men. Prasau patarkit, ar verta nerimaut, nes kita susitikima paskyre tik po 2 savaiciu. Zinau, kad kitoms jau ir 4 savaiciu matosi zirniukas...

Sveika ,
nemanau kad turetum nerimauti,jeigu mato puslyte tai reiskia viskas gerai,po 2 savaiciu matysis dar daugiau smile.gif o kiek supratau ir gydytoja juk nieko blogo nepasake g.gif Sveikinu pastojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina27 @ 2007 08 01, 09:54)
Sveikos mergaites,
vakar suzinojau,kad mano angeliukas, kurio laukeme 8 metus pabego  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif ......buvo 4 savaitele nestumo ir staiga sustojo viskas ir pradejo staigia mazeti HCG.....o tai reiskia kad nestumas pradejo nykti........nerandu vietos sau nezinau kaip dabar gyventi,negaliu nei miegoti nei sedeti nei ka nors daryt....
zinau laikas gydo...bet kad tik vakar suzinojau o jau tai buvau isijautusi i ta nuostabu nepakartojama laukimo jausma....o dabar liko 9 nestumo testukai su II juostelem,knygute apie gimima.....ir baisus netekties jausmas......
Dievuliau kaip sunku mums mergytes.................




Stiprybės tau Linute ir didžiulės vilties, Dievo palaimos, kad kitą kartą viskas bus kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 08 14, 22:56)
Sveika ,
nemanau kad turetum nerimauti,jeigu mato puslyte tai reiskia viskas gerai,po 2 savaiciu  matysis dar daugiau smile.gif o kiek supratau ir gydytoja juk nieko blogo nepasake g.gif  Sveikinu pastojus 4u.gif


aciu uz paguoda. Labai labai laukiu sito vaikiuko, bet paskaitinejus foruma susidaro yspudis, kad is pirmo karto laimingai isnesioti vaikeli is vis neimanoma... blink.gif bet as, aisku, slapta vistiek tikiuos, kad viskas bus gerai...juk tiek ilgai laukiau... tik tu persileidimu ir nesivystancio nestumo baimes niekaip negaliu ismust is galvos....stengsiuos apie tai maziau galvot....bus, kaip bus...tokia Dievo valia vadinasi...\ o jums mergaites irgi linkiu kuo dideliausios sekmes tampant nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(toma.of @ 2007 06 29, 21:07)
man irgi teko tai patirti,persileidimas ivyko 20sav. kmuk atliko tyrimus ir nustate antifosfolipidini sindroma. mediku pagalba dabar turim nuostabia dukryte  smile.gif

Labas, Toma, o kokia pagaba tau buvo suteikta dėl AFS ?
Atsakyti
sveikos!as ka tik prisijungiau ir noriu su jumis susipazinti!as pries 3 metus taip pat buvau pastojus,bet deje 9 sav. persileidau cry.gif ir 2 metus vargstam ir nepavyksta verysad.gif nors dar i gydytojus nesikreipem,bet turbut teks...
Atsakyti
eina sau,net baisu skaityt doh.gif
cia vargsti vargsti ,kol pastoji,o cia dar va...prasau doh.gif verysad.gif
visom sekmes ,net nezinau ,kaip susitaikyt su tuo verysad.gif
Atsakyti
tai jau taip...baisu,kad daugiau nepastosi is vis,kai ilgai nepavyksta scare.gif bet kazkaip tikiu,kad pavyks.tikiuosi nuojauta neapgaus 4u.gif
Atsakyti